نحوه رزرو

نحوه رزرو

<< نحوه رزرو آپارتمان مبله در شیراز >>

ایام خاص و تعطیلات

معمولا برای رزرو در تعطیلات و آخر هفته های شلوغ از 1 هفته قبل امکان رزرواسیون وجود دارد که شرایط پرداختی آن بسته به تعداد شب اقامت شما خواهد بود که از 100 تومان تا نصف کل مبلغ قراردادی خواهد بود که به عنوان بیعانه دریافت خواهد شد. برای دیدن عکس دقیق واحد میتوانید علاوه بر چک کردن آن در سایت و اعلام کد واحد، از طریق تلگرام با واتس اپ نیز با ما در تماس باشید و منزل مبله شیراز خود را رزرو نمایید.

لازم به ذکر است بعد ار پرداخت وجه به عنوان بیعانه عکس از فیش واریزی خود را از هر طریق ممکن برای ما ارسال کرده و آن را تا تحویل آپارتمان نگهداری فرمایید.

ایام عادی و اواسط هفته

در ایام معمولی سال که شیراز به طبع خلوت تر میباشد و در اواسط هفته ها که شامل روزهای (جمعه تا 3 شنبه) میباشد شما میتوانید فرایند رزرو خود را از چند روز قبل انجام داده و اگر محدودیت خاصی نسبت به انتخاب واحد ها ندارید حتی 1 روز قبل از سفر نیز این امکان برای شما وجود خواهد داشت. مد نظر داشته باشید که در صورت رزرو یک الی دو روز قبل از تحویل واحد فرصت شما را برای اعلام کنسلی در صورت لزوم کاهش داده و معمولا بعد از 12 ساعت و حتی کمتر امکان بازگشت بیعانه وجود نخواهد داشت.

اجاره منزل مبله در شیراز در تعطیلات نوروز

اگر برای بار اول است در نوروز به شیراز سفر میکنید نیاز است که بدانید به طور میانگین 9/5 ملیون نفر در تعطیلات نوروزی به شیراز سفر میکنند که حداقل 1 الی 2 شب را در شیراز اقامت خواهند داشت و تعداد این افراد در هفته اول فروردین (از 29 اسفند تا 6ام ) بیشتر از بقیه روزهای ماه است.

معمولا رزرو اجاره سوئیت در شیراز از اوایل اسفند و حتی اگر شرایط خاصی را دارید از نیمه دوم بهمن شروع میشود منظور از شرایط خاص تعداد بالا و یا خواستن چندین آپارتمان در نزدیکی و در یک ساختمان و ... است.نحوه رزرو به این صورت میباشد که شما نصف کل مبلغ قراردادی را نسبت به تعداد شب اقامت خود واریز میکنید که برای این امر قید تعداد شب اقامت و تعداد نفرات شما ضروری میباشد. موارد و قیمت ها در صفحه اصلی سایت مشخص شده است که البته قیمت های نوروز با روزهای دیگر سال تفاوت دارد که ما ان را در کانال تلگرام و اینستاگرام شیرازروم به اطلاع شما خواهیم رساند پس حتما ما را نیز در صفحات اجتماعی دنبال فرمایید.

شرایط کنسلی و انصراف از رزرو در این ایام نسبت به روزهای عادی سخت گیرانه تر است و تقاضا میشود در صورت قطعی بودن سفر رزرو را انجام دهید در غیر این صورت بسته به شرایط موجود و قانون های رزرواسیون بیعانه شما استرداد  داده نمیشود. قبل از انتخاب سوئیت مبله مورد نظر خود حتما شرایط ان راکامل و با دقت مطالعه کرده تا با مشکل در طول سفر مواجه نشوید.

 

هدف ما جلب رضایت شما عزیزان در سفر به شیراز میباشد.

تازه ها

رزرو سریع خانه مبله در شیراز با شیرازروم

رزرو سریع خانه مبله در شیراز با شیرازروم، چگونه می...

رزرو سریع خانه مبله در شیراز با شیرازروم

چرا هتل؟ منزل مبله در شیراز اجاره کن

چرا هتل؟ منزل مبله در شیراز اجاره کن. در سفر...

چرا هتل؟ منزل مبله در شیراز اجاره کن

اجاره خانه مبله شیراز برای یک شب چقدر است؟

اجاره خانه مبله شیراز برای یک شب چقدر است؟ جهت...

اجاره خانه مبله شیراز برای یک شب چقدر است؟

شیرازروم؛ عید را میهمان ما باشید

شیرازروم؛ عید را میهمان ما باشید، جهت اقامت در شیراز...

شیرازروم؛ عید را میهمان ما باشید

جاهای دیدنی شیراز در عید نوروز کدامند؟

جاهای دیدنی شیراز در عید نوروز کدامند؟ گفته می شود...

جاهای دیدنی شیراز در عید نوروز کدامند؟

شیراز؛ شهر باغ ها و شاعرها

در این مقاله جهت آشنایی علاقمندان به دیار شیراز از...

شیراز؛ شهر باغ ها و شاعرها

نکاتی در ارتباط باغ شیراز

شماره تماس جهت رزرو باغ در شیراز: 09172800402

نکاتی در ارتباط باغ شیراز

با بهترین سایت اجاره سوئیت مبله در شیراز آشنا شوید

در سایت شیرازروم، امکانات و ویژگی‌های منزل مبله شیراز، توضیح...

با بهترین سایت اجاره سوئیت مبله در شیراز آشنا شوید