سوئیت مبله شیراز در خیابان زرهیسوئیت مبله شیراز در خیابان زرهیسوئیت مبله شیراز در خیابان زرهیسوئیت مبله شیراز در خیابان زرهیسوئیت مبله شیراز در خیابان زرهیسوئیت مبله شیراز در خیابان زرهی

سوئیت مبله شیراز در خیابان زرهی

شیراز/پاسداران

روزانه200000 تومان

کد: kl02
نوعآپارتمانظرفیت 5اتاق خواب 2تخت دو نفره 2

اجاره سوئیت شیراز در خیابان کلاهدوز

اجاره سوئیت مبله شیراز واقع در خیابان کلاهدوز مبله شده کامل با امکانات و مجهز شده برای اقامت شما. این آپارتمان مبله دارای مساحت  100 متر مربع میباشد که برای خانواده تا 5 نفر نیز مناسب میباشد. واحد کلاهدوز در یک ساختمان 9 واحده قرار گرفته است که دارای محیطی بسیار آرام و خانوادگی میباشد. در هر طبقه از این ساختمان سه واحد واقه شده که منزل مذکور در طبقه دوم آپارتمان است که فاقد آسانسور میباشد و تقریبا 15 پله بر سر راه شما قرار دارد. شما میتوانید از پارکینگ آپارتمان برای پارک یک خودرو خود استفاده نمایید. موقعیت واحد به صورتی است که هم از خیابان کلاهدوز و هم از با هنر شمالی به آن دسترسی خواهید داشت. در نزدیکی واحد چندین سوپر مارکت وجود دارد که راحتی شما را نیز دو چندان خواهد کرد. 

برای رفت و آمد نیازی به نگرانی نیست دسترسی شما به ایستگاه اتوبوس و تاکسی بسیار راحت میباشد. از خیابان هایی که در اطراف این منزل وجود دارند میتوان به بلوار امیرکبیر، بلوار پاسداران و استقلال، فرهنگشهر و میدان مطهری اشاره کرد. از اماکن گردشگری نزدیک به این واحد باغ عفیف آباد میباشد. چندین پارک نیز در نزدیکی این آپارتمان مبله در شیراز نیز وجود دارد که نزدیکترین آن پارک قوری میباشد که فروشگاه زنجیره ای رفاه نیز در ابتدای این پارک قرار گرفته است.

امکانات برای اقامت شما در این سوئیت مبله شیراز کامل میباشد که شامل لوازم کامل آشپزخانه و امکان کامل آشپزی میباشد که در صورت نیاز به لوازم بیشتر میتوانید آن را از ما بخواهید. در پذیرایی واحد که ویو رو به حیاط دارد و بسیار روشن میباشد مبلمان و تلوزیون و ماهواره نیز قرار دارد. همچنین تمامی منزل با موکت پوشانده شده که در پذیرایی فرش 9 متری نیزی قرار دارد. از 3 بخاری موجود در این منزل مبله در شیراز میتوانید به عنوان وسیله گرمایشی استفاده کنید که یکی در پذیرایی و دو عدد دیگر در دو اتاق خواب قرار گرفته است. وسیله سرمایشی آن نیز کولر آبی میباشد.

 

 

 

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک 1  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از 5 مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

سایر شرایط

ساعت ورود 14:00 ساعت خروج 13:00 به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر الزامی میباشد.

امکانات ملک

  • پارکینگ
  • گیرنده دیجیتال
  • کولر آبی
  • سرویس بهداشتی ایرانی
  • وسایل کامل آشپزخانه
  • بخاری
  • اجاق گاز
  • ظروف آشپزخانه
  • تخت خواب

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما