منزل مبله شیراز تاچارا 2منزل مبله شیراز تاچارا 2منزل مبله شیراز تاچارا 2منزل مبله شیراز تاچارا 2منزل مبله شیراز تاچارا 2منزل مبله شیراز تاچارا 2منزل مبله شیراز تاچارا 2

منزل مبله شیراز تاچارا 2

شیراز/میرزای شیرازی

روزانه350000 تومان

کد: T02
نوعآپارتمانظرفیت 5اتاق خواب 2تخت دو نفره 2

آپارتمان مبله تاچارا واحد 2

اجاره منزل مبله شیراز در خیابان میرزای شیرازی، شهامت که در بین شیرازی ها به خیابان تاچارا معروف است که حد فاصل بین پل معالی آباد تا زیر گذر صنایع را گویند. این واحد دارای 2 اتاق خواب است که دارای دو عدد تخت دو نفره است. آپارتمان مذکور در 1 ساختمان 5 واحده نوساز (1 سال ساخت) دو طبقه میباشد که این اپارتمان مبله شیراز در طبقه اول قراردارد البته نگران پله ها نباشید چون در این واحد آسانسور وجود دارد. به جرات میتوان گفت که این منزل یکی از بهترین و شیک ترین منازلی است که در شیراز برای اجاره کوتاه مدت وجود دارد.

شما در ساختمان جایگاه 1 پارکینگ را دارید و از نظر امنیت نیز نگران نباشید چون نگهبانی 24 ساعته در ساختمان است.

ساعت تحویل و تخلیه واحد به تربیت 14:00 و 13:00 میباشد. لطفا کارت شناسایی خود را فراموش نکنید چون قبل از ورود به واحد باید آن را به نگهبانی تحویل دهید.

برای درخواست رزرو لینک زیر را برای اپراتورهای ما بفرستید  و یا کد آن را اعلام کنید تا واحد درخواستی شما مشخص شود.

لینک واحد

کد:T02

وسایل و امکاناتی که در آپارتمان در اختیار خواهید داشت شامل موارد زیر میباشند:

 1. مبلمان طرح ال 7 نفره آبی رنگ با میز وسط
 2. دو لوستر زیبا که پذیرایی را کاملا نورانی میکند
 3. پنجره رو به خیابان اصلی با نورگیر عالی
 4. میز نهار خوری 4 نفره با چوب گردو
 5. تخت خواب چوبی دبل دو عدد
 6. آشپزخانه اپن با تمامی امکانات و همچنین چای ساز
 7. سرویس خواب اضافه به تعداد 2 نفر
 8. سرویس بهداشتی مجزا ایرانی و فرنگی

نحوه رزرو سوئیت در شیراز

سوالات زیادی در مورد نحوه رزرو کردن آپارتمان مبله در شیراز پرسیده میشود که ما در اینجا برای شما به صورت کامل توضیح خواهیم داد. معمولا رزرواسیون در ایام تعطیلات به خصوص عید نوروز با دیگر روزهای سال متفاوت است. این شرایط برای ایام عادی به این صورت است که معمولا هزینه 1 شب و یا نصف مبلغ یک شب را به عنوان بیعانه واریز کرده و تا 12 ساعت بعد از واریزی امکان کنسلی برای شما وجود نخواهد داشت. ولی در ایام تعطیلات به دلیل حجم بالای تماس ها و رزروها برای جلوگیری از بی نظمی و مشکل باید نصف کل مبلغ قراردادی به عنوان بیعانه واریز شود و شرایط کنسلی نیز به همان صورت است.

در دو فصل فروردین و اردیبهشت که شیراز بسیار شلوغ میشود پیشنهاد میکنیم رزراسیون خود را حتی از 1 ماه قبل انجام دهید تا بتوانید بهترین و ایده آل ترین انتخاب خود را داشته باشید. در فروردین به علت تعطیلی هایی که وجود دارد معمولا مسافران زیادی به شیراز وارد میشوند و در ماه اردیبهشت شیراز زیباییش دو چندان میشود که واقعا دیدنی است که همین امر نیز باعث ازدهام مسافران در این ماه است.

برای اطلاعات و مشاوره در مورد سایر سوالات و شرایط منازل ما همیشه پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک 1  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از 5 مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

امکانات ملک

 • پارکینگ
 • آسانسور
 • نگهبانی
 • گیرنده دیجیتال
 • چای ساز
 • کولر آبی
 • میز ناهار خوری
 • سرویس بهداشتی فرنگی
 • سرویس بهداشتی ایرانی
 • وسایل کامل آشپزخانه
 • پکیج

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما