مجموعه تفریحی تپه کاج

مجموعه تفریحی تپه کاج

مجموعه تفریحی تپه کاج

شهر صدرا

شهرک صدرا که به آنشهر صدرا می گویند در شمال غرب شیراز واقع شده است و مسافت آن تا مرکز شهر حدودا 18 کیلومتر است. این شهرک بزرگ در منطقه ی خوش آب و هوای معتدل کوهستانی قرار دارد و شرایط اقلیمی دلپذیری را برای شهروندان خود فراهم کرده است. در این شهر تازه تاسیس مراکز آموزشی بسیار بزرگ و مجهزی از جمله پردیس دانشگاه آزاد اسلامی شیراز و دانشگاه علوم پزشکی شیراز و سایت جدید دانشگاه صنعتی شیراز واقع شده اند که وجود این دانشکده ها باعث شده که دانشجویان زیادی در این شهرک تردد کنند و اقامت داشته باشند در نتیجه می توان گفت که اکثر جمعیت این شهر را قشر جوان جامعه تشکیل می دهند. اینشهر دارای قسمت های مجزا شامل فاز1، فاز2، باغشهر می باشد که فاز1 آن اولین بخش این شهر می باشد که اکثر جمعیت کنونی این شهر در این فاز ساکن هستند. فاز 2 که فاصله نسبتاً زیادی با فاز۱ دارد با متراژی به مساحت 1200 هکتار است و شامل دو بخش ویلایی و آپارتمانی می باشد . منطقه ی باغشهر در صدرا از ویژگی‌های منحصربه‌ فرد این شهر می‌باشد که جلوه خاصی به زیبایی و طراوت به هوای این شهر داده‌است.

تفریحگاه های شهر صدرا

شهر صدرا دارای مراکز تفریحی فراوانی است که در این راستا می توان به تپه کاج، پارک نجوم، مرکز آموزش کشت گلخانه ای، پارک بزرگ اندیشه، دهکده تفریحی-فرهنگی-اقامتی مانوش،مجتمع فرهنگی توریستی داوس،مجتمع تفریحی ورزشی کوهگشت،مجتمع فرهنگی بانوان اشاره کرد پس با این وجود این شهر مراکز تفریحی فراوانی دارد که هم ساکنین این شهر و هم ساکنین شهر شیراز را سرگرم می کند.

مجموعه تفریحی تپه کاج

مجموعه فرهنگی -ورزشی- تفریحی تپه کاج صدرا با مساحتی حدود 1هکتار با محیطی دلپذیرو به یاد ماندنی می باشد که بازی های این مجموعه عبارتند از: پیست کارتینگ، ایر هاکی،د ارت،جامپینگ، دوچرخه سواری، اسکیت، مینی گلف، سالن اسکواچ، پینت بال، استخر توپ و سالن چند منظوره. امکان استفاده از بازی های این مجموعه به صورت خانوادگی نیز می باشد. این بازی ها هر کدام به تنهایی بسیار جذاب می باشند و هر بازی بر حسب نیاز خود دارای داور،مربی یا ناظر بازی می باشد. این مجموعه دارای پارکینگ اختصاصی می باشد که می توان با خیال راحت وسیله نقلیه خود را پارک کرده و وارد مجموعه شوید، چنانچه قصد دارید خوراکی و نوشیدنی میل کنید این مجموعه برای مراجعه کنندگان بوفه و کافی شاپ مجهزی را در نظر گرفته است . لازم به ذکر است که هر کدام از بازی های مجموعه دارای قواعد و قوانین مخصوص به خود می باشد کبه طور مثال در بازی کارتینگ این مجموعه افراد مراجعه کننده باید قد بالای 150 سانتی متر و وزن حداکثر 80 کیلوگرم و سن بالای 10 سال داشته باشند و جهت استفاده از جامپینگ و استخر توپ حداکثر وزن 70 کیلومی باشد. در بعضی از بازی ها نیز وسایل مورد نیاز بازی با کیفیت عالی در اختیار مراجعه کنندگان قرار می گیرد مثلا در بازی پینت بال ،باس مارکر ، جلیقه ضد ضربه ، ماسک ، دستکش ، کلاه ، محافظ گردن و تفنگ و گلوله به بازیکنان داده می شود و این مجموعه همه روزه از ساعت 11 تا پاسی از شب آماده ی خدمات رسانی به مراجعه کنندگان می باشد،در مجموع می توان گفت که این مجموعه تجربه های به یاد ماندنی را برای شما به ارمغان می آورد.

تپه کاج

 

پینت بال

تپه کاج صدرا

بولینگ صدرا