منزل مبله زیبا در بهاران معالی آباد Bh01منزل مبله زیبا در بهاران معالی آباد Bh01منزل مبله زیبا در بهاران معالی آباد Bh01منزل مبله زیبا در بهاران معالی آباد Bh01منزل مبله زیبا در بهاران معالی آباد Bh01منزل مبله زیبا در بهاران معالی آباد Bh01منزل مبله زیبا در بهاران معالی آباد Bh01

منزل مبله زیبا در بهاران معالی آباد Bh01

شیراز/معالی آباد

روزانه300000 تومان

کد: Bh01
نوعآپارتمانظرفیت 5اتاق خواب 2تخت دو نفره 2

اطلاعاتی در مورد شهر زیبای شیراز:

این شهر دیدنی و جذاب میزبان مسافران زیادی است که هر ساله به دلایل مختلف مانند زیارتی، سیاحتی، پزشکی و کاری این شهر را انتخاب میکنند. اگر بخواهیم از جاهای دیدنی شیراز نام ببریم میتوان به حافظیه، سعدیه، باغ عفیف آباد، باغ جهان نما، باغ ارم، باغ دلگشا، باغ تخت، خانه زینت الملوک و ... نام برد. وجود حرم مطهر احمد بن موسی برادر بزرگ امام رضا و قطب پزشکی بودن این شهر از دلایل سفر به این شهر زیبا و مهمان نواز است. اگه به هر دلیلی به شیراز سفر کردین برای اسکان واجاره منزل مبله در شیراز با ما همراه شوید.

اجاره منزل مبله در بهاران معالی آباد:

واحد 2 خواب واقع در بهاران معالی آباد دارای 2 تا تخت دبل/ آشپزخانه مجهز/ سالن 30 متری مبله شده/ سرویس ایرانی و فرنگی/ آسانسور/ پارکینگ و نگهبانی به صورت 24 ساعته میباشد. این آپارتمان در یکی از محله های بسیار خوب شیراز واقع شده که دسترسی شما را به رستورانها، فست فود ها و مجتمع های تجاری آسان کرده. در نزدیکی این واحد ایستگاه مترو وجود دارد و برای جابجایی در صورت نیاز، راحت هستید. فاصله شما تا خیابان اصلی تقریبا 2 دقیقه پیاده روی است. یکی از ویژگی های مهم این واحد نزدیکی آن به سوپر مارکت و هایپر ماکت و میوه فروشی است که تهیه نیاز روزمره برای شما بسیار راحت کرده است.

این آپارتمان مبله در شیراز در یک ساختمان 7 واحدی قرار دارد که ساختمان دارای آسانسور نیز میباشد در هر طبقه که در اصل به صورت نیم طبق است یک واحد قرار گرفته است. در طبقه همکف آپارتمان، اتاقک نگهبانی قرار گرفته که به صورت 24 ساعته در آنجا حضور خواهند داشت. پارکینگ مسقف نیز در این ساختمان موجود است که به ازای هر واحد 1 پارکینگ میتوانید استفاده کنید. در ساختمان یک لباسشویی کلی وجود دارد که در صورت اقامت طولانی مدت شما و نیاز به لباسشوئی امکان استفتده شما از آن وجود دارد که در حیاط ساختمان گذاشته شده است.


موقعیت معالی آباد :

معالی آباد یکی از خیابان های معروف و قدیمی شیراز است که بین بلوار چمران و  بلوار شهید رجایی قرار گرفته است. نام دیگر این خیابان بلوار دکتر شریعتی نیز می باشد که در نقشه با هر دو اسم مشخص شده است. این منطقه یکی از محله های اعیان نشین با تعداد زیادی آپارتمان های لوکس و نوساز است که مراکز خرید زیادی نیز در این منطقه قرار گرفته است. البته لازم به ذکر است که همیشه به جز روزهای تعطیل ترافیک زیادی در این خیابان برقرار است. که البته ارزش آن را دارد که تجربه ای متفاوت در شیراز داشته باشید و از امکانات موجود در این منطقه لذت ببرید.

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از - مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

امکانات ملک

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • نگهبانی
  • گیرنده دیجیتال
  • چای ساز
  • کولر آبی
  • سرویس بهداشتی فرنگی
  • سرویس بهداشتی ایرانی
  • وسایل کامل آشپزخانه

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما