آکواریوم پروانه طلایی در قلب جزیره کیش

آکواریوم پروانه طلایی در قلب جزیره کیش

آکواریوم پروانه طلایی در قلب جزیره کیش

آکواریوم پروانه طلایی در قلب جزیره کیش یکی از جاذبه های زیبای ایران است. جزیره کیش  یکی از جزایر واقع در جزیره های خلیج همیشه فارس در هرمزگان می باشد، اگر در نقشه به جزیره کیش نگاه کنید آن را به صورت بیضی خواهید دید.

جزیره کیش یکی از قشنگ ترین جزایر ایران می باشد که به طور متوسط بیش از یک و نیم میلیون نفر برای دیدن کیش و آکواریوم پروانه طلایی در قلب جزیره کیش به این قسمت از ایران می آیند. همچنین در جزیره کیش هیچ رودخانه ای وجود ندارد.

کیش

شرایط جوی و پوشش گیاهی در کیش

به دلیل قرار گرفتن این جزیره در خلیج فارس آب و هوای کیش گرم و رطوبتی است، و اگر بارانی هم ببارد بیشتر در فصل سرد سال یعنی زمستان است و در کل بارش باران در جزیره کیش، کم است. اما به دلیل گرم بودن آن پوشش های گیاهی زیادی نیز در جزیره کیش وجود دارد مانند: باغ خرما، درختان کهور، اکالیپتوس و ... در گذشته که پرتغالی ها در کیش زندگی می کردند درخت لور را پرورش دادند که امروزه یکی از مرکزهای رشد این درخت در کیش می باشد.

شرایط جوی کیش

جاذبه های تفریحی کیش

کیش علاوه بر داشتن منابع طبیعی و مناطق تفریحی از جاذبه های تاریخی نیز برخوردار است و همیشه افراد زیادی از کشورهای خارجی را نیز به خود مجذوب می کند، علاوه بر این پارک های تفریحی زیادی مانند: تم پارک آبی اوشن، ساحل مرجانی، آکواریوم پروانه طلایی در قلب جزیره کیش، باغ پرندگان و ...  دارد که از دیدنی های جزیره کیش می باشد.

یکی دیگر از عوامل که باعث شده است افراد خارجی برای دیدن مناظر زیبا و جاذبه های تفریحی و تاریخی جزیره کیش دیدن کنند عدم نیاز به دریافت ویزا می باشد که بیش از یک و نیم میلیون نفر چه ایرانی و چه خارجی سالانه برای دیدن جزیره کیش به هرمزگان سفر می کنند.

آکواریوم پروانه طلایی در قلب جزیره کیش

در کیش برای تمامی کسانی که نمی توانند در آب ها به تماشا و بازدید از آبزیان دریا بپردازند، آکواریومی را به نام آکواریوم پروانه طلایی در قلب جزیره کیش ایجاد کرده اند که به تمامی مسافرانی که برای دیدن این جزیره آمده اند این امکان را می دهد که با صرف هزینه کم به دیدن این آکواریوم زیبا بپردازند و ساعت ها از دیدن موجودات آبزی لذت ببرند و برای این لحظه عکس های یادگاری با یکدیگر بگیرند.

آکواریوم پروانه طلایی در قلب جزیره کیش واقع شده است که در این آکواریوم انواع جانوران آبزی قرار دارد و برای تمامی افرادی که قصد دیدن آن را دارند به نمایش گذاشته شده است. یکی دیگر از عواملی که آکواریوم پروانه طلایی در قلب جزیره کیش را دیدنی تر از همه جاذبه های گردشگری کرده است وجود کمیاب ترین و نادرترین آبزیان می باشد که از نقاط مختلف جهان جمع آوری شده و در این آکواریوم زیبا ودیدنی قرار گرفته است.

اگر از طرف تور وارد جزیره کیش شوید می توانید بازدید از آکواریوم پروانه طلایی در قلب جزیره کیش را نیز انتخاب کنید که هزینه ورودی به آن نیز بسیار کمتر می شود. از جمله ماهیانی که در این آکواریوم زیبا و دینی وجود دارد می توان به فرشته ماهیان و امپراطور و خیلی دیگر از ماهیان و آبزیان را نیز اشاره کرد.

افرادی نیز هستند که برای دیدن این آبزیان از طریق غواصی در دریا استفاده می کنند ولی بسیار از افرادی که ترس از غواصی در داخل دریا را دارند پیشنهاد می کنیم از آکواریوم پروانه طلایی در قلب جزیره کیش استفاده کنید.

