آپارتمان مبله یک خوابه،  واقع در عفیف آباد شیرازآپارتمان مبله یک خوابه،  واقع در عفیف آباد شیرازآپارتمان مبله یک خوابه،  واقع در عفیف آباد شیرازآپارتمان مبله یک خوابه،  واقع در عفیف آباد شیراز

آپارتمان مبله یک خوابه، واقع در عفیف آباد شیراز

شیراز/عفیف آباد
کد: 350838
نوعآپارتمانظرفیت 4اتاق خواب 1تخت دو نفره 1

آپارتمان مبله یک خوابه، واقع در عفیف آباد شیراز

خیابان عفیف آباد شیراز

یکی از نکات مهمی که افراد خوش سلیقه و حساس در رابطه با اجاره ی منزل مبله در شیراز در نظر می گیرند محل اسکان است و سایت شیراز روم می تواند با افتخار مدعی شود که تمام منازل، سوئیت و آپارتمان مبله در شیراز را در بهترین محله ها و خیابان های شیراز برای رفاه حال هرچه بیشتر گردشگران شهر شیراز فراهم آورده است و این بار نیز منزل مبله  را در یکی از بهترین خیابان های شیراز به مسافران خود ارائه می دهد. آپارتمان مبله، تک خواب با تمام امکانات، بسیار تمیز و شیک  که با داشتن یک تخت دبل می تواند برای مسافران تک نفره یا دونفره بسیار مناسب باشد. 

امکانات و خدمات

سوئیت مبله شیراز در یک برج زیبا با طراحی و معماری جالب در خیابان دل انگیز عفیف آباد واقع شده است. اتاق نشیمن دارای مبلمان آبی رنگ که در کنار رنگ آبی دیوارها آرامش خاصی را به مسافران عزیز منتقل می کند و همچنین دیوارهای حال و اتاق خواب با تخت دبل به پوسترهای زیبایی مزین شده اند و چشم انداز زیبای اتاق خواب از مناظر بیرون، نیز روح تازه ای به مسافران می بخشد و خواب نیم روزی و شبانگاهی میهمانان را آرام تر می سازد.  مسافران و گردشگران شهر شیراز با اجاره آپارتمان مبله در شیراز واقع در خیابان عفیف آباد می توانند از خدماتی چون آسانسور، پارکینگ و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی برخوردار شوند و آرامش هر چه بیشتر خود را فر اهم سازند.

دسترسی به اماکن تفریحی و تجاری

میهمانان گرامی شهر شیراز با رزرو آنلاین سوئیت مبله شیرازدر خیابان عفیف آباد می توانند به اماکن اداری، تجاری  و گردشگری شهر زیبای شیراز دسترسی مطلوبی را برای خود ایجاد کنند، به این صورت که خیابان عفیف آباد علاوه بر اینکه یکی از محله های اصیل شیرازی است، یک خیابان تجاری و تفریحی نیز محسوب می شود زیرا دارای مراکز تجاری مانند پاساژ ستاره و حافظ است و علاوه بر آن در سرتاسر خیابان، فروشگاه ها و مغازه های بسیاری است که نیازها و سلایق گوناگون گردشگران عزیز شهر شیراز را به نحو احسنت برطرف می نماید. خیابان ستارخان نیز که مهد برند و مارک است نیز در فاصله ی اندکی از منزل مبله در شیراز در خیابان عفیف آباد واقع شده است که می تواند سلایق افراد خاص را چونان پزشکان، مهندسان و دندانپزشکان عزیز را برآورده سازد.

میهمانان مقیم در منزل مبله در خیابان عفیف آباد شیراز می توانند با وقت کمی در گشت و گذار در خیابان عفیف آباد هم خرید خوبی داشته باشند هم لحظات خوشمزه ای را با رفتن به فست فودی ها و بستنی و آیس پک های خوشمزه ی شیرازی برای خود خلق کنند بویژه آنکه رستوران صوفی از معروف ترین رستوران های شیراز نیز در نزدیکی خانه مبله در شیراز در همین خیابان عفیف آباد واقع شده است که با سرو غذاهایش، طعم لذیذ غذاهای شیرازی مخصوصا کلم پلو و لوبیا پلو شیرازی، تا مدتها در خاطر باقی خواهد ماند.

شاید خوب است گفته شود که کافه بستنی بسیار عالی با روش سلف سرویس در انتهای خیابان عفیف آباد و در نزدیکی منزل مبله در شیراز در روبروی باغ عفیف آباد قرار داد که گردشگران و مسافران عزیز می توانند به آنجا رجوع کرده و با سلیقه ی خود از بستنی های موجود سرو و باز هم براساس ذائقه ی خود با طعم های شکلاتی، ترش و ... آن را تزیین کرده و در کمال آرامش صرف کنند. قیمت ظرف بستنی مورد نظر شما بر اساس وزن آن محاسبه می شود پس کمی دقت کرده تا زیادی سنگین و گران نشود. البته خیلی جالب است که این کافه بستنی خیابان عفیف آباد، نوعی بستنی ماستی را سرو می کند که بستنی رژیمی و بدون قند است و می تواند خصوصا برای افراد دیابتی که شاید از خوردن بستنی لذیذ منع هستند بسیار مفید باشد.

گردشگری پزشکی

گردشگرانی که به قصد درمان  راهی شهر شیراز، قطب پزشکی ایران زمین، شده اند نیز با اجاره آپارتمان مبله در شیراز در خیابان عفیف آباد می توانند دسترسی مطلوبی به بیمارستان نمازی، بیمارستان دنا  و کلینیک های تخصصی مطهری و امام رضا در میدان نمازی و کلینیک محمد رسول اله در فلکه قصر الدشت داشته باشند. کما اینکه همراهان بیمار نیز به راحتی می توانند در اوقات آسایش خود به دیدن زیبایی ها و جاذبه های گردشگری شهر شیراز روند خصوصا باغ زیبا ی عفیف آباد که در نزدیکی منزل مبله در شیراز است و در باغ عفیف آباد شیراز با پوشیدن لباس های سنتی در باغ قدم زده  و در جای جای آن در کنار گل ها و در ختان و عمارت زیبایش همراه با رنگ آبی ساطع شده ازحوض اصیل ایرانی در میانه ی باغ عکس ها و تصاویر زیبایی را خلق کرده و با خود به ارمغان ببرند.

 

سایت شیراز روم

نام شهر شیراز که به گو ش می رسد تصاویری از گل و بلبل  و باغ در ذهن تداعی می شود و هر چه هست همه شادی و سرخوشی است. شیراز را می توان شهر باغ ها شاید نامید که باغ هایی چون باغ ارم، باغ دلگشا، باغ جهان نما و باغ عفیف آباد زبانزد خاص و عام است و اغلب مسافران در فصل بهار و اردیبهشت ماه راهی شیراز می شوند تا به سیاحت در همین باغ ها ی پر از گل های رنگارنگ نائل شوند و خاطرات خوشش را برای همیشه با خود به ارمغان ببرند.

 این بار سایت شیراز روم نیز در خیابانی هم نام با یکی از همین باغ ها یعنی خیابان عفیف آباد در دوقدمی باغ عفیف آباد شیراز، منزل مبله ی بسیار شیک و تمیز، تک خوابه، همراه با سرویس فرنگی و ایرانی، پارکینگ و آسانسور  را به مسافران شهر شیراز پیشنهاد می دهد تا در کمال آسایش و آرامش به گشت و گذار در شهر زیبای شیراز پرداخته  و از جاذبه ها مخصوصا پارک ها و باغ ها یش نهایت لذت را برده و در نهایت در آپارتمان مبله در شیراز واقع در خیابان عفیف آباد با خیالی آسوده اسکان یابند.

بـا شـــیرازروم

وقـــت سفـــر

ســریــع و راحت

خــونه پیــدا کن

 

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از - مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

امکانات ملک

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • سرویس بهداشتی فرنگی
  • سرویس بهداشتی ایرانی
  • تخت خواب