راه‌هاي برقراري ارتباط در کشورهاي خارجي

راه‌هاي برقراري ارتباط در کشورهاي خارجي

راه‌هاي برقراري ارتباط در کشورهاي خارجي

اگر قصد دارید برای گذراندن یک تعطیلات رویایی به یکی از کشورهای خارجی بروید بهتر است با شیرازروم، سایتی فعال در زمینه اجاره بهترین و مناسب ترین منزل مبله، آپارتمان مبله شیراز و سوئیت مبله در شیرازهمراه شوید. ما در این مقاله قصد داریم راههای برقراری ارتباط در کشورهای خارجی را شرح دهیم:

وقتی همه چیز برای سفر به کشورهای خارجی آماده است باید خود را برای برقراری ارتباط با افراد آن کشور آماده کنید. شاید برخی تصور کنند دانستن زبان انگلیسی برای ارتباط با افراد مختلف در یک کشور خارجی کافی است. باید گفت شاید برای ارتباط گرفتن در کشورهای خارجی، دانستن زبان لازم باشد، اما کافی نیست. شاید برخی افراد باشند که زبان انگلیسی را ندانند و یا مقصد شما یک روستا باشد که ممکن است زبان انگلیسی را ندانند. پس برای برقراری ارتباط در کشورهای خارجی باید از ابزار متنوع و مختلف بهره ببرید.

برقراری ارتباط با کشورهای دیگر، جزو ضروریات یک توریست است. اگر یک توریست در سفرهای خارجی، توانایی ارتباط برقرار کردن با افراد دیگر کشورها را نداند با محدودیت‌های بسیاری مواجه می‌شود. رزرو کردن اتاق در هتل، پیدا کردن آدرس‌ها و صحبت کردن و سوال در مورد جاذبه‌های توریستی، نیاز به دانستن یا فهمیدن زبان دارند. بنابراین اگر جزو کسانی هستید که کمتر زبان می دانید بهتر است نرم‌افزارها یا کتاب‌های راهنمای آن کشور را پیش از سفر خود مطالعه کنید.

راه‌هاي برقراري ارتباط در کشورهاي خارجي 

برای برقراری ارتباط بهتر چه کنیم؟

مطالعه کنید

قبل از اینکه به خارج سفر کنید بهتر است در مورد کشور مقصدتان مطالعه کنید. مطالعه در مورد جاذبه‌های توریستی و مکان‌های دیدنی یک کشور و یا فرهنگ و زبان و مردم‌شناسی آن کشور می‌تواند ذهنیت شما را برای برقراری ارتباط با افراد، آماده کند.

آرامش

اگر در سفر خارجی خود با شرایطی روبرو شدید که فهمیدن زبان کسی که با او ارتباط گرفته‌اید برایتان راحت نبود، بهتر است آرامش خود را حفظ کنید. باید به خاطر داشته باشید که شما در آن کشور مهمان هستید و برای رفع نیازهای خود به کمک آنها احتیاج دارید. پس بهتر است آرامش خود را از دست ندهید زیرا به نفعتان نخواهد بود.

ادب

در شرایطی که در یک کشور خارجی زبان آن کشور را نمی‌دانید، بهتر است اگر برقراری ارتباط برایتان سخت است، مودب باشید. سختی برقراری ارتباط، نباید سبب شود شما گستاخانه برخورد کنید. اگر ادب را رعایت نکنید بدون شک شما آسیب خواهید دید زیرا شما در آن کشور مهمان هستید و دیگران میزبان شما هستند.

دوستانه برخورد کنید

یکی از راه‌های برقراری ارتباط در کشورهای خارجی، برخورد دوستانه در لحظات اول است. اگر در برقراری ارتباط خود، دوستانه رفتار کنید، فردی که با وی ارتباط برقرار کرده‌اید در مورد شما قضاوت مثبت خواهد داشت. پس بهتر است با انرژی و دوستانه دست بدهید و خود را قوی بدانید.

انگلیسی صحبت کنید

شما به هر کشور خارجی که وارد شوید، ممکن است زبان رسمی اکثر آنها انگلیسی باشد. بنابراین صحبت کردن به زبان انگلیسی می‌تواند ارتباط بین افراد در یک کشور خارجی را آسان کند. بهتر است اگر قصد رفتن به کشورهای خارجی را دارید، پیش از سفر خود اندکی تلاش کنید و زبان انگلیسی را بیاموزید. اینکه تا چه حد باید زبان انگلیسی را بیاموزید کاملا بستگی به اهداف شما دارد. اگر هدف شما از سفر، تجاری است باید بیشتر از یک مسافر عادی برای یادگیری زبان تلاش کنید. باید لغات اصلی مربوط به حرفه خود را یاد بگیرید و سپس به سفر بروید. اما اگر با هدف تحصیل سفر می‌کنید شرایط شما فرق دارد و باید حتما مدرک زبان داشته باشید تا موفق شوید. زیرا در این صورت، باید در محیط‌های آکادمیک هم بتوانید ارتباط برقرار کنید و به زبان علمی رشته خود را هم مسلط باشید.

جملات کاربردی را حفظ کنید

اگر قصد سفر به یک کشور خارجی را دارید و زمان کافی برای آموزش زبان انگلیسی ندارید بهتر است برخی جملات کاربردی را یاد گرفته و حفظ کنید. این جملات می‌توانند تا حدودی کمک کنند که بتوانید نیازهایتان را در ارتباط با افراد، رفع کنید. یاد گرفتن جملات مربوط به احوالپرسی، پرسیدن آدرس، تشکر کردن و دیگر عباراتی که در یک ارتباط به کار شما می‌آیند می‌تواند ارتباط شما را آسان کرده و نتایج خوبی برای شما ایجاد کند.

سفرهای خارجی

از زبان اشاره کمک بگیرید

اگر زبان انگلیسی را نمی‌دانید از زبان بدن خودتان کمک بگیرید. استفاده از زبان بدن می‌تواند برای شما آسان باشد. با اشارات دست و پا و صورت خود می‌توانید برای فهماندن منظور خود به دیگران تلاش کنید. اگر خلاقیت بیشتری داشته باشید می‌توانید هدفتان را بر روی کاغذ نقاشی کرده و هدف مورد نظرتان را در صورت نیاز، بر روی کاغذ نقاشی کنید. بهتر است اگر در یک موقعیت گیر کردید و نتوانستید از پس آن بر آیید، خجالت نکشید و از نقاشی استفاده کنید.

اعتماد به نفس

وقتی به یک کشور خارجی سفر می‌کنید بهتر است هویت خود را پنهان نکنید. زیرا این کار امکان‌پذیر نخواهد بود. بهتر است قبول کنید که زبان نمی‌دانید و آن را از افرادی که با آنها ارتباط برقرار می‌کنید پنهان نکنید. بهتر است لبخند زده و ضعف خود را بپذیرید. با قبول این خصلت، مردم بهتر با شما ارتباط برقرار می‌کنند و راحتتر به شما کمک می‌کنند.

خودتان باشید

برای دانستن نحوه ارتباط با دیگران در یک کشور خارجی، بهتر است رفتاری طبیعی داشته باشید. رابطه در صورتی ایجاد می‌شود که برای شما اهمیت داشته باشد. بنابراین اگر به دنبال داشتن ارتباط واقعی با دیگران هستید بهتر است تصنعی رفتار نکنید و خود واقعی‌تان را بروز دهید. برای برقراری ارتباط در کشورهای خارجی، دانستن زبان می‌تواند یک یاریگر قوی و مطمئن برای شما باشد. با این حال تنها شرط کافی نیست. آشنایی با آن کشور و دانستن نحوه ارتباط گرفتن از لحاظ رفتاری، از مهم‌ترین مواردی است که در این زمینه باید به آن تسلط داشته باشید.

سفر

به طور خلاصه می‌توان گفت ارتباط گرفتن در کشورهای خارجی یک رویه خاص دارد. داشتن فرهنگ رفتاری می‌تواند در زمینه جذب افراد برای رفع نیاز بسیار کارگشا باشد. ما در زمینه ارتباط با افراد خارجی نیازمند آموزش هستیم. داشتن فرهنگ توریستی و نحوه برخورد به عنوان یک مهاجر، یکی از مواردی است که باید در نظر بگیریم. به هر روی مجموع آنچه که در این نوشتار به آن اشاره کردیم می‌تواند راه‌های برقراری ارتباط در کشورهای خارجی را برای ما که به عنوان یک توریست، مسافر و یا مهاجر به این کشور رفته‌ایم آسان کند.

اقامتی راحت در شیراز با شیرازروم

شما می توانید از شهر خود قبل از حرکت به سمت شیراز با استفاده از سایت شیرازروم منزل مبله خود را با توجه به نیاز تان انتخاب کنید . تمامی این منزل مبله شیراز از امنیت بالایی برخوردار هستند . با مقایسه منزل های  مبله در سایت شیرازروم با هتل ها در شیراز متوجه میشوید که علاوه بر امکانات بیشتر قیمت مناسبتری از هتل ها دارند.

 

بـا شـــیرازروم

وقـــت سفـــر

ســریــع و راحت

خــونه پیــدا کن

 

 

تازه ها

چند پیشنهاد داغ برای گردشگری اطراف تهران

چند پیشنهاد داغ برای گردشگری اطراف تهران، با شیوع بیماری...

چند پیشنهاد داغ برای گردشگری اطراف تهران

سفر در زیباترین جاده های ایران

سفر در زیباترین جاده های ایران، بارها برامون پیش اومده...

سفر در زیباترین جاده های ایران

با مزایای سفر انفرادی آشنا شوید

با مزایای سفر انفرادی آشنا شوید. تقریبا همه ما اهداف...

با مزایای سفر انفرادی آشنا شوید

از شهر اسرارآمیز دقیانوس چه می دانید؟

از شهر اسرارآمیز دقیانوس چه می دانید؟ اصطلاح ” عهد...

از شهر اسرارآمیز دقیانوس چه می دانید؟

خنک ترین مناطق ایران برای تابستان را بشناسید

خنک ترین مناطق ایران برای تابستان را بشناسید. هرساله، بسیاری...

خنک ترین مناطق ایران برای تابستان را بشناسید

چگونه با هزینه ی کم تری سفر کنیم؟

چگونه با هزینه ی کم تری سفر کنیم؟ همیشه وقتی...

چگونه با هزینه ی کم تری سفر کنیم؟

اجاره آپارتمان مبله شیراز از سایت شیرازروم در سریع ترین زمان

اجاره آپارتمان مبله شیراز از سایت شیرازروم در سریع ترین...

اجاره آپارتمان مبله شیراز از سایت شیرازروم در سریع ترین زمان