اجاره آپارتمان مبله در میدان معلم شیرازاجاره آپارتمان مبله در میدان معلم شیرازاجاره آپارتمان مبله در میدان معلم شیرازاجاره آپارتمان مبله در میدان معلم شیرازاجاره آپارتمان مبله در میدان معلم شیراز

اجاره آپارتمان مبله در همت جنوبی شیراز

شیراز/همت جنوبی (ایمان جنوبی)
کد: 772609
نوعآپارتمانظرفیت 10اتاق خواب 3تخت تک نفره 2تخت دو نفره 2

اجاره آپارتمان مبله در همت جنوبی (ایمان جنوبی) شیراز

در این نوشته، یک آپارتمان مبله سه خوابه به شما معرفی می کنیم که با هر متر و معیاری اکازیون و فوق العاده محسوب می شود. منزل مبله مورد نظر در واقع طبقه دوم یک منزل ویلایی حیاط دار است و به بیانی، شما در حال اجاره یک یک خانه مبله دربست واقع در میدان معلم شیراز هستید. درصورتی که سفر به شیراز در برنامه های آتی شما قرار دارد، پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان سطرهای پیش رو را از دست ندهید، زیرا در لیست تمامی خانه های اجاره ای واقع در شیراز، این آپارتمان در زمره پنج ستاره ها طبقه بندی می شود.

مقدمه؛ چرا باید در سفر به شیراز، منزل مبله اجاره کنیم؟  

در سایر نوشته های این سایت فراوان اشاره کرده ایم که در سفر به شیراز، اجاره آپارتمان یا منزل مبله، به مراتب بهتر از سکنی گزیدن در هتل و مسافرخانه است. در نتیجه اگر بخواهیم در این نوشته به طور خلاصه بار دیگر دلایل را برشماریم، کار به شکل زیر پیش می رود:

 • بافت شهری شیراز به گونه ای است که اقامت در آپارتمان مبله، امکانات بیشتری به منظور کشف ویژگی های منحصر به فرد شهر در اختیار افراد قرار می دهد؛
 • از آن جا که مردم شیراز به طور عمومی افراد خونگرم و جالبی هستند، قرارگرفتن در همسایگی آن ها تجربه ایست ویژه که به شما کمک می کند علاوه بر جاذبه های گردشگری، با خلق و خوی آن ها آشنا شوید؛
 • و باید در نظر داشت که آسایش و امنیتی که در منزل مبله شخصی به دست می آید، قابل مقایسه با حضور در اتاق هتل نیست. شما در منزل یا آپارتمان مبله دقیقا زندگی شخصی و خانوادگی خود را به شیراز منتقل می کنید، در زمان دلخواه می خوابید، بیدار می شوید، تلویزیون نگاه می کنید و البته امکان آشپزی خواهید داشت؛
 • نکته آخر هم صرفه اقتصادی اجاره آپارتمان مبله در شیراز است. به عنوان مثال اگر همین آپارتمان سه خوابه واقع در میدان معلم را مثال بزنیم، در حالت دو خانواده در آن اسکان داده می شوند (دو جای پارکینگ هم دارد). حال اگر این تعداد نفرات بخواهند در هتل یا مسافرخانه حضور یابند چه میزبان تفاوت هزینه وجود خواهد داشت؟

معرفی آپارتمان سه خوابه میدان معلم

بسیار خب، زمان آن فرارسیده تا نکات مقدماتی را رها کرده و به معرفی آپارتمان مبله شیرازی خود بپردازیم. به سیاق همیشه، ابتدا نگاهی جامع به مشخصات کلی این آپارتمان خواهیم داشت:

 • آپارتمان مد نظر در میدان معلم و خیابان ایمان جنوبی قرار گرفته است. اگر از شیرازی ها بپرسید به شما خواهند گفت که منطقه مذکور چه محله درجه یک و معتبری است. کافی است از درب منزل بیرون بیایید و پیاده تا میدان قدم بزنید. دور تا دور میدان به سوپرمارکت، بانک، رستوران و دنیایی از امکانات رفاهی دسترسی خواهید داشت؛
 • همان طور که پیش از این اشاره شد، آپارتمان مبله ما سه خوابه است و در یک اتاق، تختی دو نفره قرار دارد و دو اتاق باقی مانده هرکدام، دارای تخت های یک نفره هستند؛
 • آپارتمان مبله در واقع یک واحد از مجموعه ای دو طبقه است و شما آسایشی بی نظیر را تجربه خواهید کرد؛
 • حیاط مجموعه گنجایش پارک دو اتومبیل را داراست؛
 • دو مرکز مهم درمانی و بهداشتی شیراز (درمانگاه فاطمه الزهرا و مرکز دندانپزشکی مروارید) در مجاورت همین آپارتمان قرار گرفته اند.

آشپزخانه آپارتمان

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید امکانات آشپزخانه کامل است. یخچال، گاز دارای فر برای هرنوع آشپزی، هود برای تهویه هوا، چای ساز، کمی ظرف برای آشپزی، ادویه و به طور کلی هرانچه در یک آشپزخانه فعال یافت می شود، در این مورد اجاره قرار داده شده است.

اتاق خواب ها

با اتاق خواب اول یک تخته است آغاز می کنیم. همان طور که در تصویر مشخص است، کف موکت شده، قالیچه حضور دارد و در منتهی الیه آن، یک کمد قرار دارد تا ساکنین البسه و وسایل شخصی خود را در مدت زمان اقامت به بهترین شکل مورد استفاده قرار دهند (به محل قرارگیری پریزهای برق توجه داشته باشید).

اتاق خواب دوم دارای تخت دو نفره است و علاوه بر کمد دیواری، پاتختی هم دارد. تخت کاملا استاندارد انتخاب شده و تشک و پتوها پس از هر بار استفاده ضدعفونی شده و تعویض می گردند. کف اتاق هم موکت است و با دو قالیچه سنتی شیرازی تزئین گشته است.

و در آخر به اتاق خواب سوم می رسیم. جایی که می تواند علاوه بر کارکرد اصلی خود، برای قرار دادن وسایل و البته اتو کردن لباس ها مورد استفاده قرار گیرد.  

پذیرایی

آخرین بخشی که از این آپارتمان مبله در شیراز زیر ذره بین ما قرار می گیرد، پذیرایی است. یک تلویزیون مناسب برای گذران وقت به بهترین شکل، مجموعه ای مبل راحتی برای گردهم آیی و صحبت و میز و صندلی صرف وعده های غذایی ها. نور پردازی، قالیچه ها، آینه و سایر امکانات هم که نیازی به تعریف ندارند.

یک توصیه مهم

در صورتی که توصیه یک دوست یا وب گردی شما را به سایت شیرازروم کشانده و حالا پس از گشت و گذار در بین طبقه بندی های مختلف سایت (منزل مبله شیراز، خانه مبله شیراز، آپارتمان مبله شیراز) به این مورد رسیده اید، درنگ نکرده و این آپارتمان را برای اقامت خود برگزینید. زیرا هم در یکی از بهترین محلات شیراز قرار گرفته و هم از نظر امکانات و فضای داخلی کم نظیر است.

اگر چنین کردید و بنا بر این است تا روزهای آتی را در این آپارتمان مبله بگذرانید، توصیه می کنیم پس از مستقر شدن، به ابتدای خیابان ایمان جنوبی بروید و از آن جا، به پشت پارک معلم رفته و در "جیگرکی کرمانشاهی،" "جیگر پرده" را سفارش دهید. به احتمال زیاد بهترین وعده ای خواهد بود که در تمامی مسافرت های خود میل کرده اید.  

 

 

چرا شیرازروم؟

شیرازروم اولین مرجع رسمی و تخصصی ارائه خدمات مربوط به منزل مبله شیراز، خانه مبله شیراز و اجاره آپارتمان مبله در شیراز است. زمانی که به این سایت مراجعه می کنید، خدمات خود را به طور تخصصی و انحصاری متمرکز بر شهر شیراز دریافت می کنید (سایر سایت ها شهرهای زیادی را پوشش می دهند و نسبت به محله یا آپارتمانی که به شما ارائه می دهند آگاهی ندارند. حال آن که تمامی مورد های حاضر در سایت شیراز روم توسط یک تیم بومی انتخاب شده و می شوند).

باری؛ در صورتی که قصد اقامت در شیراز را دارید و مورد مد نظر خود را در نمونه های بالا پیدا نکرده اید، کافی است با ما تماس بگیرید تا دقیق تر صحبت کنیم.

 

بـا شـــیرازروم

وقـــت سفـــر

ســریــع و راحت

خــونه پیــدا کن

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از - مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

امکانات ملک

 • پارکینگ
 • میز اتو
 • نگهبانی
 • ظروف آشپزخانه
 • تخت خواب

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما