اجاره آپارتمان مبله در شیرازاجاره آپارتمان مبله در شیرازاجاره آپارتمان مبله در شیرازاجاره آپارتمان مبله در شیرازاجاره آپارتمان مبله در شیراز

اجاره آپارتمان مبله در پاسداران شیراز

شیراز/پاسداران
کد: 501960
نوعآپارتمانظرفیت 3اتاق خواب 1تخت دو نفره 2

اجاره آپارتمان مبله در پاسداران شیراز

در این قسمت که ذیل بخش اجاره آپارتمان مبله شیراز در سایت شیرازروم قرار گرفته، به معرفی یک آپارتمان مبله تک خوابه می پردازیم که از نظر قیمتی، شرایط مناسبی دارد و در زمینه امکانات رفاهی هم حرف های زیادی برای گفتن دارد. از همه این ها مهم تر اما، قرار گرفتن در خیابان پاسداران شیراز است. هرچند که در ادامه دقیق تر به اهمیت خیابان پاسداران خواهیم پرداخت اما همین اندازه بدانید که اجاره این آپارتمان برای مسافران کم جمعیت فوق العاده خواهد بود، زیرا در مرکز شهر قرار دارد و به تمام جاذبه های فرهنگی، باستانی و گردشگری شیراز متصل است.

 چرا در سفر به شیراز، منزل مبله اجاره کنیم؟

بارها گفته ایم، اما خالی از لطف نیست که بار دیگر تاکید کنیم سفر به شیراز، با سایر مقاصد گردشگری تفاوت های فاحشی دارد. برای شناخت شیراز نمی توانید از چند مکان و دیدنی بازدید به عمل آورید و به شهر خود بازگردید. در شیراز باید مثل یک شهروند شیرازی در شهر حاضر شوید، روی سنگفرش هایش گام بزنید و زیر سایه درختان کوچه باغ ها، وقت صرف کنید تا با عصاره جان این شهر آشنا شوید.

به بیان دقیق تر، سفر به شیراز جذاب، دوست داشتنی و فراموش نشدنی خواهد بود اگر با صرف هزینه ای معقول، از خود مکانی مبله داشته باشید که در قسمت مناسبی از شیراز قرار گرفته باشد، دکوراسیون مناسبی ارائه دهد و امکانات رفاهی جامعی در اختیار شما قرار دهد. حال از مقدمات گذر کرده و سراغ معرفی مورد اجاره خود می رویم. پیش از آن، باید یادآوری کنیم اگر این مورد اجاره توجه شما را بر نمی انگیزد، در سایر قسمت ها (منزل مبله شیراز، خانه مبله شیراز، آپارتمان مبله شیراز)، موارد متنوع و گوناگونی را تدارک دیده ایم. علاوه بر آن، می توانید با شماره های قرارداده شده تماس گرفته و اطلاعات دقیقی دریافت کنید.    

معرفی آپارتمان مبله در شیراز

آپارتمانی که در این قسمت معرفی می شود، در پاسداران شیراز قرار گرفته، به حیاط دسترسی دارد، با یک تخت دو نفره تجهیز شده و مانند اکثریت قریب به اتفاق موارد حاضر در سایت شیرازروم، سرویس ایرانی و فرنگی را توامان ارائه می دهد. به دلیل متراژ پایین و تک خوابه بودن، در ذیل عنوان آپارتمان مبله شیراز در طبقه بندی سایت شیرازروم، این آپارتمان گزینه ای اقتصادی معرفی می شود. حال در بندهای زیر کمی دقیق تر از این مورد اجاره خواهیم گفت و سپس با اتکا به تصاویر، فضای داخلی را تشریح می کنیم.

 • این مورد را با عبارت "منزل تک خوابه حیاط دار در پاسداران شیراز" معرفی کرده ایم. در بسیاری موارد افرادی که سفر می کنند یک زوج هستند با یک یا چند همراه. در این شرایط، اگر به دنبال گزینه ای اقتصادی باشید، موارد تک خوابه بی نظیرند. زیرا اتاق خواب در اختیار زوج قرار می گیرد و افراد مجرد می توانند شب را روی مبلمان سپری کنند؛
 • پیرو مطلب بالا، باید به حیاط این پروژه اشاره کنیم. کمتر موردی در شیراز، با حیاط ارائه می شود. برای آن هایی که با حیاط های شیرازی آشنا نیستند باید بگوییم که گیاهان روییده در این شهر، در زمره بهترین ها قرار دارند و حضور در فضای حیاط های شیرازی، حال و هوایی ویژه و منحصر به فرد دارد؛
 • همچنین، باید به خیابان پاسداران شیراز اشاره داشته باشیم. از نظر جغرافیایی، این خیابان در مرکز شیراز قرار گرفته و با تمامی سرویس های حمل و نقل عمومی به جاذبه و دیدنی های شیراز متصل می شود. علاوه بر این، امکانات متنوعی از قبیل غذاخوری، سوپرمارکت، کافی شاپ و بسیاری دیگر در همان حوالی وجود دارد که می تواند اقامتی بی نظیر را برای شما به ارمغان آورد.

فضای داخلی آپارتمان مبله شیراز  

پذیرایی، خواب ها و آشپزخانه این آپارتمان مبله در شیراز را به شما معرفی می کنیم تا دقیق تر با فضای داخلی آن آشنا شوید.

پذیرایی

پذیرایی مورد فعلی، هم از نظر طراحی و هم از نظر چیدمان تجهیزات شرایط مناسبی دارد. مبلمان L مانند با رنگ سبز و زمینه چوبی، موکت و قالیچه سنتی به عنوان کفپوش، طاقچه گچ بری شده استاندارد و تلویزیون و گیرنده دیجیتال می تواند لحظات مناسبی را برای شما فراهم آورد. در آخر باید به تزئینات روی دیوار اشاره کرد.

سخن آخر اینکه، علی رغم متراژ پایین، این آپارتمان مبله می تواند گزینه مناسبی برای اقامت در شیراز باشد.

آشپزخانه

هرچند که آشپزخانه این مورد خیلی مدرن نیست اما سعی شده تمامی امکانات لازم را در خود جای داده باشد. نکته مهم تر درباره آشپزخانه این آپارتمان مبله در شیراز، نظافت و رعایت اصول بهداشتی است. همان طور که مشاهده می کنید دیوارها تا سقف کاشی شده اند و کف هم موکت است.

و مانند اکثریت قریب به اتفاق موارد اجاره سایت شیرازروم، این آشپزخانه هم دارای ظرف و ظروف کاملی است تا آشپزی در آن به راحتی صورت پذیرد.

اتاق خواب

یک تخت استاندارد، تشک مناسب، رواندازهایی زیبا و تمیز به همراه نورپردازی ملایم و قرارگیری طاقچه زیبای بالای سر تخت، از این اتاق خواب یک فضای دوست داشتنی ساخته است.

چرا باید از شیرازروم اجاره کنیم؟

شیرازروم مجموعه ای است که به طور تخصصی به اجاره منزل مبله در شیراز می پردازد. زمانی که به سایت وارد شوید، علاوه بر اطلاعات جانبی که به شهرشناسی و غیره اشاره دارد، با طبقه بندی هایی نظیر، منزل مبله شیراز، آپارتمان مبله شیراز، خانه مبله شیراز، باغ شیراز و چند مورد دیگر مواجه خواهید شد. آن چه تحت عنوان مورد اجاره ذیل هر طبقه بندی قرار داده شده است، به طور تخصصی توسط کارشناسان شیرازروم انتخاب شده و امکانات فضای داخلی دربالاترین سطح ممکن خریداری و چیده شده اند.

علاوه بر این از آن جا که گردانندگان مجموعه شیرازروم همه از بومی های شیراز هستند، سعی می کنند در انتخاب منطقه و محله موارد اجاره دقت کنند. به عنوان مثال در همین مورد معرفی شده در سطرهای بالا، آپارتمان مبله تک خوابه در پاسداران انتخاب شده بود تا در مرکز شهر قرار داشته باشد و ساکنین بتوانند به راحتی از آن جا به سراسر شهر سفر داشته باشند.

در صورتی که این مورد رضایت شما را جلب نکرده، کافی است با ما تماس بگیرید و از سایر منازل اطلاع کسب کنید.

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از - مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

امکانات ملک

 • گیرنده دیجیتال
 • کولر آبی
 • سرویس بهداشتی فرنگی
 • سرویس بهداشتی ایرانی
 • بخاری
 • اجاق گاز
 • ظروف آشپزخانه
 • تخت خواب

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما