نمایشگاه بین المللی شیراز

نمایشگاه بین المللی شیراز

نمایشگاه بین المللی شیراز

نمایشگاه بین المللی

نمایشگاه بین المللی فارس واقع درشیراز، در سال ۱۳۷۴ با سایت نمایشگاهی در فضایی با مساحت ۷۶۰۰۰۰ متر مربع در شمال غرب شیراز تاسیس شد. این سایت محوراصلی در توسعه تجارت جمهوری اسلامی ایران با کشورهای عربی حوزهخلیج فارس و قاره آفریقا بوده به همین دلیل ازاهمیت ویژه ای در رابطه با امور اقتصادی جنوب کشور برخوردار می باشد. نمایشگاه بین المللی فارس دارای بزرگترین سایت نمایشگاهی درمنطقه جنوب کشور بوده و تاکنون بیش از ۲۴۰ عنوان نمایشگاه تخصصی و عمومی را برگزار کرده است که همه ی آنها بطور چشمگیری مورد استقبال صاحبان صنایع، متخصصین و بازرگانان و بازدید کنندگان قرار گرفته است.ازمیان کل نمایشگاه های برگزار شده در ۱۱ سال گذشته، تنها ۹۵ نمایشگاه در ۴ سال اخیر برگزار شده است. این مجموعه سعی دارد با افزایش فضای نمایشگاهی و بالا بردن سطح خدمات خود، نقش موثرتری دررونق فعالیتهای اقتصادی و فرهنگی استان و کشور داشته باشد.

امکانات نمایشگاه

این نمایشگاه 17000متر مربع فضای سرپوشیده نمایشگاهی،3000متر مربع فضای باز نمایشگاهی،2300 متر مربع انبار نمایشگاهی،8000متر مربع پارکینگ اختصاصی،30000متر مربع پارکینگ عمومی و نمازخانه، مرکز کمک های اولیه، سرویس های بهداشتی ، زمین بازی، پیست کارتینگ ، بوفه ، فست فود ،غرفه های خدماتی ، اینترنت بی سیم (wireless) در کل سالنهای نمایشگاهی ، پوشش بیمه ای کل بازدیدکنندگان نمایشگاهی ، سیستم کنترل ، حفاظت و دوربین مدار بسته را داراست که به نوبه ی خود یکی از بزرگترین و با کیفیت ترین نمایشگاه های جنوب کشور می باشد و هر ساله میزبان بازدید کنندگان زیادی می باشند که برای خرید اجناس با کیفیت به این نمایشگاه می آیند.

دلیل اهمیت این نمایشگاه

یکی از مهم ترین دلایلی که این نمایشگاه هر سال بازدید کنندگان بسیاری را به خود جذب خود می کند وجود انواع برند های داخلی و خارجی در غرفه های این نمایشگاه است،همین علت باعث رقابت بین برند ها و عرضه اجناس با کیفیت تر می شود.امروزه یکی از پر سود ترین کار ها شرکت در این نمایشگاه و فروش اجناس خود میباشد. شما نیز می توانید با اجاره غرفه در این نمایشگاه اجناس خود را به فروش برسانید.

 

 

تازه ها

اجاره منزل مبله در شیراز تاچارا3

2خواب/ 4تخته/ آسانسور/ پارکینک/ آدرس: پل معالی آباد خیابان میرزای...

اجاره منزل مبله در شیراز تاچارا3

اجاره منزل مبله در بهاران معالی آباد4

منزل 2 خواب/ 4 تخته/ سرویس ایرانی و فرنگی/ آسانسور/...

اجاره منزل مبله در بهاران معالی آباد4

خانه سنتی پرهامی در شیراز

آدرس:خیابان لطفعلی خان زند،بعد از سه راه احمدی،گودعربان،ضلع مقابل مسجد...

خانه سنتی پرهامی در شیراز

منزل مبله شیک در معالی آباد Bh03

2 خواب/ 4 تخته/ آشپزخانه مجهز/ سرویس ایرانی و فرنگی/...

منزل مبله شیک در معالی آباد Bh03

مجتمع تجاری زیتون

آدرس:شیراز،چهارراه پارامونت،مجتمع تجاری زیتون شماره تماس:07132331136

مجتمع تجاری زیتون

اجاره منزل مبله شیک در تاچارا1

منزل 3خواب/ 6تخته/ مستر/ آسانسور/ پارکینگ. آدرس: پل معالی آباد،...

اجاره منزل مبله شیک در تاچارا1

منزل مبله فلاحی

واحد 2خوابه/ 4تخته/ آشپزخانه مجهز/ سرویس ایرانی و فرنگی/ آسانسور/...

منزل مبله فلاحی

رستوران گابریک gabric

آدرس: بولوار دکتر حسابی (صنایع) روبرو پمپ بنزین دیرین نبش...

رستوران گابریک gabric