اجاره آپارتمان مبله در شیراز (دوخوابه واقع در ملاصدرا)اجاره آپارتمان مبله در شیراز (دوخوابه واقع در ملاصدرا)اجاره آپارتمان مبله در شیراز (دوخوابه واقع در ملاصدرا)اجاره آپارتمان مبله در شیراز (دوخوابه واقع در ملاصدرا)اجاره آپارتمان مبله در شیراز (دوخوابه واقع در ملاصدرا)اجاره آپارتمان مبله در شیراز (دوخوابه واقع در ملاصدرا)اجاره آپارتمان مبله در شیراز (دوخوابه واقع در ملاصدرا)

اجاره آپارتمان مبله در شیراز (دوخوابه واقع در ملاصدرا)

شیراز/ملاصدرا
کد: 443722
نوعآپارتمانظرفیت 6اتاق خواب 2تخت تک نفره 1تخت دو نفره 1

اجاره آپارتمان مبله در شیراز(دوخوابه واقع در ملاصدرا)

در این نوشته یک آپارتمان مبله در شیراز، واقع در خیابان ملاصدرا را معرفی می کنیم که دو خوابه است و از نظر تجهیزات داخلی و امکانات رفاهی شرایط فوق العاده ای دارد. با دو خواب و یک تخت دو نفره و یک تخت تک نفره، این آپارتمان مبله در شیراز مناسب یک زوج و فرزند یا یک زوج و یک یا چند نفر مجرد خواهد بود. اطلاعات دقیق تر را در سطرهای پیش رو ارائه کرده ایم. به خصوص در صورتی که سفر به شیراز در برنامه های آتی شما جای دارد، ما را تا انتهای این نوشته همراهی کنید.

چرا در سفر به شیراز به منزل مبله احتیاج داریم؟

پیرامون این مساله در اکثریت قریب به اتفاق نوشته های سایت سخن گفته ایم. در صورتی که بخواهیم مطلب را به صورت چکیده در اختیار شما قرار دهیم و از تکرار مکررات بپرهیزیم، بحث به این شکل پیش می رود که بگوییم ساختار شیراز، دیدنی هایش، جاذبه های تاریخی و بافت شهری این دیار به گونه ای است که نمی توان در یک روز با بازدید از چند بنا، شهد تاریخی فضا را نوشید و بازگشت.

به بیان دقیق تر، برای آن که در سفر به شیراز حق مطلب را ادا کنید، نیاز است همانند یک شهروند شیرازی در شهر حاضر شوید و با نبض این شهر تاریخی هماهنگ شوید. زمانی که یک منزل مبله، آپارتمان یا باغ و ویلا در شیراز اجاره می کنید، این امکان در اختیار شما قرار می گیرد که با فراغ بال در شهر حاضر شوید و از سفر خود نهایت استفاده را ببرید.

سخن را بیش از این اطاله نمی بخشیم و سراغ معرفی مورد آپارتمان مبله در شیراز سایت شیرازروم می رویم.

معرفی آپارتمان مبله شیراز(دوخوابه واقع در ملاصدرا)

ملاصدرا از مهم ترین محله های شیراز است. تلاقی دو محور شریعتی (خیابان زند) و قصر دشت می شود ملاصدرا و اگر از یک بومی درباره این محله سوال کنید به خوبی از ویژگی های مثبت آن برای شما خواهد گفت. ملاصدرا از تاریخی ترین مناطق شیراز است و شکل گیری آن به ده های سی و چهل خورشیدی باز می گردد. این قدمت قابل توجه سبب شده امروزه نهایت بلوغ و بالندگی را در این خیابان های موسوم به ملاصدرا مشاهده کنیم.

انبوه مراکز تجاری، آموزشی، قرارگیری در مجاورت مترو، غذاخوری هایی با منوهای رنگارنگ، بانک، مراکز خرید و هرآنچه که برای اقامت خود به آن احتیاج دارید در این ناحیه شیراز موجود است.

حال از محله فاصله می گیریم و سراغ معرفی ویژگی های آپارتمان مبله شیراز خود می رویم. به سیاق همیشه، ابتدا خلاصه ای در چند بند ارائه می شود و سپس مورد به مورد فضاها معرفی می شوند.

 • آپارتمان مبله شیراز که در این قسمت مورد بررسی قرار می گیرد دو خوابه است. یکی از این اتاق ها به تخت دو نفره مجهز است و دیگر پذیرای تختی تک نفره خواهد بود. هر دو اتاق از نظر متراژ شرایط مناسبی دارند و نورگیر بودن ویژگی بارز آن ها است. باید توجه داشت که این مورد هم مانند تمامی موارد اجاره سایت شیرازروم (اعم از مواردی که ذیل عنوان منزل مبله شیراز، خانه مبله شیراز، آپارتمان مبله شیراز و باغ مبله شیراز قرار دارند)، پس از هر بار اجاره، کاملا ضدعفونی می شود و از این بابت جای نگرانی نیست؛
 • مانند اکثریت قریب به اتفاق موارد اجاره سایت شیرازروم، این آپارتمان مبله شیراز هم به دو سرویس فرنگی و ایرانی مجهز است؛
 • ویژگی اصلی این مورد اجاره سالم، استاندارد، پاکیزه و نو بودن وسایل است.

پذیرایی آپارتمان مبله شیراز

کف سرامیک، پرده عمودی، شوفاژ، شومینه، مبل راحتی، تلویزیون استاندارد، گیرنده دیجیتال، میز عسلی، قالیچه و بسیاری دیگر بخشی از ویژگی های پذیرایی این مورد اجاره هستند.

علاوه بر این، شرایط نورپردازی در سطح قابل قبولی قرار دارد و دیوارها تازه نقاشی شده اند. در نتیجه، از بابت کیفیت اقامت، جای هیچگونه نگرانی نخواهید داشت.

اتاق خواب

اتاق خواب این مورد اجاره، در بین تمامی اتاق خواب های موارد اجاره سایت شیرازروم (منزل مبله شیراز، خانه مبله شیراز، آپارتمان مبله شیراز و باغ مبله شیراز) یکی از بهترین هاست. متراژ بالا، تخت استاندارد و بزرگ، تشک و روانداز استاندارد، نورپردازی مناسب، وجود پنجره، شوفاژ و قالیچه و کف سرامیک، از این اتاق فضایی دلپذیر و دوست داشتنی ساخته اند.

آشپزخانه

تمامی تجهیزاتی که برای پخت و پز و تهیه غذا و نوشیدنی در یک آشپزخانه مورد نیاز است، در این مورد اجاره قرار دارد. یخچال و فریزر، گاز فردار، سیستم تهویه و کمی ظرف.

سرویس بهداشتی

نیاز به توضیح نیست که این محیط پس از هربار استفاده به طور کامل ضدعفونی می شود و پاکیزه، در اختیار ساکنین و مسافران شیراز قرار می گیرد.

سایر فضاها

کمد دیواری، آینه قدی، کف سرامیک، قالیچه های استاندارد و بسیاری دیگر تنها بخشی از تجهیزاتی است که در سایر فضاهای این مورد اجاره جای داده شده است. با نگاه به تصاویر به خوبی درخواهید یافت که این آپارتمان مبله شیراز یکی از بهترین موارد اجاره از نظر کیفیت وسایل، امکانات رفاهی و چیدمان داخلی است.

چرا باید از شیرازروم خدمات دریافت کنیم؟

شیرازروم مرجع تخصصی و متمرکز ارائه خدمات اجاره کوتاه مدت ملک، آپارتمان، ویلا و باغ در شیراز است. زمانی که با این مرکز وارد مذاکره می شوید، در واقع در حال دریافت اطلاعات تخصصی هستید که یک شیرازی بومی در اختیار شما قرار می دهد.

به بیان دقیق تر، شما نه تنها یک آپارتمان جامع با جمیع امکانات رفاهی دریافت می کنید، بلکه درباره بافت تاریخی محل، دسترسی ها، امکانات جانبی و بسیاری دیگر کسب اطلاع می کنید.

علاوه بر این، برخلاف سایر سایت ها که ندیده و ناشناخته موردی را برای اجاره قرار می دهند و تنها نقش واسطه دارند، متولیان شیرازروم خود در بطن ماجرا قرار دارند، در روند دکوراسیون داخلی مشاوره می دهند و پس از کسب شناخت کافی از ملک، آن را برای اجاره قرار می دهند.

سخن آخر اینکه، کار با مجموعه شیرازروم به طور قطعی بهترین شرایط اجاره اقامتگاه را در اختیار شما قرار می دهد، زیرا این کار به صورت تخصصی، جدی و متعهدانه انجام می شود.  

 

بـا شـــیرازروم

وقـــت سفـــر

ســریــع و راحت

خــونه پیــدا کن

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از - مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

امکانات ملک

 • گیرنده دیجیتال
 • سرویس بهداشتی فرنگی
 • سرویس بهداشتی ایرانی
 • پکیج
 • شومینه
 • اجاق گاز
 • ظروف آشپزخانه
 • تخت خواب

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما