اجاره سوئیت مبله در شیراز با قیمت مناسب

اجاره سوئیت مبله در شیراز با قیمت مناسب

اجاره سوئیت مبله در شیراز با قیمت مناسب

سفر در عید و ایام تعطیلات نوروزی به خصوص سفر به شهرهای با آب و هوای مطبوع و طبیعت زیبا و دل انگیز چون شیراز در کنار تمام خوشی ها و لذت هایش این مساله را نیز دارد که در این ایام کرایه وسایل حمل و نقل بین شهری زمینی و هوایی چون قطار، اتوبوس و هواپیما و مبلغ رزرو یا اجاره اقامتگاه هایی چون هتل ها و هاستل ها و یا منازل، آپارتمانها و سوئیت ها افزایش قابل توجهی می یابند.

از این رو افراد بیشتر به دنبال آن عده از وسایل و اقامتگاه هایی هستند که در عین مناسب بودن دارای قیمت پایین تری باشند. البته قیمت پایین نباید به منزله اقامت در اقامتگاه هایی نیست که سبب به خطر افتادن امنیت جانی و مالی افراد شوند؛ بلکه باید اقامتگاهی که هم از امنیت کافی برخوردار باشد، هم امکانات لازم را داشته باشد و هم تمیز و نظافت شده باشد.


به نظر می رسد اجاره سوئیت مبله در شیراز تمامی این انتظارات را برآورده خواهد کرد بخصوص که اگر از طریق شیرازروم، وب سایتی فعال در زمینه اجاره آپارتمان، منزل، ویلا، باغ و سوئیت مبله در شیراز نسبت به رزرو آن اقدام شود؛ چرا که سوئیت های مبله تحت پوشش شیرازروماز امنیت لازم و کافی برخوردارند، حتی ساده ترین سوئیت ها امکانات اولیه لازم را دارند و از نظر تمیزی و نظافت نیز کاملا به صورت تمیز و نظافت شده تحویل مسافران داده می شوند.


تمیزی و نظافت سوئیت مبله در شیراز

با اوضاع پیش آمده برای کشور در مورد ورود مهمان ناخوانده ویروس کوید 19 یا همان کرونا که از اوایل اسفند ماه اولین اشخاص مبتلا شناسایی شدند و روز به روز نیز به علت سرایت سریع این بیماری تعداد مبتلایان افزایش یافته است، افراد از نظر بهداشتی بیشتر به اماکن و بهداشت فردی خود حساس شده اند و این بهترین کار در مقابله و پیشگیری از شیوع و انتقال این بیماری ویروسی وارد شده از چین است.

با نزدیک شدن و به اواخر اسفند ماه و آغاز سال جدید و به دنبال آن آغاز سفرهای نوروزی استفاده از اماکن اقامتی بهداشتی نیز ضرورت می یابد. در این مورد هم خود مسافران باید به بهداشت فردی خود با شستن مرتب دست ها و ضدعفونی کردن دست ها و دستگیره های وسایل نقلیه بپردازند و هم در انتخاب محلی بهداشتی و تمیز برای اقامت دقت کنند.

نهادهایی نیز که مجتمع ها و منازل اجاره ای در شهرهای توریستی چون شیراز را تحت پوشش دارند باید نسبت به تمیزی و ضدعفونی کردن اماکن اقامتی اقدام نمایند. در این راستا شیرازروم با تشکیل گروه هایی نسبت به تمیزی و ضدعفونی کردن تمام واحدهای تحت پوشش خود اقدام نموده است تا نگرانی از این بابت برای مسافران وجود نداشته باشد.


پرسنل شیرازروم تمیزی و بهداشتی بودن تمام واحدهای تحت پوشش این شرکت را تضمین می کنند و مسئولیت تمام مشکلات پیش آمده در این باره در طول مدت سفر را به عهده می گیرند.


مبلغ اجاره سوئیت مبله در شیراز

مبلغ اجاره سوئیت مبله در شیراز و همچنین سایر منازل و آپارتمانهای مبله در شیراز و سایر شهرها به صورت اجاره روزانه در وب سایت و صفحات مجازی مراکز فعال در این زمینه قرار می گیرند. منظور از مبلغ اجاره روزانه، مبلغ اجاره به عنوان مثال از ظهر امروز تا ظهر فردا می باشد با فرآیند جایگیری و جمع و جور کردن وسیله ها برای تخلیه واحد حدود 22 یا 23 ساعت اقامت را در بر می گیرد. مبلغ اجاره اکثر سوئیت ها از مبلغ اجاره منزل مبله شیراز و اجاره آپارتمان مبله شیراز کمتر است زیرا امکانات سوئیت ها در مقایسه با بسیاری از منازل و آپارتمان های اجاره ای کمتر می باشد.

به طور متوسط می توان گفت مبلغ اجاره سوئیت های مبله شیراز در وب سایت و صفحه اینستاگرام شیرازروم چیزی حدود 200 هزار تومان برای اقامت روزانه هستند. البته بهتر است پیش از رزرو با همسفران خود در مورد تعداد روز یا هفته هایی که در شیراز مسافر خواهید بود مشورت نموده و تاریخ دقیق تحویل و تخلیه منزل مبله شیراز، آپارتمان مبله شیراز یا سوئیت مبله شیراز را مشخص و در هنگام رزرو نیز مطابق با آن عمل کنید.


شیرازروم برای هریک از سوئیت ها، آپارتمانها یا منازل مبله اجاره ای خود ظرفیتی را در نظر گرفته که آن را در کنار سایر ویژگی ها با تصویری از مورد اجاره ای در وب سایت خود قرار داده است. به ازای هر یک نفر مسافر بیشتر از ظرفیت سوئیت مبلغی اضافه تر به طور میانگین 50 هزار تومان برای هر فرد بایستی پرداخت شود. بهتر است این موضوع به هنگام رزرو مطرح شود یا در مراجعه حضوری به اطلاع پرسنل شیرازروم برسد.

پرداخت مبلغ اجاره سوئیت مبله در شیراز به چه صورت انجام می شود؟

پرداخت مبلغ اجاره سوئیت مبله در شیراز با استفاده از خدمات شیرازروم بدین صورت است که در ابتدای رزرو اینترنتی سوئیت به صورت آنلاین و غیرحضوری نیمی از مبلغ اجاره به عنوان بیعانه پرداخت می شود تا شیرازروم اجاره آن سوئیت، آپارتمان یا منزل مبله را به نام شما ثبت نماید.

سپس با حضور در محل و موعد مقرر پس از تحویل کلید مابقی اجاره پرداخت می شود. دقت داشته باشید که به هنگام پرداخت از راه دور بیعانه تصویری از رسید یا فیش پرداخت را برای کارشناسان شیرازروم ارسال نمایید تا مورد انتخابی را به نام شما ثبت کنند و اصل رسید یا فیش را نیز همراه خود داشته باشید تا موقع تحویل حضوری آن را به کارشناسان ما تحویل نمایید.

همچنین در مورد سایر مدارک برای تحویل سوئیت، آپارتمان یا منزل اجاره شده باید گفت که در دست داشتن کارت شناسایی از جمله کارت ملی یا شناسنامه افراد الزامی است.در سفر به شهر شیراز به یاد داشته باشید که هر چیزی ارزش تجربه کردن دارد، از دیدن اماکن باستانی و چشیدن غذاها و شیرینی های محلی شیراز تا حتی پیاده روی ساده در کوچه و خیابان های آن تجربه ای خارق العاده خواهد بود، تجربه ای هیچ گاه از یاد نخواهد رفت. پس از لحظه به لحظه سفر خود خاطره بسازید و لذت ببرید. شیرازروم یار و همراه شما در این سفر به یاد ماندنی است.

 

تازه ها

چند پیشنهاد داغ برای گردشگری اطراف تهران

چند پیشنهاد داغ برای گردشگری اطراف تهران، با شیوع بیماری...

چند پیشنهاد داغ برای گردشگری اطراف تهران

سفر در زیباترین جاده های ایران

سفر در زیباترین جاده های ایران، بارها برامون پیش اومده...

سفر در زیباترین جاده های ایران

با مزایای سفر انفرادی آشنا شوید

با مزایای سفر انفرادی آشنا شوید. تقریبا همه ما اهداف...

با مزایای سفر انفرادی آشنا شوید

از شهر اسرارآمیز دقیانوس چه می دانید؟

از شهر اسرارآمیز دقیانوس چه می دانید؟ اصطلاح ” عهد...

از شهر اسرارآمیز دقیانوس چه می دانید؟

خنک ترین مناطق ایران برای تابستان را بشناسید

خنک ترین مناطق ایران برای تابستان را بشناسید. هرساله، بسیاری...

خنک ترین مناطق ایران برای تابستان را بشناسید

چگونه با هزینه ی کم تری سفر کنیم؟

چگونه با هزینه ی کم تری سفر کنیم؟ همیشه وقتی...

چگونه با هزینه ی کم تری سفر کنیم؟

اجاره آپارتمان مبله شیراز از سایت شیرازروم در سریع ترین زمان

اجاره آپارتمان مبله شیراز از سایت شیرازروم در سریع ترین...

اجاره آپارتمان مبله شیراز از سایت شیرازروم در سریع ترین زمان