رستوران هفت خوان

رستوران هفت خوان

رستوران هفت خوان

رستوران هفت خوان شیراز یکی از زیباترین و مجلل ترین رستوران های شیراز می باشد که در سه طبقه با معماری بسیار خاصی طراحی شده است.دلیل نام گذاری این رستوران آن است که کلمه ی خوان در ادبیات فارسی  به معنی سفره است و این مجموعه رستوران باهفت رستوران مجهز و مجزا با نام های :فرود,سیندخت,زریر,نوفل,گیسیا,گرسیوز و بلیان فعالیت می کند. در این مجموعه انواع غذاهای ایرانی, فرنگی ,فست فود و کافی شاپ به چشم می خورد,پس می توان گفت که این رستوران انتخاب بسیار خوبی است زیرا برای هر سلیقه با هر ذائقه ی غذایی,غذای دلخواهش وجود دارد .چیدمان و دکوراسیون هر طبقه با توجه به غذایی که در آن سرو می شود طراحی شده است. این مجموعه ی رستورانی مجهز و با کیفیت حتی تحت نظارت سازمان جهانگردی نیز ثبت شده است.طبقات این رستوران به شرح زیر می باشد:

  • طبقه زیر همکف: این رستوران فرود نام دارد و رستورانی است با خوراک و موسیقی سنتی .محوطه و دکوراسیون این طبقه کاملا سفید می یاشد و هر مراجعه کننده ای را مجذوب خود می کند. فرش هایی که بر روی تخت ها انداخته شده همگی دستباف می باشد که ارزش این رستوران را دو چندان کرده است. غذاها در این رستوران در ظروف مسی سرو می شود و شما اینگونه سرو غذا را در هیچ یک از رستوران های شیراز نخواهید دید.
  • طبقه همکف:رستوران سیندخت در طبقه ی اول واقع شده است که منوی غذایی خاصی ندارد و اکثر خوراکی ها و غذاها به صورت یوفه و سلف سرویس در اختیار مراجعه کنندگان قرار می گیرد و در این طبقه شما مبتوانید بدون محدودیت چند نمونه غذا را در کنار هم بخورید.
  • طبقه ی اول:در طبقه ی اول این مجوعه دو رستوران بلیان و زریر به صورت کاملا مجزا اما در کنار هم قرار گرفته اند.رستوران بلیان غذاهای فست فود دارد که بسیار با کیفیت است. در کنار رستوران بلیان کافی شاپ زریر قرار گرقته و با محیطی مدرن پذیرای مهمانان می باشد.
  • طبقه دوم:دراین طبقه هم رستوران نوفل و کافی شاپ گسیا قرار گرفته است.رستوران نوفل با فضای کلاسیک خود دارای غذاهای ملل می باشد و غذاها در محیطی بسیار شیک به صورت کاملا مدرن سرو می شوند.کافی شاپ گیسیا نیز بسیار مدرن و شیک می باشد.
  • طبقه سوم:پشت بام مجموعه است و در آن رستوران گرسیوز واقع شده است. این رستوران با منظره ای بسیار زیبا از شهر شیراز غذاها و خوراک های باربیکیو سرو می کند.

 این رستوران به دلیل کیفیت بالا و معماری خاصش مورد توجه شهروندان و مسافران و توریست ها قرار می گیرد. البته موقعیت مکانی این رستوران نیز بسیار خوب است زیرا در نزدیکی های یکی از ورودی های شیراز قرار گرفته و مسافرانی که با وسیله نقلیه شخصی سفر می کنند به راحتی می توانند این رستوران را پیدا کنند.پس اگر بهشیراز سفر می کنید و به دنبال رستورانی با کیفیت هستید پیشنهاد تیم شیراز روم به شما رستوران هفت خوان است همچنین برای اقامت در این شهر نیز شما می توانید به تیم حرفه ای ما اعتماد کنید زیرا شیراز روم با سالها تجربه در زمینه ی تامین اقامتگاه می تواند با منازل مبله و مجهز خود بهترین میزبان برای شما باشد.

آدرس و شماره تماس

آدرس:شیراز بلوار جدید قرآن،نبش کوچه هفدهم
شماره تماس:2280000

 

رستوران هفت خوان

هفت خوان شیراز

رستوران هفت خوان شیراز

 

تازه ها

چند پیشنهاد داغ برای گردشگری اطراف تهران

چند پیشنهاد داغ برای گردشگری اطراف تهران، با شیوع بیماری...

چند پیشنهاد داغ برای گردشگری اطراف تهران

سفر در زیباترین جاده های ایران

سفر در زیباترین جاده های ایران، بارها برامون پیش اومده...

سفر در زیباترین جاده های ایران

با مزایای سفر انفرادی آشنا شوید

با مزایای سفر انفرادی آشنا شوید. تقریبا همه ما اهداف...

با مزایای سفر انفرادی آشنا شوید

از شهر اسرارآمیز دقیانوس چه می دانید؟

از شهر اسرارآمیز دقیانوس چه می دانید؟ اصطلاح ” عهد...

از شهر اسرارآمیز دقیانوس چه می دانید؟

خنک ترین مناطق ایران برای تابستان را بشناسید

خنک ترین مناطق ایران برای تابستان را بشناسید. هرساله، بسیاری...

خنک ترین مناطق ایران برای تابستان را بشناسید

چگونه با هزینه ی کم تری سفر کنیم؟

چگونه با هزینه ی کم تری سفر کنیم؟ همیشه وقتی...

چگونه با هزینه ی کم تری سفر کنیم؟

اجاره آپارتمان مبله شیراز از سایت شیرازروم در سریع ترین زمان

اجاره آپارتمان مبله شیراز از سایت شیرازروم در سریع ترین...

اجاره آپارتمان مبله شیراز از سایت شیرازروم در سریع ترین زمان