آکواریوم پروانه طلایی

علاوه بر موارد بالا همواره جزیره کیش دارای دانشگاه هایی هستند که وابسته به دانشگاه های برتر ایران یعنی دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران می باشند و بسیاری از رشته های مهم مانند رشته مهندسی برق و الکترونیک، فناوری اطلاعات (IT)، ام بی ای نیز در مقاطع تحصیلات تکمیلی در این جزیره تدریس می شود و همواره افراد زیادی برای دیدن کیش و تحصیل علم آموزی به کیش سفر می کنند و از آکواریوم پروانه طلایی در قلب جزیره کیش دیدن می کنند.

این قسمت از مقاله مخصوص کسانی است که قصد دارند وقتی به جنوب ایران سفر می کنند از تمام شهرهای جنوبی ایران و بخصوص شهر شیراز و کیش نیز دیدن بعمل آورند، در این قسمت از مقاله لازم دانستیم برای کسانی که می خواهند در جنوب ایران برای مدت چند روزه سفر کنند حرف بزنیم، همانطور که می دانید دو شهر زیبای جنوب یعنی شیراز و هرمزگان همواره مسافران زیادی را در خود دیده است و در واقع نگین کشور عزیزمان ایران می باشد، و همواره کسانی که برای دیدن جزیره های مهم هرمزگان یعنی قشم و کیش به این شهر سفر می کنند و از جاذبه های بسیار زیاد آن نظیر آکواریوم پروانه طلایی در قلب جزیره کیش و قشم دیدن می کنند، برای تکمیل شدن سفر خود راهی شهر بسیار روح بخش شیراز که مهد فرهنگ، هنر، تاریخ و مردان بسیار مهمی نظیر سعدی و حافظ می باشد نیز دیدن خواهند نمود، و برای پیدا کردن محل اقامت خود در شیراز باید وقتی را صرف کنند، از این رو شیرازروم از جمله جاهایی است که به تمام مسافرانی که قصد دارند در ادامه سفرشان از کیش به شهر شیراز سفری داشته باشند، آپارتمان و منزل مبله اجاره می دهد که برای رزرو آن می توانید اقدام کنید.

نحوه رزرو منزل مبله و آپارتمان مبله شیرازروم

شیرازروم دارای اقامتگاه های بسیار زیبا و لوکسی می باشد که به تمامی مسافرانی که قرار است به شیراز سفر کنند آپارتمان مبله شیراز اجاره می دهد و تمامی مسافران حتی می توانند از طریق سایت شیرازروم سوئیت مبله شیراز، آپارتمان مبله شیراز، خانه مبله شیراز و ... را از طریق اینترنت در مدت یک هفته قبل از مسافرت رزرو کنند. شیرازروم علاوه بر داشتن آپارتمان مبله شیراز و ... این امکان را به تمامی مسافرانی که قصد سفر به شیراز را دارند می دهد که از طریق اینترنت و رفتن به سایت شیرازروم (www.shirazroom.com) از تمامی امکانات مبله شیراز، اجاره منزل مبله در شیراز، اجاره آپارتمان مبله در شیراز و حتی دیدن ویدیو از این اتاق ها را به صورت اینترنتی به شما می دهد و در صورتی که شما آن را پسندیدید می توانید آن را با قیمت مطلوب اجاره کنید.

بـا شـــیرازروم

وقـــت سفـــر

ســریــع و راحت

خــونه پیــدا کن

 

 

تازه ها

چند پیشنهاد داغ برای گردشگری اطراف تهران

چند پیشنهاد داغ برای گردشگری اطراف تهران، با شیوع بیماری...

چند پیشنهاد داغ برای گردشگری اطراف تهران

سفر در زیباترین جاده های ایران

سفر در زیباترین جاده های ایران، بارها برامون پیش اومده...

سفر در زیباترین جاده های ایران

با مزایای سفر انفرادی آشنا شوید

با مزایای سفر انفرادی آشنا شوید. تقریبا همه ما اهداف...

با مزایای سفر انفرادی آشنا شوید

از شهر اسرارآمیز دقیانوس چه می دانید؟

از شهر اسرارآمیز دقیانوس چه می دانید؟ اصطلاح ” عهد...

از شهر اسرارآمیز دقیانوس چه می دانید؟

خنک ترین مناطق ایران برای تابستان را بشناسید

خنک ترین مناطق ایران برای تابستان را بشناسید. هرساله، بسیاری...

خنک ترین مناطق ایران برای تابستان را بشناسید

چگونه با هزینه ی کم تری سفر کنیم؟

چگونه با هزینه ی کم تری سفر کنیم؟ همیشه وقتی...

چگونه با هزینه ی کم تری سفر کنیم؟

اجاره آپارتمان مبله شیراز از سایت شیرازروم در سریع ترین زمان

اجاره آپارتمان مبله شیراز از سایت شیرازروم در سریع ترین...

اجاره آپارتمان مبله شیراز از سایت شیرازروم در سریع ترین زمان