اجاره سوئیت شیراز همت جنوبیاجاره سوئیت شیراز همت جنوبیاجاره سوئیت شیراز همت جنوبیاجاره سوئیت شیراز همت جنوبیاجاره سوئیت شیراز همت جنوبی

اجاره سوئیت شیراز همت جنوبی

شیراز/همت جنوبی (ایمان جنوبی)

روزانه150000 تومان

کد: H01
نوعزیرزمینظرفیت 3اتاق خواب 1تخت دو نفره 1

اجاره سوئیت 1 خوابه در شیراز

اجاره سوئیت مبله شیراز واقع در همت جنوبی را از شیراز روم بخواهید. واحد فوق واقع در خیابان ایمان جنوبی است که از قدیم به اسم همت جنوبی در بین ساکنان شیراز معروف است این واحد مبله دارای مساحتی حدود 90 متر مربع است که تک خوابی بزرگ به حساب می آید. واحد فوق در یک ساختمان 3 واحده قرار گرفته شده است که یک واحد در همکف یک واحد در طبقه اول و یک واحد نیم طبق زیر زمین است که این واحد در طبقه (-60) یا همان زیر زمین واقع شده است.

با  اجاره سوئیت در شیراز در خیابان همت جنوبی شما یک واحد تک خواب دریافت خواهید کرد که دارای تمامی امکانات برای اقامت کوتاه مدت شما میباشد. این واحد دارای پذیرایی بزرگی است که با وجود قرار گرفتن در طبقه پایین ساختمان دارای نورگیر و پنجره در اتاق خواب و پذیرایی نیز میباشد. در پذیرایی این منزل مبله در شیراز یک دست مبلمان 7 نفره با میز وسط و ال سی دی و ماهواره با میز زیر تلوزیون نیز قرار دارد. همچنین واحد همت جنوبی دارای آشپزخانه بزرگی نیز میباشد که تمامی امکانات لازم برای آشپزی در آن موجود است. لازم به ذکر است که ظرفیت این سوئیت اجاره ای در شیراز 3 نفر است که  به خانواده به صورت کوتاه مدت اجاره داده میشود.

این منزل مبله شیراز دارای چند ویژگی خاص است که یکی از آنها عدم وجود سرویس بهداشتی ایرانی است که شما فقط میتوانید از سرویس فرنگی در واحد استفاده کنید. مورد دیگر که در تابستان به چشم می آید وجود دریچه کولر در پذیرایی منزل است که با توجه به سالم بودن کامل کولر مشکلی به وجود نخواهد آورد و فضای اتاق خواب را نیز خنک میکند. این منزل فاقد پارکینگ و آسانسور میباشد. برای گرمایش آپارتمان از بخاری استفاده میشود که دو عدد نیز موجود است.

موقعیت منزل مبله همت جنوب

ایمان جنوبی یا همان همت جنوبی سابق یکی از محله های قدیمی و شناخته شده شیراز است که شیرازی های با اصالت زیادی در این منطقه زندگی میکنند. فاصله واحد تا خیابان اصلی کمتر از 5 دقیقه پیاده روی است. ابتدای خیابان ایمان جنوبی میدان معلم قرار دارد که با گذر از کمربندی شیراز به بلوار امیر کبیر و جاده بوشهر ختم میشود که برای کسانی که مسیرشان از آن سمت است مناسب است. همانطور از سمت میدان معلم به نقاط مختلف شهر دسترسی بسیاری دارد که از سمت شمال به فرهنگشهر و معالی آباد و از جهات دیگر به قصردشت، چمران و بلوار پاسداران دسترسی نزدیکی دارد. سوپر مارکتی در چند قدمی واحد قرار دارد که خرید های روزمره برای شما راحت تر میشود. وجود دانشگاه سما در این خیابان باعث رفت و آمد بیشتر و در نتیجه امنیت بالاتر در این منطقه شده است.

شیراز روم متخصص در زمینه گردشگری در شیراز در تلاش است تا رضایت شما مسافران عزیز را در سفرتان به شیراز جلب کند.

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک 1  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از 3 مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

سایر شرایط

ساعت تحویل 14:00 ساعت تخلیه 13:00

امکانات ملک

  • گیرنده دیجیتال
  • کولر آبی
  • میز ناهار خوری
  • سرویس بهداشتی فرنگی
  • وسایل کامل آشپزخانه

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما