منزل مبله تک خواب فلاحی

منزل مبله تک خواب فلاحی

اجاره منزل مبله ارزان شیراز


شیرازروم این بار با اجاره آپارتمان مبله ارزان شیراز آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در خیابان فلاحی میباشد. اگر به دنبال منزل مبله شیراز با قیمتی ارزان هستید میتوانید این واحد مبله را انتخاب کنید.
این سوئیت اجاره ای در شیراز دارای 1 اتاق خواب کوچک است وحداکثر ظرفیت آن 3 نفر است.
با اجاره آپارتمان مبله شیراز در کلاهدوز شما 1 واحد 1 خواب با قیمت مناسب دریافت خواهید کرد که در منطقه بسیار خوبی در شیراز قرار گرفته است.
امنیت در اینمنزل مبله در شیراز 100% برقرار میباشد وشما به راحتی میتوانید با آرامش کامل اسکان داشته باشید و از سفر خود لذت ببرید.

قوانین در اجاره منزل مبله شیراز

یکی از مسائلی که معمولا مسافران در اجاره آپارتمان مبله شیراز با آن مواجه میشوند در مورد ساعت تحویل و تخلیه منزل میباشد که حتما قبل از رزرو نیاز است به آن توجه کامل کنید تا به مشکلی بر نخورید و برنامه سفر خود را مطابق با آن برنامه ریزی کنید لازم به ذکر است که ساعت تحویل 14:00 و ساعت تخلیه 13:00 است.

یکی دیگر از قوانینی که نیاز است در هنگام اجاره سوئیت شیراز بدانید این است که با توجه به اینکه هر واحد ظرفیت محدودی دارد نیاز است تعدادی که قرار است در واحد اقامت داشته باشید را از قبل به صورت دقیق اعلام کرده و اگر تغییری در تعداد انجام شد حتما اپراتور مربوطه را در جریان قرار داده و با کسب اجازه روند اجاره و رزرو طی شود.

تصاویر منزل فلاحی ذکر شده