اجاره منزل مبله در ساحلی قصردشت واحد1اجاره منزل مبله در ساحلی قصردشت واحد1اجاره منزل مبله در ساحلی قصردشت واحد1اجاره منزل مبله در ساحلی قصردشت واحد1اجاره منزل مبله در ساحلی قصردشت واحد1

اجاره منزل مبله در ساحلی قصردشت واحد1

شیراز/قصردشت
کد: Sq01
نوعآپارتمانظرفیت 3اتاق خواب 2تخت دو نفره 2

اجاره منزل مبله در شیراز خیابان دانش آموز

اجاره روزانه منزل مبله در شیراز در خیابان ساحلی قصردشت (خیابان دانش آموز) تخصص تیم شیرازروم است که با ارائه انواع آپارتمان مبله در شیراز آماده خدمت رسانی در این زمینه به شما مسافران عزیز میباشد. واحدی را که در تصاویر مشاهده میکنید در یک ساختمان 3 واحده قرار گرفته است که این واحد در طبقه همکف ساختمان قرار دارد که در جلو ساختمان تنها 3 پله وجود دارد. لازم به ذکر است که این سوئیت فاقد پارکینگ است و البته جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت زیرا که در منطقه ای بسیار امن و مناسب قرار دارد و در کوچه مورد نظر هایپر مارکت بزرگی قرار دارد که داراری دوربین مدار بسته میباشد و به امنیت این آپارتمان نیز کمک کرده است.

واحد فوق دارای دو اتاق خواب است که مساحتی حدود 70 متر مربع دارد که دارای یک پذیرایی نورگیر کوچک و یک آشپزخانه نقلی نیز میباشد که امکان کامل آشپزی را نیز برای شما فراهم خواهد آورد. ظرفیت این واحد تا 4 نفر میباشد و نهایتا تا 5 نفر که برای فرد 5 ام ملزم به اضافه پرداخت خواهید بود. سرویس بهداشتی و حمام به صورت جداگانه ولی پشت سر هم در یک جا قرار گرفته است. از دو اتاق خواب این منزل مبله در شیراز به بیرون از منزل ویو دارد که دید کامل به کوچه و خودرو خود نیز خواهید داشت. همان طور که مشاهده میفرمایید در هر اتاق یک تخت دو نفره با سرویس خواب کامل قرار گرفته است که برای چهار نفر کاملا مناسب بوده. در پذیرایی آپارتمان یک دست مبلمان راحتی 7 نفره و ال سی دی و ماهواره نیز قرار گرفته شده است. برای سرمایش شما میتوانید از کولر آبی، و برای گرمایشی از بخاری استفاده کنید.

موقعیت مکانی منزل مبله شیراز، دانش آموز 1

از نظر موقعیت این آپارتمان مبله در شیراز در یکی از بهترین مناطق شهر قرار دارد که از نظر دسترسی برای مسافران نیز بسیار مناسب است. در اطراف این منزل خانه باغ و باغ های قصردشت که بسیار سرسبز در دل شهر میباشند، قرار دارد که فضای بسیار زیبا و دلنشینی را به وجود آورده است. در فصل تابستان که در نقاط دیگر شهر هوا بسیار گرم میشود این محدوده همچنان خوش آب و هوا باقی میماند. دسترسی شما از طریق خیابان ساحلی و بلوار بزرگ چمران که در موازات این خیابان قرار دارد به سایر مناطق شهر و مناططق گردشگری بسیار راحت واسان میشود که برای کسانی که قصد اقامت کوتاه مدت و تفریح در شیراز را دارند مناسب است. از دیگر مزایای اجاره سوئیت شیراز در خیابان ساحلی قصردشت، دسترسی به چندین بیمارستان مهم در بلوار چمران است که شامل بیمارستان های: چمران، رجایی، MRI، مرکزی و در قصردشت بیمارستان قلب کوثر و همچنین در انتهای بلوار چمران بیمارستان بزرگ نمازی میباشد که دسترسی به آنها بسیار راحت است.

با توجه به نزدیکی شما به هایپر مارکت سروش شما به راحتی میتوانید نیاز های روزمره خود را در چند قدمی خود محیا کنید و از اقامت در آپارتمانی در منطقه ای خوش اب و هوا و با دسترسی بالا از سفر خود در شیراز لذت ببرید و خاطره ای ماندگار با خود به همراه ببرید. هدف تیم ما جلب رضایت شما عزیزان در سفرتان میباشد.

 

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک 1  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از 5 مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

امکانات ملک

  • گیرنده دیجیتال
  • کولر آبی
  • سرویس بهداشتی فرنگی
  • سرویس بهداشتی ایرانی
  • وسایل کامل آشپزخانه
  • پکیج

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما