آپارتمان مبله شیراز واقع در کوی وحدتآپارتمان مبله شیراز واقع در کوی وحدتآپارتمان مبله شیراز واقع در کوی وحدتآپارتمان مبله شیراز واقع در کوی وحدتآپارتمان مبله شیراز واقع در کوی وحدتآپارتمان مبله شیراز واقع در کوی وحدت

آپارتمان مبله شیراز واقع در کوی وحدت

شیراز/معالی آباد
کد: 755174
نوعآپارتمانظرفیت 4اتاق خواب 2تخت تک نفره 2تخت دو نفره 1

آپارتمان مبله شیراز واقع در کوی وحدت

شیراز یکی از شهرهای زیبای ایران است که سفر به آن، بسیار جذاب و لذت‌بخش است. شاید یکی از دغدغه‌های هر توریستی برای سفر به شیراز این باشد، که در کجا اقامت کند؟ در شیراز، آپارتمان‌های مبله زیادی جهت اجاره به مسافرین این شهر وجود دارد که برای اقامت خود می‌توانند از آنها استفاده کنند. نگاهی به سایت شیرازروم می‌تواند شما را با خصوصیات سوئیت‌ مبله در شیراز و ویژگی‌های آن آشنا کند.

اجاره آپارتمان مبله شیراز در کوی وحدت

آپارتمان‌های مبله بسیار زیادی در شیراز جهت استفاده مسافران، وجود دارد. در اینجا، یکی از پرطرفدارترین آپارتمان های مبله در شیراز را به شما معرفی خواهیم کرد. این آپارتمان مبله شیراز که در دو طبقه ساخته شده است در کوی وحدت واقع شده است. آپارتمان مبله شیراز در کوی وحدت به خیابان معالی آباد نزدیک است. معالی‌آباد از خیابان‌هایی است که برای گردشگران شهر شیراز نام آشناست. این منطقه از شیراز علاوه بر آپارتمان و سوئیت مبله مناسب، کافه‌های محبوبی دارد که توریست‌ها بسیار مشتاق هستند که اوقات خود را در آن سپری کنند. بنابراین می‌توان گفت خیابان معالی‌آباد یکی از جاهایی است که بیشتر از سایر مکان‌های شیراز، برای اقامت، مورد پسند گردشگران است.

آپارتمان مبله شیراز واقع در کوی وحدت یکی از مجموعه آپارتمان های مبله سایت شیرازروم است که از امکانات بسیار خوبی برخوردار است. این آپارتمان مبله دارای دو طبقه است. این منزل مبله شیراز دو خوابه است. طبقه اول این آپارتمان، یک واحد دربست است. و طبقه دوم آن، دو منزل مبلهزیبا و شیک را در شیراز تشکیل داده است. این طبقه از دو واحد کنار هم تشکیل شده است. از مزیت‌های آپارتمان مبله شیرازدر کوی وحدت، موقعیت آن است. اینمنزل مبلهشیک از لحاظ دسترسی به سوپرمارکت و رفع نیازهای خوراکی، گردشگران در محل بسیار خوبی واقع شده است و از این بابت می‌تواند خیال گردشگر را راحت کند. از دیگر مزیت‌های خانه مبله شیراز در کوی وحدت، داشتن پارکینگ است. بنابراین اگر قصد داشتید با ماشین شخصی به شیراز بروید و در منزل مبله شیراز در کوی وحدت، اقامت کنید می‌توانید از لحاظ داشتن پارکینگ و مکانی برای پارک کردن ماشین خود مطمئن باشید.

آپارتمان مبله شیراز در کوی وحدت از دو اتاق خواب در هر واحد تشکیل شده است. اتاق‌های خواب منزل مبله شیراز در کوی وحدت، اتاق‌هایی چهار تخته هستند. که هم از تخت‌های دو نفره و هم تخت یک نفره، تشکیل شده‌‌اند. این تخت‌ها بسیار شیک و تمیز هستند و از ملحفه‌های سفید برای پوشاندن آنها استفاده شده است. افرادی که قصد دارند به صورت خانوادگی در این منزل، اقامت کنند بهتر است با خیال راحت این خانه مبله در شیراز را رزرو کنند.

آشپزخانه و سرویس آپارتمان مبله شیراز در کوی وحدت

منزل مبله شیراز در کوی وحدت مجهز به یک آشپزخانه کوچک و شیک است. سرویس آشپزخانه این منزل مبله مجهز به یخچال، یک اجاق گاز چهار شعله، هود، ظرفشویی و کابینت است. پنجره‌های رو به بیرون آشپزخانه سبب شده است که روشنایی و نوردهی آشپزخانه بسیار بالا باشد. در مدت اقامت خود در این خانه مبله در شیراز می‌توانید در صورت لزوم، در این آشپزخانه پر نور و تمیز، غذاهای مورد علاقه خود را طبخ کرده و از سفر خود لذت ببرید.

اگر می‌خواهید در مورد سرویس دستشویی این آپارتمان مبله در شیراز، اطلاعات بیشتری را کسب کنید ما شما را مطلع خواهیم کرد. در صورت استفاده از سرویس حمام و دستشویی این آپارتمان شیک و زیبا، بهتر است نگرانی نداشته باشید. زیرا منزل مبله شیراز در کوی وحدت، به هر دو نوع سرویس بهداشتی مورد نیاز، هم از نوع معمولی و هم نوع فرنگی، مجهز است.

اتاق نشیمن

یکی از امکانات مهم خانه مبله شیراز در کوی وحدت، مجهز بودن اتاق نشیمن این منزل به تلویزیون و مبل است. اگرچه خانه مبله از نامش پیداست که مجهز به مبلمان است. اتاق نشیمن سوئیت مبله شیراز، یکی از بهترین مکان‌های آن است. این اتاق دنج که نور و روشنایی فوق‌العاده‌ای دارد بهترین جای منزل مبلهاست که برای استراحت، مطالعه در صورت لزوم و تماشای تلویزیون تدارک دیده شده است

اتاق نشیمن آپارتمان مبله شیراز در کوی وحدت، مجهز به مبلمان شش نفره است. کسانی که به صورت دوستانه و یا خانوادگی به شیراز سفر می‌کنند می‌توانند از این آپارتمان مبله در کوی وحدت برای اقامت خود استفاده کنند. زیرا این آپارتمان، علاوه بر سرویس مبلمان شش نفره دارای دو اتاق خواب نیز هست. بنابراین با صرف هزینه مناسب،  به راحتی می‌توانید از امکانات این سوئیت مبله استفاده کنید.

نحوه اجاره آپارتمان مبله شیراز در کوی وحدت

اجاره آپارتمان مبله شیراز در کوی وحدت را می‌توانید از طریق سایت شیرازروم رزرو کنید. برای اجاره این خانه مبله، می‌توانید به سایت شیرازروم مراجعه کنید و از نحوه اجاره آپارتمان در این سایت، مطلع شوید. آپارتمان مبله شیراز در کوی وحدت به دلیل قرار گرفتن در منطقه مناسب و داشتن پارکینگ و امکانات مربوط به خواب، که دو اتاق خواب دارد، از قیمت بیشتری برخوردار است.

در سایت شیرازروم هزینه اجاره آپارتمان مبله شیراز در کوی وحدت، مشخص شده است. با مراجعه به این سایت می‌توانید از تمامی هزینه‌های مربوط به اجاره سوئیت در شیراز، اجاره منزل مبله شیراز، اجاره آپارتمان مبله شیراز مطلع شوید. گردشگران و مسافرانی که به شهر شیراز می‌آیند، طبق سلیقه خود می‌توانند هر یک از این مکان‌های اقامتی را اجاره کنند. موارد متنوعی وجود دارند که بر قیمت اجاره سوئیت در شیراز و بر قیمت اجاره منزل مبله شیراز تاثیر دارند. منطقه، خیابان، اتاق خواب و... همه در تعیین قیمت اجاره سوئیت شیراز موثرند.

بنابراین هزینه اجاره آپارتمان مبله شیراز، بستگی به مناطقی دارد که آپارتمان و یا منزل مبله شیراز در آنجا قرار دارند. اجاره سوئیت در شیراز، اجاره آپارتمان مبله در شیراز، اجاره خانه مبله شیراز، علاوه بر منطقه، بستگی به مساحت آن و اتاق‌های سوئیت و خانه، یک خوابه و یا دو خوابه بودن و دیگر خصوصیات و امکانات آن دارد. برای انتخاب و اجاره سوئیت و منزل مبله شیراز در کوی وحدت، با شیرازروم همراه شوید تا کیفیت و آرامش را تجربه کرده و با استفاده از امکانات عالی این آپارتمان‌ها، از سفر خود بیشترین لذت را ببرید.

بـا شـــیرازروم

وقـــت سفـــر

ســریــع و راحت

خــونه پیــدا کن

 

 

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از - مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

امکانات ملک

  • پارکینگ
  • گیرنده دیجیتال
  • سرویس بهداشتی فرنگی
  • سرویس بهداشتی ایرانی
  • وسایل کامل آشپزخانه
  • اجاق گاز
  • ظروف آشپزخانه
  • تخت خواب