آپارتمان مبله شیراز واقع در فرهنگ شهرآپارتمان مبله شیراز واقع در فرهنگ شهرآپارتمان مبله شیراز واقع در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله شیراز واقع در فرهنگ شهر

شیراز/فرهنگشهر
کد: 917266
نوعآپارتمانظرفیت 6اتاق خواب 2تخت تک نفره 2

آپارتمان مبله شیراز واقع در فرهنگ شهر

خوشا شیراز و وصف بی مثالش؛ سال جدید است و اردیبهشت ماه و همگان در شوق دیدار شیراز، شهر گل و بلبل. بر هیچ فردی مهمان نوازی و خوش رویی و محبت شیرازی ها پوشیده نیست  که  خدا رو شکر وجهه ی مثبتی از شیراز و شیرازی ها در کل  ایران در ذهن همگان نقش بسته است و همه ی افراد  از هر جای ایران زمین از شیرازی ها و  شهر شیراز خاطره ای خوش با خود به همراه دارند که حتی اشتیاق سفر دوباره به این شهر آرام و دوست داشتنی را در ذهن خود می پرورانند و به دنبال فرصتی دوباره هستند تا دگرباره راهی شیراز  شوند، شهر شاعرانی چون حافظ و سعدی، شهر عشق و صفا، شهر خوشی و آرامش با مردمانی آرام تر و خونسرد، مهربان و مهمان نواز که اصلا  واژه ای به نام غربت در آن دیار مفهومی ندارد.

اجاره خانه مبله در شیراز و آسودگی خاطر مسافران شیراز :

بسیاری از مسافران از جای جای ایران زمین و حتی اقصی نقاط دنیا کوله بار خود را به قصد سفر به شیراز بر می بندند  و می دانند به دیاری می روند که در آنجا به هیچ وجه درنمی مانند اما گاهی اندیشه ی نداشتن دوست و آشنایی برای اسکان آنها را از انجام سفر باز می دارد. شاید  این سخن  تعجب آور باشد در حالی که شهرها این روزها مملو از هتل ها و مهمان سراهای بسیاری هستند اما مشخص است که هتل ها بخصوص در کلان شهرها یا خیلی پر ستاره اند و  گران قیمت که همگان را یارای پرداختش نیست و یا مهمان سراهایی هستند کوچک و ارزان  که گاهی  به مذاق همه خوش نمی آید. پس چاره چیست ؟ این روزها منزل مبله در شیراز راهکار بسیار خوبی است برای مسافرانی که نه فامیل و آشنایی در شهر شیراز دارند و نه توان استفاده از هتل را. بنابراین  در شیراز روم می توان از منزل مبله در شیراز، آپارتمان مبله در شیراز، اجاره ی منزل مبله در شیراز و سوئیت مبله در شیراز اطلاع کسب کرد و حتی  قبل از آمدن به شیراز آپارتمان، سوئیت و یا منزل مبله ی مورد نظر خود را در شهر شیراز رزرو کرده  تا با خیالی آسوده و با فراغ بال، راهی شهر ادب و فرهنگ،  شهرشیراز شد.

منزل مبله در شیراز برای خانواده ها:

اغلب در  کشور ما ایران، افراد به صورت خانوادگی و  یا با دوستان و آشنایان راهی سفر می شوند و کمتر دیده می شود که تنهایی سفر کنند،  بخصوص در فصل بهار که هوایی خوش  تمام جای جای کشور را دربرمی گیرد و مخصوصا شیراز که رایحه ی گل هایش حس خوب بهار را به مسافران انتقال می دهد. خانواده ها نیز اغلب همراه با همسر و فرزندان خود راهی شهر  از گل بهترون می شوند و باید گفت که جای هیچ نگرانی نیست که منزل مبله در شیراز به صورت تک خوابه و دوخوابه به راحتی در اختیار خانواده های همراه با فرزند قرار می گیرد تا از هر نظر راحت و آسوده بیاسایند.

اجاره آپارتمان مبله در شیراز:

مسافران عزیز شهر شیراز می توانند با مراجعه به سایت شیراز روم منزل مبله در شیراز را اجاره کرده بخصوص منزلی مبله در یکی از بهترین خیابان های شیراز به نام خیابان فرهنگ شهر که در سمت شمال شیراز در جایی خوش آب و هوا و همچون نامش با فرهنگ  وتمیز قرار گرفته است. خانواده ها و یا دوستان همراه در سفر می توانند به منظور اجاره ی آپارتمان مبله در شیراز، این منزل را با زیربنای 85 متر و  2 خوابه همراه با 2 تخت را انتخاب و پیش از سفر به شیراز رزرو کنند.

امکانات منزل مبله دو خوابه در شیراز :

این آپارتمان مبله در شیراز دارای امکانات رفاهی وخدماتی خوبی است  و دارای حمام و سرویس بهداشتی با دو نوع توالت فرنگی و ایرانی است، همچنین این منزل مبله  واقع در فرهنگ شهر شیراز دارای پارکینگ است و برای مسافرانی که با اتومبیل شخصی خود راهی شیراز شده اند جای هیچ نگرانی باقی نمی گذارد  و از همه مهم تر دارای آسانسور است که برای خانواده هایی که فرد مسنی با خود به همراه دارند بسیار مناسب است و دیگر لازم نیست نگران بالارفتن از پله ها و نبودن آسانسور در هنگام جستجوی  سوئیت مبله در شیراز باشند. 

این آپارتمان مبله در شیراز دارای آشپزخانه ی مجهز به یخچال، اجاق گاز و ماکروویو است تا برای کدبانوها و افرادی که خودکفا هستند و یا برای کمتر شدن هزینه، غذای خود را تهیه می کنند آرامش را به ارمغان آورد. در هنگام اجاره منزل مبله در شیراز می توان به سایر امکانات نیز توجه کرد که داشتن گیرنده ی دیجیتال در این منزل وجه تمایزی است که می تواند مسافران را در رزرو و اجاره ی این منزل مبله شیراز بوسیله ی سایت شیراز روم مصمم کند.

مسافران محترم شیراز می توانند  در هنگام اجاره ی خانه مبله در شیراز به خدماتی  مانند داشتن آیفون تصویری در این منزل مبله در خیابان فرهنگ شهر شیراز واقع در خیابان فاطمی فر توجه داشته که امنیت بیشتری را برای خانواده های محترم فراهم می آورد.

داشتن تلویزیون  و کاناپه در اتاق نشیمن هم می تواند خستگی مسافران عزیز شهر زیبای شیراز را بعد از یک روز گشت و گذار در شهر و یا بعد از انجام کارهای تجاری برطرف کند که این آپارتمان مبله در شیراز به چنین امر مهمی به جهت رفاه مسافران خود توجه نموده است.

اجاره آپارتمان مبله در شیراز نزدیک به جاذبه های گردشگری شیراز :

بعد از اشاره به امکانات و خدمات آپارتمان مبله دو خوابه در شیراز می توان توجه شما مسافران عزیز را به این نکته جلب کرد که خیابان فرهنگ شهر شیراز همانگونه که در ابتدا گفته شد در نقطه ای خوش آب و هوا در شمال شهر شیراز واقع شده و نزدیکی به سوپر مارکت، داروخانه و کلینیک  و اماکن اداری شهر  از مزیت های آن محسوب می شود؛  خصوصا اینکه دسترسی مطلوبی به حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس، تاکسی و بویژه مترو دارد و اجاره ی این  منزل مبله در شیراز می تواند هم برای افرادی که به قصد تجارت وارد شیراز شده اند و هم مسافرانی که به قصد تفریح و سیاحت راهی شیراز شده اند مطلوب باشد چرا که بوسیله ی مترو سریع السیر شیراز می توانند  به راحتی به مرکز شهر مانند خیابان زند دسترسی داشته که اغلب جاذبه های دیدنی شیراز چونان مجموعه ی وکیل، شامل بازار وکیل، مسجد وکیل و ارگ کریم خانی و همچنین شاهچراغ، آرامگاه حافظ و سعدی دو شاعران بزرگ ایران زمین، در نزدیکی این محوطه قرار گرفته اند.

همچنین از این خانه مبله در شیراز واقع در فرهنگ شهر می توان با همان مترو یا با اتومبیل شخصی در کمترین زمان ممکن به راحتی به ترمینال کار اندیش شیراز که به تمام شهرهای ایران اتوبوس دارد و یا به  فرودگاه شیراز که از طرف فرهنگ شهر آخرین ایستگاه مترو است دسترسی مطلوبی داشت.

سایت شیراز روم :

سایت شیراز روم میزبان همیشگی میهمانان گرامی و عزیز شهر شیراز است و در اجاره منزل مبله در شیراز، آپارتمان مبله در شیراز، سوئیت مبله در شیراز، خانه مبله در شیراز با تمام امکانات و خدمات و در انواع مختلف اسکان، مسافران محترم شهر شیراز را همراهی می کند تا نهایت رضایت آنان را فراهم آورد.  مسافران محترم شیراز در سایت شیراز روم می توانند با جاذبه های شهری شیراز اعم از تاریخی، فرهنگی و همچنین سرگرمی های شیراز مانند سینما، کارتینگ، سیرک و غیره آشنا شده  تا اگر برای اولین بار راهی شیراز شده اند برنامه ی خوبی را برای لذت هرچه بیشتر و لحظات خوش از قبل تدارک ببینند.

بـا شـــیرازروم

وقـــت سفـــر

ســریــع و راحت

خــونه پیــدا کن

 

 

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از - مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

امکانات ملک

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • گیرنده دیجیتال
  • ماکروویو
  • سرویس بهداشتی فرنگی
  • سرویس بهداشتی ایرانی
  • اجاق گاز
  • ظروف آشپزخانه
  • تخت خواب