منزل مبله در چمران شیرازمنزل مبله در چمران شیرازمنزل مبله در چمران شیرازمنزل مبله در چمران شیرازمنزل مبله در چمران شیرازمنزل مبله در چمران شیرازمنزل مبله در چمران شیرازمنزل مبله در چمران شیرازمنزل مبله در چمران شیراز

منزل مبله در چمران شیراز

شیراز/چمران

روزانه250000 تومان

کد: SCh01
نوعآپارتمانظرفیت 5اتاق خواب 2تخت دو نفره 2

شیراز روم:

ما در شیراز روم با همکاری یک تیم حرفه ای به فکر راحتی و آسایش مسافران هستیم از این رو منزل مبله در شیراز را تجهیز کردیم و در این زمینه تلاش کردیم فاکتورهای مهم از جمله: امنیت بالا، تمیزی منزل، کامل بودن تجهیزات منزل و به صرفه بودن از نظر قیمت.

اجاره منزل مبله در شیراز خیابان چمران:

این منزل 2 خوابه و حدودا 120 متر است در طبقه 5 یک ساختمان قرار گرفته ولی اصلا جایی برای نگرانی نیست چون این مجتمع آسانسور دارد و میتونید در این منزل مبله شیراز از چشم اندازی زیبا لذت ببرید. این واحد سرویس ایرانی و فرنگی دارد و از نظر تجهیزات کامل میباشد. در هر اتاق خواب این آپارتمان مبله شیراز یک تخت دو نفره هست یعنی در مجموع 4 تختته است. شما میتونید از پارکینگ این مجتمع برای امنیت بیشتر ماشین تان استفاده کنید. میزبان شما در شیراز هستیم.

چمران:

بلوار چمران دارای مسیری طولانی است که پوشیده شده از درختان سرسبز و یک پارک حاشیه ای بسیار طویل و دارای چهار مركز درماني بزرگ نیز هست و همچنین دسترسی به يك مركز بزرگ تخصصي به نام بیمارستان قلب کوثر نيز به وسیله این بلوار آسان تر شده. این مراكز ذکر شده مرکز درماني شهيد چمران، شهيد رجايي، بيمارستان مركزي و اردي‌بهشت هستند .
بلوار شهيد چمران به واسطه وجود باغ‌های بسیار زیبای قصردشت و مسير پياده‌روی وسيع، و دو مسیر پیاده روی سلامت از ابتدا به عنوان معبري امن و سرسبز و زیبا بسيار مناسب براي پياده روي صبح و شامگاهي، ورزش‌های دسته جمعي و همگاني، اسكيت بازی و دوچرخه سواري و همچنين معبر مناسبی برای دسترسي به يكی از كوه‌هاي اطراف شيراز است برای کوهنوردی افرادی که علاقه به این رشته دارند. متروی شهری شیراز در مسیر چمران از سطح زمین میگذرد تا مردم بتوانند از دیدن این همه سرسبزی و زیبایی لذت ببرند. رودخانه خشک که محل گذر آب باران و برف های آب شده هست نیز از کنار بلوار چمران میگذرد به این دلیل به این رودخانه خشک میگویند که فقط در فصول خاصی که برف و باران زیاد است دارای آب است.آب و هوا به واسطه پوشش گیاهی این منطقه بسیار مطبوع است به طوری که این مطبوعی به محض ورود به این بلوار کاملا و به وضوح مشهود است. شما میتوانید با استفاده از اپارتمان مبله شیراز در این محدوده از این فضای دلچسب استفاده کنید.

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از - مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

امکانات ملک

  • پارکینگ
  • میز آرایش
  • آسانسور
  • نگهبانی
  • گیرنده دیجیتال
  • کولر آبی
  • میز ناهار خوری
  • سرویس بهداشتی فرنگی
  • سرویس بهداشتی ایرانی

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما