منزل مبله در شیراز واقع در خیابان زرهیمنزل مبله در شیراز واقع در خیابان زرهیمنزل مبله در شیراز واقع در خیابان زرهیمنزل مبله در شیراز واقع در خیابان زرهی

منزل مبله در شیراز واقع در خیابان زرهی

شیراز/پاسداران
کد: 704158
نوعآپارتماناتاق خواب 2تخت تک نفره 2تخت دو نفره 1

منزل مبله در شیراز واقع در خیابان زرهی

خیابان زرهی شیراز، یکی از خیابان های خوب این شهر است. در واقع، بلوار زرهی است که به آن بلوار پاسداران نیز گفته می شود. بلوار زرهی در منطقه 4 شهرداری شهر زیبای شیراز قرار دارد. از نظر موقعیت مکانی در شهر، در قسمت مرکز و جنوب غربی شیراز واقع می شود. پارک قوری که یکی از پارک های مناسب برای کودکان است، در این خیابان قرار گرفته است. باغ حوض که در حال حاضر مرکز جدید برای شهر شیراز انتخاب شده است در نزدیکی بلوار زرهی قرار دارد، از باغ حوض به راحتی می توانید به تمام مناطق شهر دسترسی داشته باشید.

انتخاب این منزل مبله در خیابان زرهی هم آسایش شما را فراهم می کند و هم دسترسی شما را به جاذبه های گردشگری این شهر به راحتی میسر می سازد.

اگر وسیله نقلیه شخصی نداشته باشید، تنها کافی است خودتان را به باغ حوض برسانید و از وسایل حمل و نقل عمومی برای رسیدن به سایر نقاط شهر شیراز استفاده نمایید.

 

امکانات منزل مبله شیراز واقع در خیابان زرهی

این منزل مبله در شیراز در طبقه دوم یک آپارتمان دو طبقه در خیابان زرهی شیراز قرار گرفته است.

پنجره های بزرگی در پذیرایی این منزل وجود دارند، که روشنایی بسیار خوبی در روز به داخل این فضای پذیرایی منتقل می کنند.

یک دست مبل و یک میز ناهارخوری 6 نفره بسیار زیبا در داخل پذیرایی وجود دارد. این منزل مبله در شیراز، حس خوبی شبیه حس بودن در خانه را به گردشگران القاء می کند.

کف پذیرایی سرامیک است و با یک قطعه فرش پوشیده شده است. یک دستگاه تلویزیون به همراه گیرنده دیجیتال و میز تلویزیون در داخل پذیرایی وجود دارد.

آشپزخانه این منزل مبله در شیراز، مجهز به تمامی امکانات ضروری برای آشپزی است. ظرف و ظروف، گاز، کهنه شور، یخچال فریزر و هود در آشپزخانه موجود است. کابینت ها فلزی هستند و کف آشپزخانه نیز سرامیک است. به واسطه پنجره بزرگی که در آشپزخانه وجود دارد، نور خوبی وارد فضای آشپزخانه می شود. این آشپزخانه بسیار تمیز است.

این منزل مبله در شیراز، دارای دو اتاق خواب است. یکی از اتاق خواب ها دو تخت یک نفره به همراه تشک، پتو و بالش های تمیز و مجزا دارد. کمدی برای قرار دادن وسایل در این اتاق خواب وجود دارد. همچنین بخاری بدون دودکش نیز برای گرمایش در صورت نیاز، قابل استفاده است.

اتاق خواب دیگر، یک تخت دو نفره همراه با تشک، دو بالش و پتوی دونفره دارد. در این اتاق یک کمد دیواری برای قرار دادن وسایل وجود دارد. هر دو اتاق خواب دارای پنجره های بزرگ هستند که با پرده پوشیده شده است.

سرویس بهداشتی این منزل مبله شیراز، ایرانی است و حمام آن تمیز و بزرگ است. این منزل مبله در شیراز، فاقد پارکینگ و آسانسور است. برای مسافرانی که فردی سالخورده به همراه دارند شاید این منزل به دلیل نداشتن آسانسور مناسب نباشد.

این منزل بیشتر برای یک خانواده چهار نفره بسیار مناسب است. در صورتی که مهمان اضافه داشته باشید، تهیه رختخواب به عهده خود مسافران است.

 

 

 

رزرو منزل مبله شیراز واقع در خیابان زرهی

نحوه رزرو منزل مبله شیراز واقع در خیابان زرهی، به طور کامل در قسمت نحوه رزرو در سایت شیرازروم توضیح داده شده است.

معمولاً برای روزهای تعطیل و آخر هفته از یک هفته قبل و برای روزهای عادی از چند روز قبل باید اقدام به رزرو منزل مبله شیراز نمایید. پرداخت هزینه آن بستگی به تعداد شب هایی که قصد اقامت دارید، خواهید داشت. معمولاً نصف کل مبلغ قرارداد در هنگام رزرو دریافت می شود.

اگر یک روز قبل از زمان رزرو اقدام به کنسل کردن نمایید امکان بازگشت بیعانه وجود ندارد. پس لطفاً در هنگام رزرو منزل مبله به تاریخ و شرایط خود دقت کنید.

سایت شیرازروم عکس های مناسبی از این منزل مبله در شیراز و همچنین سایر واحدهای اقامتی خود در سایت قرار داده است. توضیح در خصوص امکاناتی که هر یک از این واحدهای قابل اجاره دارند، نیز به طور کامل عنوان شده است. پس لطفاً در هنگام انتخاب منزل مبله دقت زیادی انجام دهید و بر اساس شرایط خود، گزینه مناسب را انتخاب نمایید.

در سایت شیرازروم، در قسمت تماس با ما، شماره های تماس جهت رزرو آپارتمان در شیراز، کانال تلگرام اجاره آپارتمان در شیراز و لینک دانلود اپلیکیشن قرار داده شده است. به راحتی از هر کدام از روش ها که خواستید می توانید با مشاوران سایت تماس گرفته و اقدام به اجاره یک منزل مبله در شیراز نمایید.

 

 

 

مزیت اقامت در منزل مبله در شیراز

در شرایط حاضر، به دلیل افزایش هزینه های اقتصادی خانواده، سفر کردن در آخرین مرحله تصمیم گیری برای گذراندن اوقات فراغت قرار می گیرد. اما اگر بتوانیم با برنامه ریزی درست مقدمات سفری ارزان تر را فراهم کنیم، با خیالی راحت می توانیم برای روزهای تعطیل خود، تصمیم به سفر بگیریم. اجاره کردن یک منزل مبله شیراز به ویژه برای خانواده هایی که با یکدیگر سفر می کنند، یک تصمیم درست برای کاهش هزینه های سفر است. زیرا هزینه اقامت هر شب در یک منزل مبله بسیار ارزان تر از هتل است و این هزینه را می توان میان خانواده هایی که با آنها سفر می کنید، تقسیم نمایید. به این ترتیب سهم هر خانواده بسیار کمتر می شود.

 

در اختیار داشتن تمامی وسایل لازم برای آشپزی در این منازل مبله اجاره ای در شیراز مانند گاز، یخچال، قابلمه و ظرف و ظروف نیز کمک بزرگی است. زیرا هر خانواده می تواند بر اساس بودجه، خود اقدام به آشپزی برای همسفران خود نماید و بنابراین هزینه اضافی بابت خورد و خوراک در رستوران پرداخت نمی شود.

 

اگر وسیله نقلیه شخصی داشته باشید، می توانید با مطالعه دقیق خانه های اجاره ای معرفی شده، منازلی را انتخاب نمایید که هزینه اجاره پایین تری داشته باشند. شاید دلیل کم بودن قیمت این منازل، دسترسی دورتر به جاذبه های گردشگری شیراز باشد. اگر شما وسیله نقلیه شخصی داشته باشید، از این نظر مشکل زیادی نخواهید داشت. می توانید با اجاره منزلی ارزان تر، هزینه سفر خود را تا حد زیادی کاهش دهید.

بـا شـــیرازروم

وقـــت سفـــر

ســریــع و راحت

خــونه پیــدا کن

 

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از - مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

امکانات ملک

  • گیرنده دیجیتال
  • بخاری
  • ظروف آشپزخانه
  • تخت خواب

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما