اجاره منزل مبله شیراز پاسداران 4

اجاره منزل مبله شیراز پاسداران 4

معرفی شیراز روم

اجاره منزل مبله شیراز پاسداران را از ما بخواهید با تیم تخصصی شیراز روم راحت و آسوده سفر کنید و از امکانات و مزایای این واحد مبله لذت ببرید. ما متخصص در زمینه اجاره سوئیت شیراز سعی بر این داریم تا با فراهم آوردن اقامتگاه در سراسر شهر نیاز شما عزیزان را در سفر برطرف سازیم تا شما سفری امن و راحت و بدون دغدغه را تجربه کنید. پیشنهاد میکنیم قبل از سفر حتما اپارتمان مبله خود را رزرو کرده تا با مشکل بر نخورید و منزل دلخواه خود را انتخاب کنید. با اعتماد به ما مسافر ما در شیراز باشید و اقامتی استثنایی را به خاطر بسپارید.

منزل مبله پاسدارن

این منزل مبله در شیراز دو خوابه است که مجموع 3 تخت دارد که با 1 سرویس خواب اضافه 4 نفر را پذیراست. این آپارتمان دارای پارکینگ برای 1 خودرو و آسانسور و نگهبانی میباشد . سرویس سرمایشی اسپیلت است که در تابستان که هوا گرم میشود بسیار مناسب است. واحد مذکور  مساحتی حدود 80 متر مربع است که محیطی کوچک و شیک دارد و برای یک خانواده کوچک تا 4 نفر کاملا مناسب است. با توجه به موجود بودن انواع مغازه و سوپر مارکت و رستوران و فست فود شما به راحتی میتوانید مایحتاج روزمره خود را در کمترین زمان تهیه فرمایید.

از دیگر دسترسی های اجاره اپارتمان مبله شیراز در پاسداران نزدیکی آن به میدان مطهری و خیابان قدوسی شرقی و غربی، بیمارستان خدادوست و دنا است که فاصله 5 دقیقه ای با شما دارد. همچنین شما به خیابان ستارخان نیز بسیار نزدیک هستید که میتوانید از باغ عفیف آباد دیدن کنید و از پاساژهای موجود در خیابان ستارخان که بسیار معروف نیز هستند دیدن کنید.

یکی از رستوران های معروفی که در نزدیکی این آپارتمان مبله شیراز قرار دارد رسوران صوفی است که اگر در سایت در قسمت رستوران ها نگاه کنید میتوانید اطلاعات مفیدی در مورد آن بدست آورده و حتما امتحان کنید.

عکسهای مربوط به آپارتمان مبله پاسداران

منزل مبله شیراز

اجاره منزل مبله شیراز

آپارتمان مبله شیراز

اجاره اپارتمان مبله شیراز

اجاره سوئیت شیراز