آپارتمان مبله شیراز - تاچارا 5 - شیراز رومآپارتمان مبله شیراز - تاچارا 5 - شیراز رومآپارتمان مبله شیراز - تاچارا 5 - شیراز رومآپارتمان مبله شیراز - تاچارا 5 - شیراز رومآپارتمان مبله شیراز - تاچارا 5 - شیراز رومآپارتمان مبله شیراز - تاچارا 5 - شیراز روم

1آپارتمان مبله شیراز - تاچارا 5 - شیراز روم

شیراز/میرزای شیرازی
کد: 405
نوعآپارتمانظرفیت 5اتاق خواب 2تخت دو نفره 2

سوئیت اجاره ای در شیراز

اجاره آپارتمان مبله در شیراز در خیابان میرزای شیرازی که نام شناخته شده آن در بین ساکنان شیراز تاچارا است که یکی از محله های شمالی شهر به حساب می آید که در یک منطقه بسیار خوش آب و هوا قرار گرفته است. این سوئیت دارای 2 اتاق خواب میباشد که دارای 2 تخت دبل نیز دارد. تمام امکانات رفاهی که در اقامت کوتاه مدت شما مورد نیاز است در این واحد موجود است. خیابان تاچارا حد فاصل پل معالی آباد تا میدان صنایع است که از طریق بلوار چمران دسترسی بسیار نزدیک و راحتی به مناطق دیگر شهر و به خصوص مراکز گردشگری شهر برای شما فراهم میسازد. این آپارتمان با وجود اینکه در یکی از شمالی ترین نقاط شیراز است به دلیل اینکه نیازی به گذر از مناطق شلوغ و پر ترافیک شهر برای رسیدن به منطق گردشگری شهر ندارد فاصله شما را بسیار کم کرده و همینطور دسترسی بسیار راحتی بخشیده است.

البته ما به شما پیشنهاد میکنیم که اگر با خودرو سفر میکنید این واحد را انتخاب کرده هرچند شما میتوانید ازapplication snapp در شیراز استفاده کنید که به راحتی بتوانید به جاهای مختلف شهر برسید. در ساختمان مذکور نگهبان وجود دارد که امنیت را در ساختمان به وجود آورده است و همچنین میتوانید در صورت ایجاد مشکل و یا خواسته ای که دارید از ایشان کمک گرفته و یا نیاز خود را به گوش ما برسانید تا در اولین فرصت به آن رسیدگی شود.

∗اشاره ای به شرایط و قوانین رزرواسیون∗

معمولا یکی از سوالات متداولی که در مورد نحوه رزرو آپارتمان مبله در شیراز مطرح میشود این موضوع است که از چند روز قبل میشود رزرو را انجام داد. این موضوع بسنگی به خیلی از پارامترها دارد که یکی از آن ها تعطیلات و فصل های شلوغ است که حتی تا 1 ماه زودتر هم رزرو انجام میشود.

دیگر مسئله ای که وجود دارد ساعت تحویل منزل که ساعت 2 بعد از ظهر است و ساعت تخلیه که 1 بعد از ظهر میباشد که با اطلاعات قبلی از این موضوع شما بهتر در مورد ساعت حرکت از شهر مبدا خود تصمیم میگیرید و همچنین بر روی خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس بیشتر دقت خواهید کرد تا در شیراز به مشکلی بر نخورید و نیازی به منتظر ماندن در بیرون از آپارتمان برای تحویل گرفتن آپارتمان خود نباشید.

لطفا قبل از رزرو منزل به شرایط آن کاملا دقت کنید و شرایط ان را به صورت کامل مطالعه نمایید. تا کنون پیشامد های زیادی در این رابطه پیش آمده که یکی از آن ها برای مثال دقت نکردن به وجود پله و عدم وجود آسانسور در ساختمان است که مسافران با به همراه داشتن افراد مسن قادر به استفاده از آپارتمان را نداشته و ناچار مجبور به کنسل کردن آن و پرداخت هزینه شده اند. پس لطفا به نکاتی که در بالا اشاره کرده ایم توجه بفرمایید.

انواع منزل مبله در شیراز را از شیرازروم بخواهید تا بهترین را در اختیار شما قرار دهیم. واحد ذکر شده دارای پارکینگ آسانسور و نگهبانی 24 ساعته است. و امنیت کاملی دارد.

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک 1  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از 5 مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

سایر شرایط

ساعت تحویل 14:00 ساعت تخلیه 13:00

امکانات ملک

 • پارکینگ
 • میز آرایش
 • آسانسور
 • نگهبانی
 • گیرنده دیجیتال
 • چای ساز
 • کولر آبی
 • سرویس بهداشتی فرنگی
 • سرویس بهداشتی ایرانی
 • وسایل کامل آشپزخانه
 • پکیج
 • جارو برقی