مجموعه ورزشی یونیک

مجموعه ورزشی یونیک

مجموعه ورزشی یونیک شیراز

شیراز

 شیراز یکی از بهترین مکان های گردشگری در ایران می باشد،سفر به این شهر با داشتن مردمانی سرزنده، شاد و خون گرم بسیار لذت بخش است. مردمان شیراز بسیار مهمان نواز هستند و بیشتراوقت خود را بهتفریح و گردش می پردازند. این شهر به لطف بزرگانی نظیرملاصدرا، حافظ، سعدی از نظر فرهنگی در رتبه ی عالی قرار دارد و به شهر دارالعلم یا شهر راز معروف است حتی در قرن 13 میلادی شیراز مرکزعلم و هنر بود و به دلیل تشویق حاکمان، با وجود دانشمندان و هنرمندان و شاعران این شهر در قدیم دارالعلم نام گذاری شد.

سفر به شیراز

شهرشیراز یکی از بهترین مقاصد گردشگری در جنوب کشور ایران به خصوص در فصل بهار است،بهترین زمانسفر به این شهر اردیبهشت ماه است که هوای بسیار عالی با عطر بهار نارنج دارد. در اردیبهشت ماه شهر شیراز به شلوغی ایام عید نمی باشد و خبری از گرمای تابستان هم نیست به همین دلیل برای سفر به شیراز یکی از بهترین زمان ها اردیبهشت ماه است. در این ماه به مناسبت روز شیراز جشنواره ها و مراسم گوناگونی در اماکن مختلف شیراز به منظور آشنایی مسافران و گردشگران با فرهنگ، هنر، تاریخ، آداب و رسوم و آئین شیراز برگزار می شود که برای مسافران و گردشگران بسیار سرگرم کننده می باشد.یکی از متفاوت ترین برنامه ها در روز شیراز به پرواز در آمدن 12 بالن زیبا توسط بالن سواران حرفه ای در ورزشگاه حافظیه و ورزشگاه دانشگاه علوم پزشکی در آسمان شیراز و در نقاط مختلف این شهر می باشد که برای مسافران و گردشگران بسیار جالب و جذاب است.

 

تفریحات ورزشی در شیراز

امروزه یکی از سرگرم کننده ترین ،سالم ترین و لذت بخش ترینتفریحات ،تفریحات ورزشی می باشد که مورد توجه بسیاری از جوانان و نوجوانان پر انرژی قرار می گیرد. این تفریحات دامنه ی گسترده ای دارد و می تواند بسیار سرگرم کننده باشد.شهر شیراز با داشتن مجموعه های ورزشی گوناگون در اکثر نقاط خود روزانه بسیاری از جوانان را سرگرم می کند. تفریحات ورزشی و مهیج شامل:پینت بال،رالی،کارتینگ،لیزر تک،بیلیارد،بولینگ،فوتبال حبابی،تنیس،پینگ پنگ و... می باشد که با نوجوانان را با سلیقه های مختلف سرگرم می کند.

مجموعه ورزشی یونیک شیراز

مجموعه ورزشی یونیک شیراز از سال 95 با5 زمین تنیس و فروشگاه تخصصی لوازم تنیس آغاز به کار کرد و مورد توجه شهروندان قرار گرفت،پس از مدتی با اضافه کردن قسمت های جدیدی به مجموعه نظیر:کافی شاپ،اتاق بازی کودک،سالن بیلیارد، و پینگ پنگ ،بازی شطرنج این مجموعه را به مکانی سرگرم کننده و خانوادگی تبدیل کرد . وجود یک فروشگاه با تجهیزات لوازم تنیس به شهروندان این امکان را می دهد که مراجعه کنندگان با هر سلیقه و سطح بازی محصولات مورد نیاز خود را تهیه کنند و اقات خوشی را در کنار دوستان و خانواده خود سپری کنند

 

تازه ها

چند پیشنهاد داغ برای گردشگری اطراف تهران

چند پیشنهاد داغ برای گردشگری اطراف تهران، با شیوع بیماری...

چند پیشنهاد داغ برای گردشگری اطراف تهران

سفر در زیباترین جاده های ایران

سفر در زیباترین جاده های ایران، بارها برامون پیش اومده...

سفر در زیباترین جاده های ایران

با مزایای سفر انفرادی آشنا شوید

با مزایای سفر انفرادی آشنا شوید. تقریبا همه ما اهداف...

با مزایای سفر انفرادی آشنا شوید

از شهر اسرارآمیز دقیانوس چه می دانید؟

از شهر اسرارآمیز دقیانوس چه می دانید؟ اصطلاح ” عهد...

از شهر اسرارآمیز دقیانوس چه می دانید؟

خنک ترین مناطق ایران برای تابستان را بشناسید

خنک ترین مناطق ایران برای تابستان را بشناسید. هرساله، بسیاری...

خنک ترین مناطق ایران برای تابستان را بشناسید

چگونه با هزینه ی کم تری سفر کنیم؟

چگونه با هزینه ی کم تری سفر کنیم؟ همیشه وقتی...

چگونه با هزینه ی کم تری سفر کنیم؟

اجاره آپارتمان مبله شیراز از سایت شیرازروم در سریع ترین زمان

اجاره آپارتمان مبله شیراز از سایت شیرازروم در سریع ترین...

اجاره آپارتمان مبله شیراز از سایت شیرازروم در سریع ترین زمان