آپارتمان مبله یک خوابه واقع در چهارراه هوابرد شیرازآپارتمان مبله یک خوابه واقع در چهارراه هوابرد شیرازآپارتمان مبله یک خوابه واقع در چهارراه هوابرد شیرازآپارتمان مبله یک خوابه واقع در چهارراه هوابرد شیرازآپارتمان مبله یک خوابه واقع در چهارراه هوابرد شیرازآپارتمان مبله یک خوابه واقع در چهارراه هوابرد شیراز

آپارتمان مبله یک خوابه واقع در چهارراه هوابرد شیراز

شیراز/چهارراه هوابرد
کد: 335802
نوعآپارتمانظرفیت 3

آپارتمان مبله یک خوابه واقع در چهارراه هوابرد شیراز

دلیل سفربه شیراز

گاهی افراد فکر می کنند برای سفر کردن باید دلیل موجهی داشت تا اقدام به سفر کرد و از منزل خارج شد، اما اینگونه نیست و سفر، برخلاف  آنچه تصور اغلب  افراد است یکی از نیازهای روزمره و الزامی در زندگی افراد محسوب می شود به طوری که در کشورهای غربی، برای سفر کردن،  چونان نیاز های  اولیه ی انسانی مانند مسکن، پوشاک و خوراک، هزینه ای در ماه به آن اختصاص داده می شود تا در مواقع مناسب مانند تعطیلات سال جدید یا تعطیلات تابستانی  و رویدادهای خاص از آن استفاده شود.

در کشور ما، ایران، علی رغم وضعیت اقتصادی و معیشتی سخت که قشر متوسط جامعه را با خود درگیر کرده است، سفر و سفر کردن همچنان برقرار است. سخن از طبقه متوسط جامعه به میان اورده شد زیرا که حضور طبقه متوسط جامعه که بهترین نوع طبقه ی اجتماعی را تشکیل می دهند، در ابتدای رواج گردشگری در دنیا در سالیان بسیار دور، مهم ترین نقش را در پیشرفت و توسعه ی گردشگری داشتند؛ بنابراین سایت شیراز روم نیز با در نظر گرفتن این نکته سعی دارد تا با فراهم آوردن منزل مبله در شیراز، سوئیت مبله و خانه مبله در شیراز با قیمت های مناسب بتواند به شعار گردشگری برای همه، در توان خود کمک کرده تا افراد بیشتری قصد سفر کنند خصوصا به شهر زیبا و تاریخی شیراز که وصف  زیبا یی ها ی جاذبه های گردشگری اش و مهربانی های مردمانش زبانزد خاص و عام است.

خیابان چهار راه هوابرد

این بار سایت شیراز روم، خانه مبله تک خوابه واقع در چهار راه هوابرد شیراز را به مسافران شیراز پیشنهاد می دهد. خیابان چهار راه هوابرد  شاید به این دلیل اینگونه نامیده می شود که در نزدیکی پادگان هوایی قرار گرفته است. اما لازم است گفته شود که یکی از خیابان های خوب  و خوش آب و هوا در شمال شهر شیراز است و نزدیک به محله ی خوب زرهی در بالاشهر شیراز واقع شده است؛ بنابراین مسافران شهر شیراز با انتخاب اقامت در این آپارتمان مبله در شیراز می توانند دسترسی مطلوبی به سوپر مارکت ها، فروشگاه ها و رستوران ها و غذاهای بیرون بر و همچنین به خیابان های اصلی شهر بویژه حمل و نقل عمومی داشته باشند.

آپارتمان مبله تک خوابه

 آپارتمان مبله شیراز که از طرف سایت شیراز رومپیشنهاد داده می شود، تک خوابه  است و فاقد تخت، اما تجهیزات خواب برای سه نفر را فراهم آورده است پس خانواده های تک نفره و دو یا سه نفره را می تواند اسکان دهد و جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا که امکانات رفاهی برای خواب شب هنگام  با رخت خواب های بسیار تمیز و شیک، همانطور که در تصاویر مربوطه دیده می شود برای مسافران عزیز  در منزل مبله درشیراز فراهم آمده است.

امکانات و خدمات رفاهی

آپارتمان مبله شیراز واقع در خیابان هوابرد با زیربنا ی 80 متر مربع، همانطور که گفته شد برای خانواده ها یا جمع های دوستانه از یک تا سه نفره مناسب است. خانه مبله واقع در چهار راه هوابرد شیراز مجهز به کاغذ دیواری ها و پرده هایی  با طرح زیبا است که موجبات آرامش گردشگران شهر شیراز را در موقع اسکان فراهم می آورد. همچنین  این منزل مبله در شیراز دارای امکانات و تجهیزات رفاهی مطلوبی است که نیازهای مسافران شیراز را به خوبی مرتفع می کند مانند سرویس بهداشتی، تلویزین، مبلمان، فرش، رخت خواب، آشپزخانه که لازم به توضیح است این آپارتمان مبله در شیراز فاقد سرویس بهداشتی فرنگی است که لازم است مسافران عزیز در هنگام اجاره منزل مبله در شیراز در سایت شیراز روم این نکته را درنظر داشته باشند. آشپزخانه منزل مبله در شیراز نیز مجهز به کابینت، سینک ظرفشویی، پکیج گرمایشی، یخچال و تمام  امکانات لازم برای آشپزی است و مسافران گرامی شهر شیراز در صورت تمایل می توانند به راحتی وسایل و ابزار آشپزی را در اختیار داشته و خویشتن را میهمان غذای خانگی خود کنند.

آپارتمان مبله در شیراز دارای مبلمان شیک و تمیز و تلویزیون است که در هنگام بازگشت مسافران از گشت روزانه در شهر شیراز می تواند آرامش آنان را فراهم آورد تا دمی در کنار خانواده و دوستان بیاسایند و اینجاست که حس در خانه ی خود بودن در هنگام سفر به شیراز با رزرو منزل مبله در سایت شیراز روم با تمام وجود احساس و درک می شود .

نزدیکی به اماکن گردشگری

از آپارتمان مبله در شیراز واقع در چهار راه هوابرد، می توان به راحتی یا بوسیله ی حمل و نقل عمومی مانند تاکسی یا خط واحد شهری و یا بوسیله ی اتومبیل شخصی در کمترین زمان ممکن به اماکن گردشگری شهر شیراز چونان مجموعه ی وکیل در میدان شهرداری و از آنجا به حافظ و سعدی  دست یافت و  در نهایت به گشت و گذار در باغ های زیبای شهر شیراز مانندباغ ارم، باغ جهان نما پرداخت و ناهار خوشمزه ای از غذاهای شیرازی مانند کلم پلو و لوبیا پلو شیرازی با دسری از بستنی شیرازی را در یکی از بهترین رستوران های شیراز مثل هفت خوان یا صوفی صرف کرد و دوباره باز برای استراحت شباهنگام با خیالی آسوده از رزرو منزل مبله در شیراز، به خانه برگشته و شب را با آرامش خاطر به صبح برسانند .

قیمت منزل مبله در شیراز

همانطور که اشاره شد سایت شیراز روم منزل ها، سوئیت ها و خانه های مبله ی خود را در شهر شیراز با قیمت مناسب در اختیار مسافران و گردشگران شهر شیراز قرار می دهد.اجاره آپارتمان مبله در سایت شیراز روم که در خیابان هوابرد  قرار دارد و به مسافران گرامی پیشنهاد می شود با قیمت اجاره ماهیانه 2700 هزار تومان و اجاره روزانه 120 هزارتومان در اختیار گردشگران شهر زیبای شیراز قرار می گیرد.

سایت شیراز روم

کاملا واضح است که اولین مساله ای که در هنگام سفر ذهن را به خود مشغول می سازد، مسئله ی مسکن و اقامت است که  البته این روزها با پیشرفت فناری و ارتباطات بسیار راحت شده است به این صورت که سایت هایی مانند سایت شیراز روم  امکان اجاره و رزرو منزل مبله در شهر گردشگری شیراز،  به صورت آنلاین و قابل دسترس را برای گردشگران فراهم آورده اند. مسافران شیراز می توانند با مراجعه به سایت شیراز روم، انواع منزل مبله در شیراز، سوئیت مبله در شیراز و حتی خانه ویلایی مبله در شیراز را یافته و با بررسی تصاویر و توضیحات درج شده در سایت شیراز روم به راحتی اطلاعات لازم را کسب کرده و بر اساس تعداد نفرات و امکانات و سلایق شخصی خود منزل مبله مورد نظر خود را در شهر شیراز  رزرو کنند.

بـا شـــیرازروم

وقـــت سفـــر

ســریــع و راحت

خــونه پیــدا کن

 

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک  ماه میباشد و ظرفیت پذیرایی از - مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

امکانات ملک

  • گیرنده دیجیتال
  • اجاق گاز
  • ظروف آشپزخانه

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما