آپارتمان مبله شیراز معالی آباد واحد 6آپارتمان مبله شیراز معالی آباد واحد 6آپارتمان مبله شیراز معالی آباد واحد 6آپارتمان مبله شیراز معالی آباد واحد 6آپارتمان مبله شیراز معالی آباد واحد 6

آپارتمان مبله شیراز معالی آباد واحد 6

شیراز/معالی آباد

روزانه300000 تومان

کد: B06
نوعآپارتمانظرفیت 5اتاق خواب 2تخت دو نفره 2

امکانات آپارتمان مبله شیراز واقع در خیابان بهاران

آپارتمان واقع در این خیابان دارای پارکینگ و نگهبانی 24 ساعته میباشد و همچنین دارای وسایل اولیه با توجه به نیاز مسافران است. از جمله این  امکانات میتوان به پذیرایی مبله و فرش شده با مبلمان 7 نفره شیک اشاره کرد. همچنین امکان و امکانات کامل آشپزی در این آپارتمان مبله در شیراز به صورت کامل وجود دارد. در هر اتاق خواب این منزل 1 تخت دو نفره وجود دارد و ظرفیت 5 نفر را پذیرا است. واحد مذکور در یک آپارتمان 7 واحده قرار دارد که در طبقه چهارم است و میتوانید از آسانسور موجود در واحد استفاده کنید.

درباره خیابان معالی آباد:

خیابان معالی شیراز یکی از خیابان های تجاری اداری میباشد که با توجه به دسترسی مناسب برای خرید و رستوران ها و فست فودهای زیادی که در اطراف شما وجود دارد اقامت در این مکان را راحت میسازد. رستوران های این خیابان، رستوران امیریه و طوبی است که پیشنهاد ما به شما رستوران طوبی برای صرف غذا میباشد که در نزدیکی سوئیت اجاره ای شیراز شما نیز قرار دارد.

دسترسی های منزل مبله شیراز - معالی آباد

به طور کلی خیابان معالی آباد متصل به بزرگراه معروف شیراز، بلوار بزرگ چمران میباشد. که خیلی از دسترسی های شما را به این آپارتمان که در خیابان بهاران معالی آباد میباشد بسیار راحت میسازد. در اطراف شما چندین محوطه باغی و باغهای قصردشت وجود دارد که باعث به وجود آمدن هوای خوب و تازه در آن منطقه شده است. از دیگر دسترسی های شما به شهرک صدرا، شهرک گلستان، مجتمع خلیج فارس و ... از شمال و از غرب به باغ ارم، حافظیه، دروازه قرآن و سعدیه میباشد.

این محله جز مناطق خیلی خوب شیراز است که تقاضای بسیاری از مسافران برای اقامتشان میباشد که البته جز مناطق مرفح نشین به حساب می آید که قیمت تعیین شده برای این منزل مبله در شیراز نسبت به واحد و محله مناسب می باشد. شیراز را استثنایی تجربه کنید و بهترین ها را از ما بخواهید تا ما در بهترین نقاط شیراز اقامتی آسوده و با امنیت کامل را در اختیارتان قرار دهیم و بهترین خاطره ها را با خود به همراه ببرید.

چگونه سوئیت مبله در شیراز را رزرو کنیم ؟

برای رزرو منزل در شیراز کافیست با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و بعد ازگرفتن اطلاعات کامل در مورد اپارتمان مبله مورد نظر خود و تطبیق آن با شرایط و تاریخ سفر شما فرایند رزرو را انجام دهید. برای مطلع شدن از اطلاعات دقیق تر در قیمت نحوه رزرو قوانین و شرایط را مطالعه کنید تا با دانش کامل روند را طی کنید.

با ما شیراز را متفاوت تجریه کنید و مسافر همیشگی شیرازروم باشید.

لینک های مرتبط:

منزل مبله بهاران واحد 1

منزل مبله معالی آباد بهاران واحد 3

 

 

 

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک 1  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از 5 مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

سایر شرایط

ساعت تحویل 14:00 ساعت تخلیه 13:00

امکانات ملک

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • نگهبانی
  • گیرنده دیجیتال
  • چای ساز
  • کولر آبی
  • سرویس بهداشتی فرنگی
  • سرویس بهداشتی ایرانی
  • وسایل کامل آشپزخانه
  • پکیج

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما