اجاره سوییت فرهنگشهر واحد 3

اجاره سوییت فرهنگشهر واحد 3

اجاره سوییت مبله در شیراز

اجاره آپارتمان مبله در شیراز با بهترین و لوکس ترین امکانات در فرهنگشهر را از ما بخواهید. با اجاره منزل مبله شیراز در فرهنگشهر یکی از شیک ترین واحد ها در شیراز را دریافت خواهبد کرد که دارای 2 اتاق خواب لوکس میباشد و در سجادیه فرهنگشهر قرار گرفته است. امکانات رفاهی این واحد مبله کامل بوده و در یک ساختمان 7 واحده قرار گرفته که پارکینگ، اسانسور و نگهبانی نیز در بر دارد.

این منزل مبله در شیراز با مساحتی حدود 130 متر زیر بنا از نظر دسترسی به مرکز و سایر مناطق دیدینی شهر فاصله تقریبا کمی دارد و در منطقه ای شمالی و خوش آب و هوا قرار گرفته است.

موقعیت واحد مبله:

این سوئیت اجاره ای در شیراز از شمال به کوی وحدت و معالی آباد و شهرک گلستان و صدرا نزدیک بوده و همچنین به اتوبان چمران نیز بسیار نزدیک است که دسترسی شما را به اقصی نقاط شهر میسر میسازد.

از مراکز تجاری نزدیک به این سوئیت مبله شیراز میتوان به مجتمع تجاری اداری آفتاب فارس، پاساژ الوند، مجتمع بزرگ تجاری تفریحی نگین فارس و .... نام برد. همچنین با اجاره سوئیت شیراز در فرهنگشهر به بیمارستان های بعثت، بیمارستان امیر و بسیاری از مراکز مهم و کاربردی فاصله بسیار کمی دارید.

عکس های واحد مبله فرهنگشهر

منزل مبله شیراز

منزل مبله در شیراز

اجاره سوئیت شیراز

اجاره سوییت در شیراز

اجاره سوئیت مبله شیراز