بیلیارد و بولینگ خلیج فارس

بیلیارد و بولینگ خلیج فارس

بیلیارد و بولینگ خلیج فارس

بولینگ

بازی مهیجبولینگ از جمله ورزش هایی است که هم ورزش به حساب می آید هم تفریح و تاریخچه ی این ورزش به مصر باستان بر می گردد و قوانین این بازی بیش از صدها سال است که هیچ گونه تغییری نکردده و قوانین خاص خودش را دارد. برای انجام این بازی ابتدا باید با قوانین و مقررات این بازی آشنایی کامل داشته باشید و وسایل مورد نیاز این بازی کفش مخصوص و توپ های مخصوص با وزن های متفاوت است که شروع آن از 7کیلو است تا 12 کیلو که هر بازیکن هر توپی را که وزن آن برایش مناسب است را برای بازی انتخاب می کند.عوامل موفقیت در این بازی تعادل بدن و نشانه گیری دقیق است.تنظیم تعادل یکی از عوامل  حساس و سرنوشت ساز در این بازی است که برای جلوگیری از افتادن و سقوط لازم است و نشانه گیری دقیق برای زدن به هدف لازم است.این ورزش به دلیل اینکه یک بازی دسته جمعی می باشد بسیار سرگرم کنند و جذاب است و هر لاین بازی سیستم اتوماتیک امتیاز دهی دارد و اکثر این سیستم ها توسط کشورهای خارجی نصب و اجرا شده اند.

بولینگ خلیج فارس بزرگترین و مجهزترین سالن کشور است که 14 خط است که 2 تای آن مخصوص کودکان می باشد.در این سالن پس از گرفتن خط برای حداکثر 4 نفر امکانات کامل این بازی از جمله کفش،توپ و مربی اختصاصی در نظر گرفته شده است. مدت زمان این بازی نیم ساعت و 1 ساعت در نظر گرفته شده است. این سالن به دلیل تجهیزات کاملی که دارد میزبان مسابقات بولینگ نیز می باشد،این مسابقات هر هفته در شهر های مختلف انجام می شود و در پایان نفرات برتر در مسابقات کشوری رودر روی هم قرار می گیرند.

بیلیارد

بازی بیلیارد یک بازی متفاوت است که می توانید به صورت تک نفره،دو نفره و گروهی آن را انجام دهید.این بازی در مکان های سرپوشیده بر روی میز مخمصوص پوشیده از پارچه سبز که شبیه به چمن است انجام می شود و بر خلاف بازی های دیگر که با توپ انجام می شوند و با یک توپ بازی می کنند دارای توپ های زیادی است و وسایل مورد نیاز این بازی توپ های مخصوص بیلیارد،میز و چوب مخصوص است.

بیلیارد خلیج فارس

سالن بیلیارد خلیج فارس بزرگترین سالن بیلیارد کشور می باشد که دارای بیش از 25 میز بیلیارد و سالن اختصاصی برای بانوان است،همچنین سالن این مجموعه دارای کافی شاپی مجهز با چشم اندازی بسیار زیبا به شهر صدرا است که بازیکنان و همراهان آنها می توانند از آن استفاده کنند.

 

تازه ها

با بهترین سایت اجاره سوئیت مبله در شیراز آشنا شوید

در سایت شیرازروم، امکانات و ویژگی‌های منزل مبله شیراز، توضیح...

با بهترین سایت اجاره سوئیت مبله در شیراز آشنا شوید

اجاره منزل مبله رسالتی بر دوش شیرازروم

شیرازروم در حال حاضر با داشتن تجربه‌ای در حدود یک...

اجاره منزل مبله رسالتی بر دوش شیرازروم

راهنمای سفر به شیراز

شهر شیراز به عنوان بزرگترین مرکز گردشگری ایران، توریست ها...

راهنمای سفر به شیراز

در شیراز کجا صبحانه بخوریم؟

یکی از بهترین تفریحات و لذت‌ها، خوردن صبحانه در سفر...

در شیراز کجا صبحانه بخوریم؟

راهنماي انتخاب مناسب‌ترين سوئيت مبله شيراز

اجاره سوئیت مبله در شیراز، از بهترین روش‌ها برای اقامت...

راهنماي انتخاب مناسب‌ترين سوئيت مبله شيراز

راه‌هاي برقراري ارتباط در کشورهاي خارجي

برقراری ارتباط با کشورهای دیگر، جزو ضروریات یک توریست است....

راه‌هاي برقراري ارتباط در کشورهاي خارجي