اجاره آپارتمان مبله در شیراز پاسداران، فلاحیاجاره آپارتمان مبله در شیراز پاسداران، فلاحیاجاره آپارتمان مبله در شیراز پاسداران، فلاحیاجاره آپارتمان مبله در شیراز پاسداران، فلاحیاجاره آپارتمان مبله در شیراز پاسداران، فلاحیاجاره آپارتمان مبله در شیراز پاسداران، فلاحیاجاره آپارتمان مبله در شیراز پاسداران، فلاحی

اجاره آپارتمان مبله در شیراز پاسداران، فلاحی

شیراز/پاسداران

روزانه400000 تومان

کد: Zf05
نوعآپارتمانظرفیت 5اتاق خواب 3تخت تک نفره 2تخت دو نفره 2

سفر به شیراز

شیراز معروف به شهر باغ ها و راز ها، همیشه میزبان مسافران خوش ذوق از سراسر ایران می باشد، اگر قصد سفر به شیراز را دارید، بدانید زمان معنا ندارد، چرا که آنقدر جاذبه دیدنی دارد این شهر که میتوانید ماه ها بدون هیچ تکراری خاطراتی جذاب بسازید، شما با اجاره آپارتمان مبله در شیراز، در هر نقطه ای که بخواهید، میتوانید اقامت داشته باشید و از اثار باستانی شیراز دیدن بفرمائید. شیراز با داشتن آب و هوایی بسیار خوب و مردمانی خوش رو گزینه مناسبی برای سفر است. از جاذبه های تاریخی شیراز می توان به پاسارگاد، تخت جمشید، مسجد نصیرالملک، خانه زینت الملک، عمارت باغ ارم، حمام وکیل، بازار وکیل و کلی آثار دیگر اشاره کرد و اگر قصد خرید دارید میتوانید به مجتمع خلیج فارس، ستاره فارس، آفتاب فارس، هامون، سپهر، زیتون سر بزنید. برای رفت و آمد راحت تر می توانید در هر منطقه و نزدیکی هرکدام از این اماکن منزل مبله به صورت روزانه اجاره کنید

.

اجاره آپارتمان مبله در پاسداران شیراز

خیابان پاسداران، تقریبا در مرکز شیراز بین میدان معلم و پارک قوری قرار گرفته است، همه فروشگاه ها برای تهیه ملزومات در این  خیابان قرار دارد، یکی از مجهزتزین درمانگاه های شیراز، درمانگاه محمدرسولالله نیز در این خیابان قرار دارد، خیابان پاسداران در نزدیکی خیابان فرهنگ شهر، قصرالدشت و بلوار امیرکبیر واقع شده است. خیابان پاسداران، بین مردم شیراز به خیابان زرهی معروف است. زرهی یکی از بهترین منطقه هایی در شیراز است که می توانید برای اجاره آپارتمان مبله در شیراز انتخاب کنید.

 

اجاره روزانه آپارتمان در شیراز

شیراز روم این بار خدمات خود را با معرفی منزل مبله شیراز در خیابان فلاحی به شما ارائه میدهد. این آپارتمان مبله در شیراز دارای 3 اتاق خواب است که در دو اتاق خواب ان دو تخت دو نفره و در دیگری دو تخت تک نفره است. این واحد در یک ساختمان 8 واحده قرار گرفته که دارای پارکینگ، آسانسور و نگهبانی 24 ساعته است.

شما میتوانید با اجاره این منزل مبله در شیراز دسترسی راحتی به سایر نقاط شهر از جمله میدان مطهری، فرهنگشهر، ستارخان و ایمان شمالی و جنوبی داشته باشید.

شیراز رومبه راحتی شما در سفر به شیراز می اندیشد.


قوانینی که در اجاره آپارتمان مبله در شیراز نیاز است بدانید:

-همراه داشتن کارت ملی الزامی است.
-استعمال دخانیات در منزل ممنوع می باشد.
-همراه داشتن حیوان خانگی حتما باید با اجازه صاحب ملک باشد.
-ساعت ورود واحد ساعت 14:00 و ساعت خروج 13:00 میباشد.
-تعداد دقیق مسافران باید به مشاوران ما گفته شود و در صورت داشتن مهمان حتما هماهنگی لازم انجام شود.
-نصف کل مبلغ قرارداد به عنوان بیعانه دریافت می شود.
-در صورت لغو رزرو تا 24ساعت قبل، نصف وجه بیعانه بازگشت داده می شودلینک های مرتبط:

اجاره باغ در شیراز

اجاره کوتاه مدت در شیراز

شیرازگردی

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک 1  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از 8 مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

سایر شرایط

ساعت تحویل 14:00 ساعت 13:00

امکانات ملک

  • پارکینگ
  • میز آرایش
  • آسانسور
  • نگهبانی
  • گیرنده دیجیتال
  • چای ساز
  • کولر آبی
  • سرویس بهداشتی فرنگی
  • سرویس بهداشتی ایرانی
  • وسایل کامل آشپزخانه

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما