اجاره آپارتمان مبله در شهرک باهنراجاره آپارتمان مبله در شهرک باهنراجاره آپارتمان مبله در شهرک باهنراجاره آپارتمان مبله در شهرک باهنراجاره آپارتمان مبله در شهرک باهنراجاره آپارتمان مبله در شهرک باهنراجاره آپارتمان مبله در شهرک باهنر

اجاره آپارتمان مبله در شهرک باهنر

شیراز/شهزک باهنر
کد: 862111
نوعآپارتمانظرفیت 7اتاق خواب 3تخت تک نفره 5تخت دو نفره 1

اجاره آپارتمان مبله در شهرک باهنر

در این نوشته از آپارتمانی مبله، سه خوابه و زیبا رونمایی می کنیم که در طی این روزها، به دلیل قرارگیری در یکی از بهترین نقاط شیراز (شهرک باهنر) و البته در اختیار داشتن امکانات کامل رفاهی، محبوبیت قابل توجهی بین گردشگران حاضر در پایتخت فرهنگی-باستانی ایران پیدا کرده است. اگر در روزهای آتی قصد سفر به شیراز دارید و در اینترنت با عبارات منزل مبله شیراز، خانه اجاره ای شیراز، آپارتمان مبله شیراز و غیره در جستجوی اقامتگاهی مناسب هستید، سطرهای پیش رو را از دست ندهید.

چرا در سفر به شیراز به منزل مبله احتیاج داریم؟

بارها گفته ایم و خالی از لطف نیست که بازهم تکرار کنیم، شیراز مقصدی است متفاوت از سایر شهرهای ایران. برای درک زیبایی و لطافت این شهر نیاز دارید مثل یک شهروند شیرازی در کوچه باغ ها قدم بزنید و از جاذبه های منحصر به فرد دیدن کنید. این امکان در صورتی فراهم می شود که شما اقامتگاهی بین شیرازی های اصیل در اختیار داشته باشید و همانند آن ها روزها را به شب و شب ها را به روز برسانید.

سخن را کوتاه می کنیم و نوشته را اطاله نمی بخشیم، برای لمس ظرافت شیراز و در اختیار داشتن سقفی مناسب، می توانید روی ما حساب کنید. پس از مشاهده تصاویر و مطالعه توضیحات، می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان حاضر در سایت شیرازروم تماس گرفته و از سایر موارد اجاره مشابه مطلع شوید.

معرفی آپارتمان 3 خوابه، واقع در شهرک باهنر

آپارتمان مبله سه خوابه ای که برای شما در نظر گرفته ایم، واقع در گلدشت معالی آباد و شهرک باهنر است. منطقه معالی آباد را پیش از این تشریح ساخته ایم اما درباره شهرک باهنر می توان اینگونه گفت که ناحیه مورد نظر، دسترسی مناسبی به روستای قلات دارد و در اختیار داشتن این آپارتمان سه خوابه علاوه به دنیای دیدنی های داخل شهر، امکان بازدید از این روستای زیبا را برای شما فراهم می آورد.

امکانات آپارتمان مبله سه خوابه در یک نگاه

 • هفت تخت (یک تخت دو نفره و پنج تخت یک نفره)؛
 • دارای پارکینگ اختصاصی؛
 • قرارگرفته در طبقه اول و عدم مشکل بابت عبور و مرور؛
 • مجهز به سرویس بهداشتی ایرانی
 • دارای تمامی امکانات رفاهی و تجهیزات مورد نیاز برای اقامتی آرام و دلنشین.

نگاهی به آشپزخانه

این آپارتمان سه خوابه، آشپزخانه ای مناسب جهت آشپزی روزانه را در اختیار شما قرار می دهد. کابینت های چوبی درجه یک که پس از هر بار اجاره تمیز و ضدعفونی می شوند، هود با مکش مناسب جهت تهویه فضا و البته، یک گاز فر دارد با کیفیت. همان طور که ملاحظه می کنید، آشپزخانه کف سرامیک است و نورپردازی قابل قبولی دارد.   

هال و پذیرایی

در صورتی که بین طبقه بندی های مختلف سایت (منزل مبله شیراز، خانه اجاره ای شیراز، آپارتمان مبله شیراز) پروژه ها را بررسی کرده باشید به خوبی از این امر اطلاع دارید که از منظر تجهیز و چیدمان دکوراسیون داخلی، همواره تلاش ما بر این بوده که آپارتمان ها را به گونه ای آماده سازیم، که شخص با حضور در آن ها احساس غریبی نداشته باشد و آن را همانند منزل شخصی خود بداند. این آپارتمان سه خوابه واقع در شهرک باهنر هم از این امر مستثنی نیست.

کار با یک میز غذاخوری در همسایگی با قسمت اپن آشپزخانه آغاز می شود و به مبلمان منتهی الیه پذیرایی خاتمه می یابد. تمامی میز، مبل و صندلی ها کارهای درجه یک چوبی هستند و به صورت حرفه ای حول قالیچه های قرار گرفته در کف سرامیک منزل چیده شده اند.  

همان طور که در تصویر ملاحظه می فرمایید همه چیز در اوج زیبایی، نظم و نظافت قرار دارد و تلاش بر این است تا بهترین تجربه اقامت در اختیار مسافرین قرار گیرد.

علاوه بر این، نورپردازی، دسترسی به پریز برق، پرده های عمودی و رنگ آمیزی دیوارها به طور منظم سرویس می شوند و کارشناسان ما در شیراز روم تمام تلاش خود را به منظور کسب اطمینان از حسن کارآیی آن ها در زمان اجاره به کار خواهند بست.

اتاق خواب

انتخاب وسایل و چیدمان اتاق خواب هم از اصول کلی منازل مبله شیرازروم پیروی می کند. یعنی حداکثر تلاش این است که با رعایت نکاتی مهم، فضا شبیه به منزل شخصی دکور شده و در اختیار مخاطب قرار بگیرد.

به خصوص درباره این پروژه خاص و اتاق خواب مذکور، حضور طاقچه بالای تخت حس و حال جالبی ایجاد می کند. شما می توانید یک پارچ آب، کتابی که شب ها مطالعه می کنید، تلفن همراه و سایر تجهیزات خود را روی آن قرار داده و سپس تا طلوع خورشید، به خواب بروید.

حمام

تصویر حمام را قرار می دهیم تا خود به پاکیزگی این فضا اشراف لازم را پیدا کنید.

چرا باید شیرازروم را انتخاب کنیم؟

در سطرهای بالا سعی کردیم یکی از آپارتمان هایی که سایت شیرازروم در اختیار دارد را زیر ذره بین قرار داده و امکانات آن را بررسی کنیم. اما در مقیاسی کلی، شیرازروم اولین و مهم ترین مرجع خدمات اجاره آپارتمان مبله در شیراز است و در طبقه بندی های مجزای منزل مبله شیراز، آپارتمان مبله شیراز و باغ فعالیت گسترده ای دارد.

در این قسمت، ذیل چند بند دلایلی که شیرازروم را تبدیل به بهترین انتخاب می کنند ارائه می دهیم:

 • شیراز روم فعالیت خود را متمرکز روی شیراز قرار می دهد و به همین خاطر، زمانی که آپارتمان یا ملک از آن ها اجاره شود، اطلاعاتی کامل پیرامون دسترسی های جانبی به مشتری ارائه می شود؛
 • برخلاف سایر سایت ها که تنها واسطه هستند، شیرازروم خود منازل را انتخاب کرده و در پروسه دکوراسیون و چیدمان وسایل فعالیت دارد؛
 • پاکیزگی و رعایت اصول بهداشتی در کنار ارائه قیمت های منصفانه و اقتصادی دیگر ویژگی شیرازروم است.

در نهایت اینکه، اگر در شیراز به اجاره منزل مبله احتیاج دارید، فارغ از اقامتی یک روزه یا حضوری چند هفته ای، با ما تماس بگیرید، زیرا شیرازروم یکی از معتبرترین هاست و همواره مواردی ویژه برای غافلگیری شما در چنته دارد.

بـا شـــیرازروم

وقـــت سفـــر

ســریــع و راحت

خــونه پیــدا کن

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از - مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

امکانات ملک

 • پارکینگ
 • میز ناهار خوری
 • ظروف آشپزخانه
 • تخت خواب

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما