شیرازگردی و اقامت در منزل مبلهشیرازگردی و اقامت در منزل مبلهشیرازگردی و اقامت در منزل مبلهشیرازگردی و اقامت در منزل مبله

شیرازگردی و اقامت در منزل مبله

شیراز/معالی آباد
کد: 149113
نوعآپارتمانظرفیت 5اتاق خواب 2تخت دو نفره 2

اجاره آپارتمان مبله در معالی آباد شیراز

در این نوشته قصد داریم آپارتمانی دو خوابه در خیابان معالی آباد (بلوار دکتر شریعتی) شیراز را به شما معرفی کنیم. در صورتی که سفر به شیراز را در برنامه های آتی خود قرار داده اید اما هنوز درباره محل اقامت به جمع بندی لازم نرسیده اید، توصیه می کنیم سطرهای پیش رو را مد نظر قرار دهید. زیرا پیش از معرفی آپارتمان مبله قرار گرفته برای اجاره، شرح کاملی از ناحیه معالی آباد شیراز، واقع در منطقه شش شهرداری در اختیار شما قرار می دهیم. این امر به شما کمک می کند تا محله های شیراز را بهتر شناخته و در طول سفر، حداکثر بهره برداری را از وقت خود داشته باشید.

چرا در سفر به شیراز به منزل مبله احتیاج داریم؟

در صورتی که پیش از این تجربه سفر به شیراز را در کارنامه داشته باشید به خوبی اطلاع دارید که اقامت در شیراز به دلیل بافت ویژه فرهنگی و شهرسازی منحصر به فرد، احتیاج به منزل یا آپارتمان مبله دارد. به بیان دقیق تر، برای بهره گیری از زیبایی این شهر، مناسب است در فضایی قرار داشته باشید که حس و حال خانه را تداعی کند و به شما مجال خیابان گردی و سفر به زیرپوست شهر را اعطا کند.

باری، در سری معرفی های آپارتمان مبله شیراز، اینبار به معالی آباد سفر می کنیم.

ویژگی های خیابان معالی آباد شیراز    

معالی آباد واقع در غرب شیراز، یکی بهترین از محله های پایتخت تاریخی ایران زمین است. زمانی که در بین آگهی های منزل مبله شیراز، خانه اجاره ای شیراز و آپارتمان مبله شیراز جستجو می کنید، روی نام معالی آباد حساس باشید، زیرا ویژگی های مطلوبی دارد که ما بخشی از آن ها را در سطرهای پایین برشمرده ایم.

 • مترو و اتوبوس از معالی آباد به تمام نقاط مهم و حیاتی شهر دسترسی دارند؛
 • حضور کلانتری یا همان پایگاه نیروی انتظامی در این محله سبب ارتقای امنیت شده است؛
 • داروخانه های شبانه روزی در کنار سه درمانگاه باعث می شوند که شما در شرایط خاص با مشکلی مواجه نشوید؛
 • در معالی آباد شیراز حداقل ده فروشگاه عظیم وجود دارد که برای خرید روزانه و سوغاتی بی نظیر هستند (مرکز خرید هرم نور، ثنا، اهورا، نغمه، آرین و بسیاری دیگر)؛
 • اگر بهترین غذاخوری های شیراز را از نظر تنوع منو و کیفیت ارائه سرویس در معالی آباد معرفی کنیم، مخالف چندانی را برنخواهیم انگیخت. از استیک و غذای هندی گرفته تا ظروف سنتی ایرانی و شیرازی؛
 • در صورتی که کافه نشینی یکی از خلقیات برجسته شما است، محله معالی آباد انتخاب مناسبی برای اجاره آپارتمان مبله شیراز خواهد بود؛
 • و در آخر، باید به شب های پرشور این محله اشاره کنیم. شب هایی پر از ماشین و نور و صدا.

معرفی آپارتمان 2 خوابه، واقع در معالی آباد شیراز

پیش از آنکه آپارتمان مذکور را به طور دقیق زیر ذره بین قرار دهیم، اطلاعات کلی آن را در یک نگاه به شکل زیر مرور می کنیم.

 • این مورد که ذیل شاخه بندی آپارتمان مبله شیراز، در سایت ارائه شده، واقع در یکی از بهترین خیابان های معالی آباد (خیابان بهاران) و حاضر در مجموعه ای هفت واحدی است؛
 • در هر یک از خواب ها یک تخت دو نفره قرار داده شده تا شرایط برای میزبانی از دو زوج، یک زوج و فرزندان و البته افراد مجرد فراهم شده باشد؛
 • سرویس بهداشتی هم به شکل ایرانی و هم به شکل فرنگی در پاکیزه ترین شرایط ممکن قابل استفاده خواهد بود؛
 • شما از بابت اتومبیل خود نگرانی نخواهید داشت زیرا پارکینگ اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد؛
 • این آپارتمان مبله آسانسور هم دارد؛
 • و در آخر اینکه، تمام تجهیزاتی ضروری در نشیمن، آشپزخانه و خواب ها فراهم گشته اند تا حال و هوای منزل شخصی به طور کامل تداعی شود.

پذیرایی واحد دو خوابه معالی آباد

در صورتی که ذیل طبقه بندی های منزل مبله شیراز، آپارتمان مبله شیراز و اجاره منزل مبله شیراز به این واحد رسیده اید، باید بگوییم روی یکی از بهترین موارد دست گذاشته اید. به تصاویر پذیرایی نگاه کنید، مبلمان در طرح و رنگ و مناسب تهیه شده و کف، فرش است. علاوه بر این، از نظر نورگیری، این آپارتمان شرایط مناسبی دارد.

اتاق خواب آپارتمان دو واحدی معالی آباد

مانند تمامی آپارتمان های مبله سایت، در این مورد هم کوشیده ایم طراحی و چیدمان تجهیزات را به نوعی پیش ببریم که بیشترین شباهت به منزل شخصی را داشته باشد. هم از نظر انتخاب وسایل و هم از نظر رعایت نکات بهداشتی، نهایت دقت به کار گرفته شده است.

کف پارکت به همراه کمد دیواری دیگر ویژگی های این آپارتمان مبله شیرازی هستند.

سرویس بهداشتی دو خوابه معالی آباد

نه تنها درباره این مورد اجاره آپارتمان مبله، بلکه برای تمام منازل، پس از هر بار اقامت، سرویس ها به طور کامل ضدعفونی و پاک سازی می شوند.  

آپارتمان مبله در شیراز با شیرازروم

در این نوشته یک آپارتمان دوخوابه در خیابان معالی آباد شیراز را معرفی کردیم. اما باید بدانید که خدمات شیراز روم بسیاری وسیع بوده و درعین حال، رویه ای تخصصی را دنبال می کند. شیرازروم اولین سایتی است که تمرکز خود را به طور ویژه روی شیراز قرار داده و می کوشد بهترین اقامت گاه ها را از نظر دسترسی، کیفیت تجهیزات و مجموعه امکانات در اختیار مسافران شیراز قرار دهد.

زمانی که به سایت ما مراجعه کنید، ذیل عناوین مجزای منزل مبله شیراز، خانه اجاره ای شیراز، آپارتمان مبله شیراز و اجاره منزل مبله شیراز، به دنیایی از موارد اجاره دسترسی خواهید داشت که با بهترین امکانات و اقتصادی ترین قیمت در اختیار شما قرار گرفته اند.

از این مهم تر، مشورت و راهنمایی تخصصی است که می توانید از اپراتورهای ما دریافت کنید. به دلیل در اختیار داشتن نیروهای بومی، دقیق، شفاف و دست اول ترین اطلاعات درباره نحوه اقامت، جاذبه های گردشگری نزدیک به اقامتگاه و بسیاری دیگر را از شیرازروم دریافت خواهید کرد. چه برای این واحد آپارتمانی و چه برای هر یک از موارد دیگر، خوشحال می شویم که برای چند لحظه، گپ و گفتی داشته باشیم. همین حالا با ما تماس بگیرید.  

 

بـا شـــیرازروم

وقـــت سفـــر

ســریــع و راحت

خــونه پیــدا کن

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از - مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

امکانات ملک

 • پارکینگ
 • آسانسور
 • سرویس بهداشتی فرنگی
 • سرویس بهداشتی ایرانی
 • وسایل کامل آشپزخانه
 • ظروف آشپزخانه
 • تخت خواب

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما