سوئیت مبله شیراز در بلوار چمرانسوئیت مبله شیراز در بلوار چمرانسوئیت مبله شیراز در بلوار چمرانسوئیت مبله شیراز در بلوار چمرانسوئیت مبله شیراز در بلوار چمرانسوئیت مبله شیراز در بلوار چمرانسوئیت مبله شیراز در بلوار چمرانسوئیت مبله شیراز در بلوار چمران

سوئیت مبله شیراز در بلوار چمران

شیراز/چمران
کد: 883424
نوعآپارتمانظرفیت 5اتاق خواب 2تخت تک نفره 2تخت دو نفره 1

 

سفری به زیبایی شیراز
شیراز، شهر راز، شهر شعر، شعر هنر

در این مقاله خود را گره زده ایم به موضوعِ "اجاره منزل مبله در شیراز".
پیش از آن که به بطنِ موضوع اصلی برویم و بحث اقامت در شیراز را به چالش بکشیم مایلیم شهرِ شیراز را زیر ذره بین ببریم و زیبایی هایش را از نظر بگذرانیم.
می گویند شیراز مقصدی است تمام عیار برای سفر، می دانید دلیلش چیست؟
شیراز مهدِ هنر است و کانونِ فرهنگ، زادگاه لسان الغیب است و آرامگاه سعدی شیرین زبان، مکتب علم است و مرکز معرفت.
همان جایی که با عشق خو گرفته و با زیبایی پیوندی ناگسستنی دارد.
مایلید از باغ ارم بگوییم یا دلگشا؟ باغ جهان نما را به تصویر بکشیم یا عفیف آباد را روایت کنیم؟ شیراز یعنی عطرِ بهار نارنج دمِ عید، جان می گیریم با گل های بهاری اش و غرق می شویم در سرور و شگفتی هایش.
حسنِ ختام این بخش همان جمله همیشگی باشد: خوشا شیراز و وصفِ بی مثالش.

اجاره منزل مبله در شیراز، سخت اما آسان!

فرض را بر این می گذاریم شهر حافظ را گلچین نموده اید و شیراز را برای سفر نشانه گرفته اید.
نخستین گام فراهم نمودن مقدمات سفر است. برآنیم ازاجاره سوئیت مبله در شیراز بگوییم و نگاهمان را معطوف سازیم به اجاره منزل مبله در شیراز.
در ادامه مروری خواهیم داشت بر یکی از منازل مبله سایت شیراز روم.


اندازه و امکانات این منزل مبله:

 • اتاق نشیمن :خود را بر مبلمان راحتی رها کنید، به تماشای تلویزیون بنشینید یا گوشِ جان بسپارید به صدای رادیو، پرده را کنار بزنید و زیبایی های بیرون را نظاره گر باشید.
 • آشپزخانه: مجهز به میز ناهارخوری 4 نفره است تا گِردش بنشینید، خود را مهمانِ یک فنجان چای کنید، تجدید قوا نمایید و مروری داشته باشید بر زیبایی هایی شیراز و خاطرات سفر.
 • 2 اتاق خواب: دارای دو اتاق خواب است، در یکی از اتاق ها یک تخت دبل و در دیگری دوعدد تخت یک نفره است. شما با صدای بلند فیلم می بینید درحالی که هم سفرتان در اتاق دیگری خواب است.
 • پارکینگ
 • آسانسور (با وجود آسانسور، رفت و آمد مداوم آسان است به ویژه مواقعی که با دست پر به خانه بر می گردید).
 • سیستم گرمایشی و سرمایشی (شوفاژ و کولر آبی).
 • سرویس بهداشتی و حمام

موقعیت مکانی این منزل مبله:

آدرس: واقع در بلوار چمران روبروی ابیوردی، ساختمان 5 طبقه، طبقه ۳.
بد نیست موقعیت مکانی این سوئیت را زیر ذره بین ببریم و کمی از امکاناتش بگوییم.
این منزل مبله، در بلوار چمران (از محبوب ترین خیابان های شیراز) جای خوش کرده، بلواری که به گفته شیرازی ها از جنسِ ترشی است و عجین شده با طعمِ کاهو!
وقتی شیراز را رصد می کنیم، آن زمان که خیابان های باشکوهش را از نظر می گذرانیم و عظمت گذرگاه هایش را مشاهده می کنیم، آنچه جلالش نگاهمان را جذب می کند و زیبایی اش سر ذوقمان می آورد بلوار چمران است.


خوب می دانیم دسترسی به نقاطِ مهم شهر (از نقاط گردشگری گرفته تا مراکز خرید، رستوران ها، همجواری با ایستگاه های حمل و نقل شهری، خوش مسیر بودن)، برگِ برنده یک سوئیت و منزل مبله است، تمام فاکتور هایی که بلوار چمران (و به طور خاص، منزل مبله مورد بحث) از آن امتیاز می گیرد.
چمران نقطه عطفی است میان مناطق گردشگری (باغ بی بدیل قصردشت، مسیر های ممتد پیاده روی، معابر مخصوص ورزش هایی چون اسکیت و دوچرخه سواری)، مراکز درمانی (دارای چهار مرکز درمانی و یک مرکز تخصصی)، هوایِ روح افزا، رستوران (از باغ رستوران ها تا فست فود های مدرن) و نمایشگاه های کتاب.
مخلصِ کلام این که در بلوار چمران شادی موج می زند و بساطِ خوشگذرانی همیشه مهیاست.
بنابراین اینگونه این قسمت را به پایان می بریم: بلوار چمران (گل سر سبد شیراز)، بهترین موقعیت مکانی است برای یک منزل مبله.


اجاره آپارتمان در شیراز یا هتل؟ مسئله این است !

آنجا که آپارتمان از هتل سبقت می گیرد
اما چرا اجاره آپارتمان؟ چرا دست رد به سینه هتل می زنیم و اجاره آپارتمان مبله در شیراز را با آغوش باز می پذیریم؟
اگر موافقید، فاکتور هزینه آغازگرِ بحثمان باشد.
با  اجاره آپارتمان مبله شیراز اگر منصف باشیم بخشی از پولمان حفظ می شود (فاکتور می گیریم از مواقعی که سفرتان به درازا می انجامد و هزینه اقامت هتل رقمی نجومی می شود).
آپارتمان مبله در مقایسه با هتل (که یک اتاق در چنته دارد و یک سرویس بهداشتی)، سخاوتمندانه فضای بیشتری در اختیارتان می گذارد (چند اتاق، آشپزخانه ای فراخ، نشیمن بزرگ)، پس در سفر های طولانی گزینه ایده آل تری به نظر می رسد.
بهتر است کمی بحث را متوقف کنیم و حولِ محور "فضا" جزئی تر به بحث بنشینیم.
اگر شاغلید و حینِ سفر با مشغله های کاری دست به گریبان، حتما می دانید فضایِ کافی چه نعمت بزرگی است. فارغ از این که تنهایی راه سفر را در پیش گرفته اید یا دو نفره عازم شیراز شده اید، چنانچه فضای بیشتر را ترجیح دهید و به دنبال مکانی با راحتی و آسایشی مشابه خانه هستید، باید بگوییم آپارتمان پرچمش بالاست و از هتل یک سر و گردن بالاتر است.
این را هم در نظر داشته باشید، در سفر خانوادگی، پیدا کردن هتل مناسب (با فضایی بزرگ و البته ارزان!)، کار حضرت فیل است.
جانِ کلام این که آرامش و راحتی در جانِ آپارتمان رخنه کرده، با اجاره آپارتمان مبله به جای آن که محبوس باشید در فضایی تنگ، زندگی را در محیطی فراخ تجربه خواهید کرد.
همین دو نکته کافی نیست تا سوت پایان را بزنیم و دست آپارتمان مبله را به عنوان برنده میدان بالا ببریم، اما لیست مزایایش به همین جا ختم نمی شود.
با اجاره آپارتمان مبله، در غیابمان کسی به منظور پاکسازی و مرتب کردن فضا وارد سوئیت نمی شود، پس امن است و ایمن.
آپارتمان مبله، آشپزخانه در چنته دارد، آشپزخانه ای تمام و کمال که جان می دهد برای پختِ غذایِ خانگی. می توانید رسپی غذا های شیراز را دریافت کنید، آستین بالا بزنید و خلاصه کاری کنید کارستان.
در پایان این بخش باید بگوییم، اجاره منزل مبله در شیراز، فرصتی است ناب برای آنان که قرار است چند روزی خود را مهمان شیراز کنند، آن هم خانوادگی یا دو نفره.

آیا اجاره منزل مبله در شیراز با قیمت ارزان میسر است؟

شیراز روم پاسخ می دهد!
اجاره ارزان سوئیت مبله در شیراز همان هدفی است که ما در شیراز روم خود را به آن گره زده ایم.
غایتِ نهایی ما جلب رضایت شما مهمانان عزیز است، برای نیل به این هدف تجربه مان را چراغِ راهمان کرده ایم و به تخصصمان چنگ زده ایم.
مفتخریم در این سفر شیراز روم را به به عنوان همسفرتان برگزیده اید.

 

 

 

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک 1  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از 5 مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

سایر شرایط

ساعت ورود 14:00 ساعت خروج 13:00

امکانات ملک

 • پارکینگ
 • آسانسور
 • کولر آبی
 • میز ناهار خوری
 • سرویس بهداشتی فرنگی
 • سرویس بهداشتی ایرانی
 • وسایل کامل آشپزخانه
 • پکیج
 • اجاق گاز
 • ظروف آشپزخانه
 • تخت خواب