آپارتمان مبله واقع در شهرک گلستان شیرازآپارتمان مبله واقع در شهرک گلستان شیرازآپارتمان مبله واقع در شهرک گلستان شیراز

آپارتمان مبله واقع در شهرک گلستان شیراز

شیراز/شهرک گلستان
کد: 416719
نوعآپارتمانظرفیت 5اتاق خواب 2تخت تک نفره 1تخت دو نفره 1

آپارتمان مبله واقع در شهرک گلستان شیراز

اغلب در هنگام بازگشت از سفر، هرچند که خوش گذشته و لحظات شیرین و جدیدی تجربه شده باشد و با کوله باری از خاطره های شیرین، مقصد گردشگری ترک شود؛ هنگام اتراق در منزل خود با این گفته روبه رو می شویم  که " هیچ جا خونه ی  خود آدم نمیشه "، این جمله ی همه دل آشنا  کاملا بر می گردد به اقامت افراد در سفر، که اگر اقامت راحت و آسوده ای چونان منزل خود در مقصد گردشگری خود داشته باشند، شاید این جمله کمتربه زبان بیاید.

سفر به شیراز

سخن از شیراز است و شهرِ از گل بهترون و روی سخن نیز برمی گردد به مسافران و میهمانان عزیزی که شیراز را مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اند یا قصد دارند که در سفر بعدی خود، شیراز را در برنامه ی سفر خود قرار دهند، بویژه  افراد حساس و با دقتی که قبل از سفر برنامه ریزی کامل داشته و فکر همه چیز را مثل اقامت، رستوران و غذا را از قبل کرده و سپس عزم سفر می کنند تا دغدغه های این چنینی از لذت سفرشان نکاهد.

شیرازی های با هوش و نکته بین نیز بیکار ننشسته و برای میهمانان شهر خود خدماتی را آماده کرده اند تا آسایش و رضایت خاطر مسافران شیراز هر چه بیش از پیش فراهم آید؛ به اینصورت که با ارائه ی خدمات آنلاین در سایت شیراز روم شرایطی برای مسافران فراهم آورده شده است تا قبل از سفر بتوانند اقامت خود را مشخص کرده و با اطلاعات خوب در مورد جاذبه های گردشگری شهر شیراز و رستوران ها و اماکن اداری و تجاری، مسافران را در داشتن برنامه ی سفر خوب و مفید یاری نماید تا بتوانند از لحظات خوش سفر در شیراز نهایت استفاده را ببرند.

اجاره و رزرو آپارتمان مبله در شیراز

این بار سایت شیراز روم، آپارتمان مبله در شیراز را با زیربنا ی 90 متر،  2 خوابه و 2تخته پیشنهاد می دهد که در شهرک گلستان شیراز، خیابان گلزار  واقع شده است که برای افراد 2 یا 4 نفره می تواند مناسب باشد. لازم است گفته شود که شاید شهرک گلستان کمی از مرکز شهر فاصله داشته باشد اما جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد زیرا که از طریق کمربندی شهر می توان به راحتی  در مدت زمانی کمتر از بیست دقیقه به مرکز شهر رسیده و به گشت و گذار در شیراز پرداخت.

خدمات و امکانات رفاهی آپارتمان مبله در شیراز

مسافران شهر شیراز با اجاره آپارتمان مبله در شیراز واقع در شهرک گلستان، گویی که در خانه ی خود  به سر برده و در زمان استراحت  با حسی مملو از آرامش سپری می کنند. این منزل مبله در شیراز دارای 2 خواب است که اتاق خواب ها  مجهز به تخت و میز توالت می باشد. آشپزخانه نیز کاملا مجهز و دارای کابیت، ظروف و وسایل مورد نیاز آشپزی است. این خانه مبله در شیراز مجهز به  سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی است و همچنین دارای پکیج گرمایشی و آبگرمکن است که مسافران محترم می توانند بعد از برگشت از یک گشت و گذار شهری دوش آب گرم عالی بگیرند تا خستگی از تنشان به در شود و در اتاق نشیمن مبله بر روی کاناپه لم داده و همراه با خانواده به تماشای تلویزیون که مجهز به گیرنده ی دیجیتال نیز هست، بنشینند و به مرور خاطرات روز بپردازند. این آپارتمان مبله در شیراز دارای پارکینگ است که از دغدغه ی مسافرانی که با اتومبیل شخصی سفر کرده اند، می کاهد و با داشتن نگهبان در ساختمان کاملا احساس امنیت کرده و با خیالی آسوده در خانه مبله ی اجاره شده در شیراز شب را به صبح می رسانند.

دسترسی به جاذبه های گردشگری شیراز

با اجاره آپارتمان مبله در شیراز واقع در شهرک گلستان، می توان از طریق کمربندی به دروازه قرآن، یکی از بهترین مکان های گردشگری شهر شیراز، راه یافت و سپس از آنجا به مرکز شهر و تمام مکان های گردشگری شهر شیراز دسترسی پیدا کرد. مسافران محترم می توانند در مسیر خود از منزل مبله در شیراز، از شهرک گلستان به مرکز شهر شیراز، در دروازه قرآن توقف کرده و همراه با دوستان یا خانواده ی خود از زیر دروازه ی قرآن عبور کرده و به آرامگاه خواجوی کرمانی، شاعر و ادیب کرمانی که در شیراز به خاک سپرده شده است دیدن کرده و از مسیر پله ها در سمت راست آرامگاه بالا رفته و از چشم انداز شهر لذت ببرند. همچنین در سمت چپ دروازه قران نیز گهواره دید قرار دارد که البته مسافرانی که زمینه ی کوهنوردی داشته و از قوای جسمانی کافی برخوردارند پله ها یا راه کوهنوردی مسیر را پیموده و به گهواره دید رسیده و از آن بالا چشم انداز زیبایی از شهر شیراز را به نظاره بنشینند.

بعد از گشت و گذار در دروازه قرآن شیراز مسافران محترم می توانند از آنجا راهی میدان ابوالکلام و بعد میدان اطلسی شده و چهار راه حافظ را در پی گیرند و در آرامگاه حافظ شیراز، شاعر و ادیب ایران زمین چند صباحی اوقات عرفانی و شادی را برای خود  خلق کنند و بعد هم آرامگاه سعدی و سپس میدان شهرداری و مجموعه ی وکیل را از پیش چشم بگذرانند.

چشیدن طعم آسایش با اجاره آپارتمان مبله در شیراز

بنابراین با اجاره ی پیشنهاد سایت شیراز روم یعنی آپارتمان مبله 2 خوابه در شیراز واقع در شهرک گلستان، می توان حس اقامت در خانه ی خود را تجربه کرده و سفری آرام و بی دغدغه را در پشت سر نهاد. لازم است اشاره شود که مسافران شهر شیراز می توانند با اجاره آپارتمان مبله واقع در شهرک گلستان هنگام رفت و آمد در مسیر، در دروازه قرآن به رستوران هفت خوان رفته که درب هفت خوان یا سفره اش، همیشه و در صبح هنگام و ناهار و شباهنگام  به روی مسافران گشوده است و یا در هنگام بازدید از مجموعه ی وکیل در میدان شهرداری از رستوران شرزه، هم دیدن کرده و هم دلی از دیزی خوشمزه اش درآورده و سفر شیرین خود را به شیراز لذت بخش تر کنند. البته مسافرانی هم که ترجیح می دهند غذای روزانه شان را خود تهیه کنند، نگران نباشند که با اجاره ی این منزله مبله در شیراز می توانند بعد از خرید وسایل مورد نیاز در آشپزخانه ی منزل مبله به آشپزی پرداخته و طعم غذای خانگی لذیذ خود را همواره در سفر با خود داشته باشند.

سایت شیراز روم

سایتشیراز روم برای مسافران و میهمانان عزیز شهر شیراز، به ارائه ی خدمات آنلاین می پردازد تا مسافران بتوانند با اجاره و رزرو  منزل مبله در شیراز، سوئیت مبله در شیراز، خانه مبله در شیراز و حتی آپارتمان مبله در شیراز بتوانند احساس آرامشی چون خانه ی خود داشته و دغدغه ی اقامت در سفر را از ذهن  و اندیشه ی خود پاک کرده و به راحتی کوله بار سفر بسته و راهی شیراز شوند و در خانه مبله در شیراز اسکان گزیده و با خیالت راحت به گشت و گذار در شهر زیبای شیراز بپردازند.

بـا شـــیرازروم

وقـــت سفـــر

ســریــع و راحت

خــونه پیــدا کن

 

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از - مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

امکانات ملک

  • میز آرایش
  • سرویس بهداشتی فرنگی
  • سرویس بهداشتی ایرانی
  • اجاق گاز
  • ظروف آشپزخانه
  • تخت خواب

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما