اجاره باغ مبله شیراز صدرا

شیراز/صدرا
کد: 666
نوعباغ ویلاظرفیت 20اتاق خواب 2تخت دو نفره 1

اجاره باغ استخردار در شیراز

اجاره باغ درصدرا شیراز می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد برای فرار از شلوغی و هیاهو شهرهای بزرگ، این روزها با توجه به هوای آلوده و فضاهای مجازی که همه وقت انسان ها را گرفته است، پیدا کردن مکانی آرام، خوش آب و هوا و به دور از تمام شبکه های مجازی و شلوغی، بسیار سخت است، شما می توانید با مشاوران شیراز ما تماس بگیرید و برای اجاره باغ در شیراز با آن ها مشورت کنید، همکاران ما بهترین گزینه را، بسته به سلیقه شما به شما معرفی می کنند.

صدرا یک شهر تازه تاسیس شده در شیراز است که در خوش آب و هوانرین نقطه فارس قرار گرفته است و به دلیل همین آب و هوای خوب، بخش اعظم باغ ها را در خود جای داده است، و سرمایه گذاران برای ساخت رستوران، هتل و یا باغ بی شک صدرا را انتخاب می کنند، هتل رستوران هفت دریا که بسیار مشهور شده و طرفدار دارد در صدرا واقع شده است.

اجاره باغ در شیراز

باغ مبله یک خوابه واقع در جاده صدرا در نزدیکی بیمارستان سوختگی با امکانات کامل رفاهی در اختیار شما عزیزان که قصد اقامت کوتاه مدت دور از محیط شلوغ شهر دارید. این ویلا باغ در صدرا دارای 1 اتاق خواب بزرگ است که دارای 1 تخت دبل میباشد. شما میتوانید از وسایل کامل آشپزخانه در این باغ مبله شیرازاستفاده کنید.

یکی از ویژگی های خاص این باغ شیراز وجود استخر بزرگ رو بازی است که طراحی منحصر به فردی نیز دارد و جز یکی از بهترین باغ ها در شیراز به حساب می آید.

تصاویر بیشتر و باغ و ویلا مبله شیراز را در سایت شیرازروم دنبال کنید. مسافرانی که میخواهند در محیطی خوش آب و هوا اقامت داشته باشند و به دور از شهر باشند میتوانند به جای اجاره منزل مبله شیراز ویلایی در خارج از شهر انتخاب کرده و اقامتی متفاوت را تجربه کنند.


قوانینی که دراجاره باغ مبله در شیراز نیاز است بدانید:

همراه داشتن کارت ملی الزامی است.
همراه داشتن حیوان خانگی حتما باید با اجازه صاحب ملک باشد.
ساعت ورود واحد ساعت 14:00 و ساعت خروج 13:00 میباشد.
تعداد دقیق مسافران باید به مشاوران ما گفته شود و در صورت داشتن مهمان حتما هماهنگی لازم انجام شود.
نصف کل مبلغ قرارداد به عنوان بیعانه دریافت می شود.
در صورت لغو رزرو تا 24ساعت قبل، نصف وجه بیعانه بازگشت داده می شود

 لینک های مرتبط:

⇐اجاره باغ در شیراز

⇐اماکن تفریحی شیراز

⇐شیرازگردی

 

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک 1  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از 20 مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

امکانات ملک

  • پارکینگ
  • میز آرایش
  • نگهبانی
  • گیرنده دیجیتال
  • کولر آبی
  • استخر رو باز
  • سرویس بهداشتی فرنگی
  • سرویس بهداشتی ایرانی
  • وسایل کامل آشپزخانه