اجاره اپارتمان مبله شیراز قصردشت واحد 1

اجاره اپارتمان مبله شیراز قصردشت واحد 1

اجاره آپارتمان مبله شیراز

تیم متخصص شیراز روم اماده ارائه انواع منزل مبله شیراز در نواحی مختلف شهر شیراز میباشد. واحدهای لوکس و با کیفیت را از ما بخواهید و با ما راحت، آسوده و با اطمینان کامل خاطر سفر کنید و تجربه ای خاص و به یاد ماندنی را در شیراز، شهر راز و زیبایی ببه یادگار ببرید.
هدف تیم ما فراهم آوردن اقامت کوتاه مدت برای مسافران با اجاره آپارتمان مبله شیراز میباشد که نسبت به نیاز و هدف شما در سفر در اقصی نقاط شهر قرار گرفته است که شما با تماس با اپراتورهای آموزش دیده ما ضمن گرفتن هرگونه مشاوره رایگان میتوانید رزرواسیون خود را نیز انجام دهید. با اجاره اپارتمان مبله شیراز، قصردشت شما دسترسی بسیار راحتی به سایر مناطق شیراز خواهید داشت زیرا که این منزل مبله در شیراز در خیابان ساحلی قصردشت قرار دارد که خیابان دانش آموز نام دارد که به موازات بزرگراه چمران است و از این طریق میتوانید از شمال به جنوب شیراز به راحتی نقل مکان کنید.


اطلاعاتی که باید در مورد این آپارتمان بدانید:

اینسوئیت اجاره ای شیراز دارای 2 اتاق خواب است که مساحتی حدود 80 متر مربع دارد که در طبقه همکف یک منزل 4 واحده قرار دارد که فاقد پارکینگ و آسانسور میباشد. در نزدیکی این آپارتمان مبله هایپر مارکت سروش قرار دارد که با چند قدم پیاده روی میتوانید بسیاری از نیازهای روزمره خود را بر طرف سازید. از دیگر دستری های منزل مبله شیراز، قصردشت نزدیکی به مترو شاهد که در ابتدای بلوار شاهد و در انتهای خیابان دانش آموز قرار دارد. از طریق بلوار چمران دسترسی شما تا این اپارتمان مبله در شیراز تا اماکن دیدنی شهر بسیار راحت میشود و همچنین بیمارستان قلب کوثر فاصله ای حدود 5 دقیقه تا واحد دارد.


امکاناتی که در اختیار شما در واحد قرار میگیرد:

  • دو عدد تخت خواب دبل که در دو اتاق خواب قرار دارد
  • LCD و گیرنده دیجیتال و ماهواره
  • سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی
  • مبلمان راحتی 5 نفره
  • وسایل کامل آشپزی

تصاویر منزل مبله شیراز، قصردشت

منزل مبله شیراز

اجاره آپارتمان مبله شیراز

اجاره اپارتمان مبله شیراز

اجاره سوئیت شیراز

اجاره منزل مبله شیراز

 

هدف ما جلب رضایت شما عزیزان در سفر است با 1 با اجاره اپارتمان مبله در شیراز از تیم تخصصی شیراز روم مسافر همیشکی ما در شهر راز باشید.