نحوه رزرو

نحوه رزرو

<< نحوه رزرو آپارتمان مبله در شیراز >>

ایام خاص و تعطیلات

معمولا برای رزرو در تعطیلات و آخر هفته های شلوغ از 1 هفته قبل امکان رزرواسیون وجود دارد که شرایط پرداختی آن بسته به تعداد شب اقامت شما خواهد بود که از 100 تومان تا نصف کل مبلغ قراردادی خواهد بود که به عنوان بیعانه دریافت خواهد شد. برای دیدن عکس دقیق واحد میتوانید علاوه بر چک کردن آن در سایت و اعلام کد واحد، از طریق تلگرام با واتس اپ نیز با ما در تماس باشید و منزل مبله شیراز خود را رزرو نمایید.

لازم به ذکر است بعد ار پرداخت وجه به عنوان بیعانه عکس از فیش واریزی خود را از هر طریق ممکن برای ما ارسال کرده و آن را تا تحویل آپارتمان نگهداری فرمایید.

ایام عادی و اواسط هفته

در ایام معمولی سال که شیراز به طبع خلوت تر میباشد و در اواسط هفته ها که شامل روزهای (جمعه تا 3 شنبه) میباشد شما میتوانید فرایند رزرو خود را از چند روز قبل انجام داده و اگر محدودیت خاصی نسبت به انتخاب واحد ها ندارید حتی 1 روز قبل از سفر نیز این امکان برای شما وجود خواهد داشت. مد نظر داشته باشید که در صورت رزرو یک الی دو روز قبل از تحویل واحد فرصت شما را برای اعلام کنسلی در صورت لزوم کاهش داده و معمولا بعد از 12 ساعت و حتی کمتر امکان بازگشت بیعانه وجود نخواهد داشت.

اجاره منزل مبله در شیراز در تعطیلات نوروز

اگر برای بار اول است در نوروز به شیراز سفر میکنید نیاز است که بدانید به طور میانگین 9/5 ملیون نفر در تعطیلات نوروزی به شیراز سفر میکنند که حداقل 1 الی 2 شب را در شیراز اقامت خواهند داشت و تعداد این افراد در هفته اول فروردین (از 29 اسفند تا 6ام ) بیشتر از بقیه روزهای ماه است.

معمولا رزرو اجاره سوئیت در شیراز از اوایل اسفند و حتی اگر شرایط خاصی را دارید از نیمه دوم بهمن شروع میشود منظور از شرایط خاص تعداد بالا و یا خواستن چندین آپارتمان در نزدیکی و در یک ساختمان و ... است.نحوه رزرو به این صورت میباشد که شما نصف کل مبلغ قراردادی را نسبت به تعداد شب اقامت خود واریز میکنید که برای این امر قید تعداد شب اقامت و تعداد نفرات شما ضروری میباشد. موارد و قیمت ها در صفحه اصلی سایت مشخص شده است که البته قیمت های نوروز با روزهای دیگر سال تفاوت دارد که ما ان را در کانال تلگرام و اینستاگرام شیرازروم به اطلاع شما خواهیم رساند پس حتما ما را نیز در صفحات اجتماعی دنبال فرمایید.

شرایط کنسلی و انصراف از رزرو در این ایام نسبت به روزهای عادی سخت گیرانه تر است و تقاضا میشود در صورت قطعی بودن سفر رزرو را انجام دهید در غیر این صورت بسته به شرایط موجود و قانون های رزرواسیون بیعانه شما استرداد  داده نمیشود. قبل از انتخاب سوئیت مبله مورد نظر خود حتما شرایط ان راکامل و با دقت مطالعه کرده تا با مشکل در طول سفر مواجه نشوید.

 

هدف ما جلب رضایت شما عزیزان در سفر به شیراز میباشد.

تازه ها

اجاره منزل مبله در شیراز بهاران 4

منزل مبله در شیراز 2 خواب لوکس 4 تخت /شماره...

اجاره منزل مبله در شیراز بهاران 4

اجاره منزل مبله در شیراز تاچارا3

2خواب/ 4تخته/ آسانسور/ پارکینک/ آدرس: پل معالی آباد خیابان میرزای...

اجاره منزل مبله در شیراز تاچارا3

خانه سنتی پرهامی در شیراز

آدرس:خیابان لطفعلی خان زند،بعد از سه راه احمدی،گودعربان،ضلع مقابل مسجد...

خانه سنتی پرهامی در شیراز

منزل مبله فلاحی

واحد 2خوابه/ 4تخته/ آشپزخانه مجهز/ سرویس ایرانی و فرنگی/ آسانسور/...

منزل مبله فلاحی

اجاره منزل مبله در بهاران معالی آباد4

منزل 2 خواب/ 4 تخته/ سرویس ایرانی و فرنگی/ آسانسور/...

اجاره منزل مبله در بهاران معالی آباد4

اجاره منزل مبله در شیراز بهاران 4

منزل مبله در شیراز 2 خواب لوکس 4 تخت /شماره...

اجاره منزل مبله در شیراز بهاران 4

اجاره منزل مبله شیراز تاچارا2

2خواب لوکس/4تخته/سرویس ایانی و فرنگی/ پارکینگ/اسانسور/پارکینگ/آدرس: پل معالی آباد کوچه...

اجاره منزل مبله شیراز تاچارا2

پینت بال جنگلی چمران

آدرس:بولوار شهید چمران،جنب هتل چمران شماره تماس:09171042032

پینت بال جنگلی چمران