منزل مبله زرهی(زیرزمین)منزل مبله زرهی(زیرزمین)منزل مبله زرهی(زیرزمین)منزل مبله زرهی(زیرزمین)

منزل مبله زرهی(زیرزمین)

شیراز/پاسداران

روزانه150000 تومان

کد: Z-60
نوعزیرزمینظرفیت 4اتاق خواب 2تخت تک نفره 1تخت دو نفره 1

اجاره سوییت مبله کوچک در شیراز، آقایی

توجه توجه !!! 

اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله در شیراز برای اجاره ماهیانه به قیمت مناسب هستید ما به شما این منزل را پیشنهاد میکنیم پس تا آخر بخوانید و از مزایا و شرایط واحد با خبر شوید. 

اول به توصیف شرایط داخلی منزل میپردازیم، واحد آقایی دارای 2 اتاق خواب کوچک است که در یکی از اتاق خواب های آن یک تخت دبل (دو نفره) و در دیگری یک تخت سینگل (تک نفره) قرار گرفته است. این سوییت دارای مساحتی در حدود 70 متر مربع میباشد که دو خوابه کوچکی به حساب می آید. در پذیرایی دارای 1 دست مبلمان هفت نفره پارچه ای است که به صورت 4 مبل تک نفره و یک 3 نفره میباشد. همچنین دارای آشپزخانه با امکانات کامل آشپزی است که امکان پخت و پز را به شما داده است. شما میتوانید از ال سی دی و ماهواره نیز در واحد استفاده کنید.از دیگر امکانات میتوان به میز آرایش موجود در یکی از اتاق خواب ها، سرویس ایرانی و فرنگی جداگانه و حمام و به عنوان گرمایش به بخاری و برای سرمایش به کولر آبی اشاره کرد.

شرایط خارجی واحد به این صورت است که این سوئیت در یک خانه 3 واحده قرار دارد که واحد فوق در طبقه (منفی 60) از این ساختمان قرار گرفته که به این معناست که به تعداد 5 الی 6 پله در پایین تر از همکف قرار دارد. این منزل دارای حیاطی بزرگ و دلباز است که میتوانید از آن برای پارک کردن ماشین خود استفاده کنید. با وجود اینکه واحد نوساز نمیباشد ولی کل ساختمان کاملا بازسازی شده و بسیار تمیز و مرتب و خوش ظاهر است.

√ نحوه اجاره ماهیانه √

این واحد به صورت روزانه در ایام عادی سال به قیمت 150 هزار تومان اجاره داده میشود که البته قیمت به تعداد روز، تعداد افراد و شرایط خاص در ماه های مختلف بستگی دارد که اپراتورهای ما آن را در هنگام رزرو به شما اطلاع خواهند داد. ما با در نظر گرفتن قیمتی واقعا مناسب و استثنایی برای اجاره ماهیانه این منزل مبله در شیراز را به شما ارائه خواهیم داد تا نیازی به پرداخت هزینه های بالا برای اقامت طولانی مدت خود در شهر شیراز نداشته باشید. هرچند که این قیمت نیز قابل تغییر خواهد بود پس لطفا برای رزرو و دانستن شرایط و قیمت دقیق تر با مشاوران شیراز روم تماس بگیرید تا اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهند. 

همانطور که در صفحات و منازل دیگر سایت اشاره کرده ایم ساعت ورود شما به منزل 14:00 و ساعت تخلیه نیز 13:00 است که در مورد این سوئیت نیز صدق میکند و همچنین مساله مهم دیگر به همراه داشتن کارت شناسایی کاملا معتبر است که به هنگام تحویل منزل آن را از شما تحویل خواهیم گرفت.

موقعیت مکانی سوئیت شیراز

سوئیت مبله شیراز که درباره آن صحبت کردیم در بلوار پاسداران خیابان آقایی قرار دارد که یکی از مناطق مرکزی شهر به حساب می آید دسترسی شما به بسیاری از امتیازات و نیازهای شما بسیار راحت است در این منطقه رفت آمد تقریبا زیاد است و محله ای تقریبا پر رفت آمد شهر به حساب می آید البته برای تهیه مایحتاج روزمره خود نیازی به رفتن راهی طولانی و گذر از ترافیک درون شهری نخواهید داشت. خیابان هایی که در اطراف این واحد قرار دارند شامل: فرهنگشهر، بلوار استقلال، باهنر شمالی و جنوبی، میدان پاسارگاد، قدوسی شرقی و غربی و... است. این بلوار همچنین بین دو پارک بزرگ قوری و معلم است و دارای هوای نسبتا مطلوبی نیز میباشد.

با ما با منازل و آپارتمان های بیشتر همراه باشید.

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از - مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

امکانات ملک

  • پارکینگ
  • گیرنده دیجیتال
  • اسپیلت
  • سرویس بهداشتی ایرانی
  • وسایل کامل آشپزخانه
  • پکیج
  • حیاط

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما