اجاره سوییت فرصت شیرازیاجاره سوییت فرصت شیرازیاجاره سوییت فرصت شیرازیاجاره سوییت فرصت شیرازیاجاره سوییت فرصت شیرازیاجاره سوییت فرصت شیرازی

اجاره سوییت فرصت شیرازی

شیراز/فرصت شیرازی
کد: Si01
نوعمنزلظرفیت 5اتاق خواب 1تخت دو نفره 1

اجاره منزل مبله در شیراز خیابان فرصت شیرازی

آپارتمان مبله شیراز در بلوار فرصت شیرازی جزء یکی از واحد هایی است که قیمت بسیار مناسب و ارزانی دارد. این واحد در بلوار فرصت شیرازی، شهرک سیبویه واقع شده که تا مرکز شهر تقریبا 20 دقیقه فاصله دارد. سوئیت سیبویه در طبقه فوقانی یک منزل حیاط دار قرار دارد که ورودی این سوییت کاملا جدا و درب از ساختمان میباشد و واحد فوق فاقد پارکینگ است و شما میتوانید از فضای روبروی واحد برای پارک خودرو خود استفاده کنید که در مکانی امن قرار گرفته است. فاصله شما تا خیابان اصلی کمتر از چند دقیقه است و نیز به پیمودن مسافت طولانی نیست. واحد سیبویه دارای 1 اتاق خواب نسبتا بزرگ است که یک تخت دو نفره با وسایل خواب اضافی تا 5 نفر در آن گذاشته شده است .

با اجاره منزل مبله در شیراز در بلوار فرصت شیرازی شما واحدی بسیار تمیز و بزرگ یک خوابه را دریافت خواهید کرد که پذیرایی بزرگی با فضای زیاد در اختیارتان قرار خواهد گرفت تا اقامت راحت تری داشته باشید. همچنین این آپارتمان دارای آشپزخانه بزرگ و کاملا مجهزی است که امکان آشپزی به راحتی برای شما در طول اقامت کوتاه مدت خود در منزل وجود خواهد داشت. شما میتوانید برای سرمایش از کولر آبی و برای گرمایش از بخاری موجود در پذیرایی و اتاق خواب استفاده کنید. لازم به ذکر است که با توجه به قرار گرفتن این واحد در طبقه اول ساختمان تعدادی پله در حدود 15 عدد وجود دارد که حتما به آن دقت فرمایید. یکی از مزیت های این سوئیت اجاره ای در شیراز نورکیر بودن آن در قسمت های مختلف سوییت است که روشنایی زیادی به واحد داده است.

شهرک سیبویه در کدام قسمت شیراز قرار گرفته ؟

شهرک سیبویه و بلوار سیبویه را با هم اشتباه نگیرید !! این شهرک یکی از محله های شهر شیراز است که در بین دو بلوار اصلی فرصت شیرازی و بلوار پروین اعتصامی قرار گرفته است. یکی از ویژگی های اقامت در این منطقه شهر نزدیکی به فردگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز است که برای کسانی که قصد سفر هوایی دارند و صرفا یک الی دو شب را در شیراز سپری خواهند کرد بسیار مناسب است. دسترسی شما از طریق بلوار رحمت و کنار گذر های ساحلی به این نقطه بسیار راحت میشود و از طریق همین دو مسیر به راحتی به سایر نقاط شهر خواهید رسید. از مناطق دیدنی نزدیک به سیبویه میتوان به حافظیه، دروازه قرآن، شاه چراغ و ... اشاره کرد که هر کدام تقریبا 15 دقیقه تا منزل مذکور فاصله دارد. با اجاره سوئیت شیراز فوق در مکانی آرام و امن اقامت داشته باشید.

برای رزرو آسانتر و بهتر کافیست با شماره مشاوران ما در شیراز تماس بگیرید تا شما را در ضمینه رزرو و انتخاب منزل مبله شیراز خود بیشتر و بهتر راهنمایی کنند و شما بتوانید با توجه به نیاز خود بهترین واحد را انتخاب نمایید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان در شیراز است.

لینک موارد مشابه در شیراز با قیمت مناسب

سوئیت مبله شیراز - والفجر

آپارتمان مبله شیراز - همت جنوبی

 

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک 1  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از 5 مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

سایر شرایط

ساعت تحویل 14:00 ساعت تخلیه 13:00

امکانات ملک

  • کولر آبی
  • میز ناهار خوری
  • سرویس بهداشتی فرنگی
  • سرویس بهداشتی ایرانی
  • وسایل کامل آشپزخانه
  • بخاری
  • اجاق گاز
  • ظروف آشپزخانه
  • تخت خواب

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما