منزل مبله واقع در ایمان شمالی خیابان سربازمنزل مبله واقع در ایمان شمالی خیابان سربازمنزل مبله واقع در ایمان شمالی خیابان سرباز

منزل مبله واقع در ایمان شمالی خیابان سرباز

شیراز/ایمان شمالی
کد: 723067
نوعمنزلاتاق خواب 2تخت تک نفره 2تخت دو نفره 1

منزل مبله واقع در ایمان شمالی خیابان سرباز

سایت شیرازروم، با همکاری یک تیم تخصصی و بومی شهر شیراز، خدمات مناسبی در خصوص اجاره منازل مبله در این شهر ارائه می دهد. هدف این تیم تخصصی، آسایش و رفاه مسافران شیراز و فراهم آوردن شرایطی برای اقامت کوتاه مدت در مکانی دلخواه و مناسب است.

مشاوران این سایت با در اختیار داشتن تعداد زیادی منزل مبله در اقصی نقاط شهر شیراز، نیاز طیف وسیعی از گردشگران را پوشش می دهند.

در این مطلب در خصوص یک منزل مبله در شیراز، واقع در ایمان شمالی، خیابان سرباز توضیحات کامل داده می شود.

 

 

امکانات منزل مبله واقع در ایمان شمالی خیابان سرباز

این منزل مبله در شیراز، در یک واحد دو طبقه در ایمان شمالی، خیابان سرباز قرار دارد. منزل اجاره ای در طبقه دوم است و دارای یک ورودی جدا می باشد.

2 اتاق خواب در این منزل مبله در شیراز، وجود دارد. در یکی از اتاق ها دو تخت یک نفره قرار داده شده است.

کف اتاق موکت شده و پنجره ای در اتاق وجود دارد که با پرده پوشیده شده است. برای روزهای سرد سال یک بخاری برای این اتاق تعبیه شده است.

تخت ها هر یک دارای پتو، بالش و تشک های تمیز و ضدعفونی شده هستند. این سرویس های خواب پس از تخلیه هر مهمان، شسته و ضدعفونی می شوند و تمیز هستند. شما می توانید با خیال راحت از آنها استفاده کنید. ملحفه های تمیز هم برای استفاده موجود است.

در اتاق دیگر این منزل مبله در شیراز، یک تخت دو نفره قرار داده شده است. این تخت دو بالش، یک تشک خوشخواب، ملحفه و پتو دارد. در این اتاق یک میز آرایش و آینه و یک پاتختی نیز وجود دارد.

کمدهای دیواری بزرگی نیز در این اتاق قرار دارند که مسافران می توانند از آنها برای قرار دادن وسایل اضافه و لباس های خود استفاده نمایند.

در پذیرایی این منزل مبله در شیراز، یک دست مبل شش نفره گذاشته شده است. تلویزیون ال سی دی برای سرگرمی مسافران موجود است. کف پذیرایی موکت شده و یک فرش زیبا نیز در وسط آن پهن شده است.

آشپزخانه به تمامی امکانات ضروری برای پخت و پز مجهز است و یک میز ناهارخوری 6 نفره نیز در آشپزخانه این منزل مبله در شیراز وجود دارد.

این منزل، سرویس بهداشتی ایرانی دارد ولی در صورتی که به هر دلیل قادر به استفاده از سرویس بهداشتی ایرانی نیستید، یک سرویس فرنگی سیار نیز در داخل دستشویی موجود است.

این منزل پارکینگ ندارد ولی در صورت تمایل هنگام رزرو این منزل می توان از مشاوران درخواست کرد و با هماهنگی قبلی با صاحبخانه، از پارکینگ طبقه اول استفاده کرد.

گرمایش این منزل مبله در شیراز، از طریق بخاری و سرمایش از طریق کولر صورت می گیرد.

این منزل برای یک خانواده چهار نفره بسیار مناسب است. البته دو زوج جوان نیز می توانند این منزل را اجاره کنند و به راحتی چند روزی را در شیراز اقامت نمایند.

