اجاره منزل مبله در پاسداران3

اجاره منزل مبله در پاسداران3

درباره شیراز ما:

شیرازما که به شهر راز معروف است، در ماه های بهار و اردیبهشت به معنای واقعی کلمه می توان گفت که به بهشتی تبدیل می‌شود که در هر نفسی که میکشید وجودتان پر می شود از عطر بهارنارنج. شیراز شهر شعر و ادب است و در هر جای آن حال و هوای شعرهای حافظ و سعدی پیچیده است. شیراز یکی از قدیمی ترین شهر های ایران است و می‌توان آن را از برترین شهرهای گردشگری کشور عزیزمان ایران دانست و در سفرتان به این شهر از منزل مبله شیراز استفاده کنید. شیراز پر از جاذبه‌های مذهبی، تاریخی، طبیعی و ادبی است و برای سلیقه های مختلف، یک چیزی برای سرگرمی وجود دارد. مردم این شهر نیز به مهمان‌نوازی معروف هستند و با روی باز و گشاده رویی از گردشگران پذیرایی می‌کنند. اگر شما هم به شهر راز و شعر و ادب علاقه مند هستید میتونید مطالب زیر را دنبال کنید:

 • آیا میدانستید که شیراز بعد از شهر های تبریز و تهران سومین شهر ایران است که در آن شهرداری آن تاسیس شده.
 • باید بدانید که نام شیراز از زمان باستان تا کنون به نام‌های «تیرازیس»، «شیرازیس» و «شیراز» در کتاب‌ها و اسناد تاریخی نام برده شده است.
 • خوب است بدانید که شیراز به واسطه وجود شاه‌چراغ، برادر امام رضا (ع) است، سومین حرم اهل بیت در ایران شناخته شده است.
 • جالب توجه است که بدانید شیراز یکی از مهمترین پایتخت‌های فرهنگی ایران به شمار میرود که درزمان های قبل به این لقب مزین شده.
 • شیراز در دوره‌های مختلف زمانی، پایتخت حکومت‌های آل بویه، اتابکان فارس، آل اینجو و آل مظفر و زندیان بوده و در زمان هخامنشیان نیز تخت جمشید و پاسارگاد که در نزدیکی شهر شیراز کنونی هستند به عنوان پایتخت حکومت انتخاب شده بودند

اجاره منزل مبله شیراز در پاسداران:

ما درتیم شیراز روم به اجاره سوئیت مبله در شیراز می پردازیم. اپراتورهای مجرب ما شما را راهنمایی می کنند آنها در این زمینه مهارت کافی را دارند و شما می توانید به آنها اعتماد کافی داشته باشید. تلاش هر روزه ی ما این است که رضاییت شما را تا حد زیادی پاسخ بدهیم به همین منظور به تجهیز سوییت مبله شیراز در مکان های مختلف شهر پرداختیم تا بتوانیم پاسخگوی سلیقه های مختلف باشیم.

امکانات آپارتمان مبله شیراز:

 1. منزل 2 خواب
 2. 4تخته شامل 2 تا تخت دبل
 3. آشپزخانه مجهز
 4. سالن شیک و مبله شده کامل
 5. سرویس ایرانی و فرنگی
 6. سرمایش اسپیلت
 7. گرمایش پکیج
 8. آسانسور
 9. پارکینگ
 10. نگهبانی 24 ساعته.

نمای سالن اپارتمان مبله شیراز:

نمای آشپزخانه خانه جهت اجاره روزانه شیراز:

نمای اتاق خواب خانه اجاره ای شیراز: