شیرازروم یک مجموعه ی لوکال و واقع در شهر شیراز است. در این وبسایت شما میتوانید انواع مختلفی از اقامتگاه ها را مشاهده و رزرو نمایید. از اقامتگاه های سنتی و بوم گردی گرفته تا ویلا، کلبه و آلاچیق های گردشگری اطراف شیراز، همچنین منزل مبله و آپارتمان های لوکس واقع در شیراز که با بهترین هتل های شیراز برابری می کند.

مجموعه شیرازروم با توجه به بودجه شما و کیفیت واحدها دسته بندی های ویژه ای دارد که شامل واحدهای اقتصادی، استاندارد، لوکس و وی آی پی می باشد.

برای رزرو اقامتگاه در وب سایت شیرازروم کافیست تصاویر و مشخصات اقامتگاه های موجود در سایت شیرازروم را بررسی نمایید و پس از انتخاب اقامتگاه مورد نظر، برای رزرو واحد منتخب خود با شماره ی میزبان که در صفحه ی هر اقامتگاه به صورت جداگانه قید شده تماس بگیرید و با هماهنگی میزبان مبلغی را به عنوان بیعانه واریز کنید و رزرو خود را نهایی نمایید.

معمولا ورود مسافر در ساعت 14 و خروج مسافر ساعت 12 ظهر است.

قیمت تمام اقامتگاهایی که در وب سایت شیرازروم ثبت شده اند در ایام تعطیلات و همچنین روزهای آخر هفته متغیر است.

جهت لغو رزرو می توانید ۲۴ ساعت قبل با میزبان تماس بگیرید تا اقدامات لازم برای کنسلی رزرو شما را انجام دهد.

در این مورد بهتر است درخواست خود را با میزبان اقامتگاه مطرح کنید، در صورتی که میزبان با تغییرات مشکلی نداشته باشد شرایط جدید مورد تایید است.

به دو شیوه امکان‌پذیر است: اگر به روش‌های پرداخت آنلاین آشنا هستید، به راحتی از طریق اپلیکیشن های پرداخت واریزی خود را برای میزبان انجام می دهید. در صورتی که رمز دوم ندارید، از روش کارت به کارت استفاده کنید و پس از واریز وجه بلافاصله عکس فیش پرداختی را در واتس آپ برای میزبان ارسال کنید.

تیم پشتیبانی وب سایت شیرازروم از زمان کلیک بر روی سایت تا برگشت شما از سفر کنارتان هستند و به صورت شبانه روز تماس مهمانان را پاسخ می‌دهند. بنابراین در این مواقع کافیست با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید تا پیگیر مشکل شما باشند.

برای ثبت اقامتگاه در وب سایت شیرازروم قدم اول این است که کارشناسان ما در شیرازروم واحدهای مبله رو بازدید میکنند و در قدم دوم برای استانداردسازی مشاوره های لازم رو به میزبان می دهند و از بین واحدهای منتخب،  ثبت اقامتگاه رو انجام می دهند.