 

ایمان شمالی در شیراز

بلوار ایمان شمالی شیراز، بین میدان معلم و فلکه قصرالدشت قرار دارد. به این بلوار همت شمالی نیز گفته می شود. در این بلوار بهترین دسترسی به باغ های زیبا و سرسبز قصرالدشت و آب و هوای خوش آن وجود دارد. قصرالدشت یکی از مناطق دیدنی شهر شیراز است. به ویژه در فصل بهار بازدید از این منطقه خوش آب و هوا و صرف یک وعده غذایی در یکی از رستوران های سنتی آن، گردشگران زیادی را به این منطقه می کشاند.

در نزدیکی خیابان سرباز و در نزدیکی مدرسه امام رضا، یک زمین والیبال ساحلی و زمین چمن مصنوعی برای فوتبال وجود دارد.

از نظر خدمات عمومی، در نزدیکی میدان معلم، پمپ بنزین قرار دارد. درمانگاه جواد الائمه نیز در ایمان شمالی، 12 متری جوادالائمه وجود دارد. این درمانگاه خدمات دندانپزشکی، پزشکی عمومی، طب سنتی، زالو درمانی و خدمات دیگر ارائه می دهد.

 

پارک معلم که یکی از پارک های معروف و زیبای شیراز است، در نزدیکی میدان معلم قرار دارد. در اطراف میدان معلم به سایر امکاناتی که نیازمند هستید، دسترسی خواهید داشت. مانند سوپرمارکت، رستوران، بانک و سایر موارد.

 

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی دنا به خیابان ایمان شمالی بسیار نزدیک است. برای افرادی که به قصد درمان و استفاده از خدمات این بیمارستان به شیراز سفر می کنند، این منزل مبله در شیراز در مسافت کوتاهی از این بیمارستان قرار دارد.

 

اجاره منزل مبله واقع در ایمان شمالی خیابان سرباز

در صورتی که تصمیم خود را برای اجاره یک منزل مبله شیراز گرفته اید و این واحد را برای اجاره انتخاب کرده اید، کافیست تماسی با شماره تلفن های ذکر شده در سایت شیرازرومبرقرار کنید تا کارهای مربوط به اجاره این منزل برای شما انجام شود.

این منزل مبله در شیراز، تنها واحدی نیست که شما می توانید آن را اجاره کنید. در سایت شیرازروم، که یک سایت تخصصی در زمینه اجاره منزل مبله شیراز است، گزینه های متعددی از منازل گوناگون قرار داده شده است.

 

طیف وسیعی از آپارتمان ها، سوئیت ها و باغ های مبله را در این سایت مشاهده می کنید که از لوکس ترین خانه ها تا خانه هایی دنج و کوچک را در برمی گیرد. بر اساس تعداد افرادی که با آنها سفر می کنید، بودجه ای که برای سفر خود در نظر گرفته اید و امکاناتی که نیاز دارید، می توانید از میان این منازل مبله یکی را انتخاب و نسبت به اجاره کوتاه مدت آن اقدام کنید.

 

اجاره این منازل مبله شیراز به صورت روزانه و یا در صورتی که تمایل به اقامت بیشتر داشته باشید، به صورت هفتگی انجام می گیرد.

تمامی امکانات ضروری در این منازل قرار داده شده است. آشپزخانه هر یک از منازل مجهز به امکانات لازم برای آشپزی است. خانه های لوکس و بسیار شیکی نیز در سایت شیرازروم برای اجاره قرار داده شده است. خانه هایی استخردار و بسیار مجهز که برای افرادی که به دنبال رفاه بیشتری هستند، مطلوب است.

اگر به صورت گروهی سفر می کنید، می توانید در یکی از باغ های مبله شیراز، اقامت کنید. باغ هایی زیبا که در مناطق خوش آب و هوای شیراز قرار گرفته اند و بیشتر آنها استخردار می باشند.

بـا شـــیرازروم

وقـــت سفـــر

ســریــع و راحت

خــونه پیــدا کن

 

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از - مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

امکانات ملک

  • میز آرایش
  • گیرنده دیجیتال
  • سرویس بهداشتی فرنگی
  • سرویس بهداشتی ایرانی
  • وسایل کامل آشپزخانه
  • ظروف آشپزخانه

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما